Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Huligan

Oldal: 123456789
Dátum: 2008.12.13. 15:59:52
Idézet: Archand - 2008.12.13. 15:41:25
Ki nem tartozik az ún. égi trióba?

Szécsi Pál
Ihász Gábor
Vámosi János
Máté Péter

ez az azonnal törlendő kérdés... bezzeg az, hogy melyik hülye labdarúgó hol játszik, az kitűnő.

Melyik két folyónak "egy a hangja" (Ady)?

ezt meg nem tudják, ezért rossz. No comment, pesti műveltség. Mert EZ műveltségi kérdés!


Ezen felesleges kiakadnod.Tulságosan is elvannak nyugatiasodva rengetegen.A mostani korosztályok meg a fantasy regényeken,meg az öldöklős rajzfilmeken nőnek fel.Chara-din meg a többi mit tudom én az megy.Vagy Linkin Park és egyebek.De ha pl. Lolka és Bolka lenne kérdezve sokan azt se tudnák kik vagy mik ők.Vagy Rumcájsz meséiről.Jaj azok a boldog Dragon Ball meg ynujasha és társai nélküli idők.
Dátum: 2008.12.13. 12:48:38
Melyik csapat kapusa Cassilas?

Real Madrid
Barcelona

A másik kettő most nem jut eszembe.Cassilas nem tudom ki lehet,de a Real Madrid kapusát Iker Casillas Fernándeznek hivják.
Dátum: 2008.12.13. 10:50:51
Jé.Betudtam lépni westre.Most nem irta ki hogy a világ nem elérhető.Éppen aranyásáson vagyok.38 tp és 13-as szint.
Dátum: 2008.12.13. 10:46:43
Nektek működik a west? Nálam már megint k.o.
Szerintem törölni fogom.Még alszok rá egyet,de eddig 75% hogy törlés lesz.
Dátum: 2008.12.13. 10:22:57
A hazai politikát inkább hagyjuk.Korrupt tolvaj politikusainkról mindent el lehet mondani csak azt nem hogy Hazaszeretők lennének.Nem szeretnék politikai vihart kavarni,mert nem ide való,és nem is szeretném ragozni a dolgokat.Minden pártot egy dolog érdekel: a hatalom.Addig fűt fát bokrot igérnek aztán jön a feketeleves.Milliárdokat sikkasztanak,költenek baromságra.NA inkább be is fejezem gyorsan.Beszéljünk másról.Kicsit vidámabb dolgokról.

Krokodilok nemi élete?

A Kárpátia,EF,Kormorán a kedveneim.De azért az Ismerős Arcokat is csípem.
Dátum: 2008.12.13. 09:44:13
Pedig ha tudnád mennyire elvakult vagyok.Ha óriási vihar lehetnék lesöpörném trianont.Ha óriási szökőár lehetnék eltüntetném a gúnyhatárokat,melyek fájó tüskeként szúrják szívemet.Ha 1000 életem lenne mind odaadnám azért,hogy újra egy legyen Hazánk.De még ezt az egyet is odaadnám szivesen.Nem nekem jár tisztelet,hanem azoknak az embereknek,akiket sokan megtagadtak 2004.December 5-én.Nekik jár tisztelet,mert ŐK megmaradtak annak aminek születtek:MAGYARNAK.Én előttük hajlok meg.Az Erdélyi,Kárpátaljai,Felvidéki és Vajdasági Magyarok azok,akiket tisztelni kell.

És egy nóta: http://www.youtube.com/watch?v=LYNeSbTBfck

Na ez csal mindig könnyet a szemembe.
Dátum: 2008.12.13. 08:54:54
Idézet: Edef - 2008.12.13. 08:17:26
Idézet: Sir Ny - 2008.12.13. 08:06:48

Melyik a legnagyobb szervünk?
agy
tüdő
máj
bőr*

má mér a bőr lenne a legnagyobb? a bőrt átszúrom egy gombostűvel, az agyat meg nem => az agy nagyobb mint a bőr. a tüdő meg 4 betűből áll, vagyis nagyobb mint az agy. tehát a tüdő a legnagyobb szervünk.

Két dolog:
1. ha helyesírási hibát s javítasz, főleg, ha ugyan ebben ahizzá szólásodban, akkor légyszi' Te se kövess el, legalább is szándékosan ne.
2. A nagyság az nem vastagság és nem is hossz. A nagyság az a teljes befoglalóméret (téfogat [ccm]), vagy tömeg [g]. Tehát lehet, hogy a Te agyad elég vastag, a bőröd meg vékony, de ha lenyúznánk a bőrödet, látnád, hogy sokkal több/nagyobb mint az agyad.
Ha szójáték lenne, akkor pedig a leghosszabb kérdés lett volna, mert a szavakat nem nagyságra mérjük.



Az emberi tüdőben mintegy 300 millió tüdőhólyagocska gondoskodik arról, hogy a vérbe elegendő oxigén jusson, a szervezet pedig megszabaduljon az anyagcseretermékektől. A tüdőhólyagocskák összfelülete egy teniszpálya nagyságának felel meg. A hörgőket belülről bélelő nyálkahártya nagy részét úgynevezett csillószőrös sejtek fedik. Köztük váladéktermelő sejtek - kehelysejtek - vannak, amelyeknek a váladéka a nyálkahártya alatti rétegben lévő nyákmirigyek váladékával együtt vékony rétegben borítja a nyálkahártya felszínét ("nyákszőnyeg").
Dátum: 2008.12.13. 08:43:54
Sziasztok,jó reggelt.

Mivel mindenki jelezte hogy irt westen egy kis történetet,vagy bemutatkozást,én is megtettem.
Ja és megszereztem azt a bolhazsákot is.
Dátum: 2008.12.13. 07:37:25
Idézet: Kortevirag - 2008.12.12. 23:54:20
folytasd -sárgul már..............
a búza föld
a paradicsom szár
a kukorica szár
a napra forgó

Ezt nem igazán értettem.Vmi mondás vagy dal/versrészlet?Ráadásul: Folytasd, búzaföld, paradicsomszár, kukoricaszár, napraforgó.

Hogyan "... ront be a házba." a közmondás szerint?
ajtóstul
gerendástul
vadul
észnélkül

Szerintem a kérdést kicsit át kell fogalmazni.És ész nélkül.


Ez a Sárgul már a kukoricaszár című Magyar nóta,amit a 3+2 együttes is előszeretettel énekel.

Így kezdődik a nóta:

"Sárgul már a kukoricaszár, vadvirágos, madárdalos a határ,
Szép galambom, kicsi tubicám, patyolatos jegykendővel várj énrám.
Patyolatos jegykendővel, kicsi szíved szerelmével,
Légy az enyém kisbabám!
Sárgul már a kukoricaszár, az én szívem kis galambom téged vár."
Dátum: 2008.12.12. 20:43:20
Na most búcsut veszek,mert indulok alukálni.

Jó éjt mindenkinek.
Dátum: 2008.12.12. 20:35:44
Na de hölgyeim.Magukra hagynának két részeg férfit akik egy kis ünnepség után koborolnának a prérin?És ha valami rosszarcú részeg társaság rálépne kezeinkre miközben mi négykézláb mászunk hazafele?Vagy valami kóbor golyóstoll egy másik törzsből megakarna skalpolni?Gömbvillámról és Egy Tollról már nem is beszélve.
Dátum: 2008.12.12. 20:25:24
Sajna a szamarat még nem sikerült elboltolnom,de találtam 2 kupac bolondok aranyát.
Megyek is kocsmázni.Byzon jössz te is?
Dátum: 2008.12.12. 18:01:57
Na ja.De ha a szép szó nem használ,akkor megy a bóbitás autó és iszonyatos nagy letartóztatásokat eszközölök.Pincétől a padlásig átkutatok mindent illegális bevándórlók,csemészáruk után.Aztán még a műanyag lakat is...
Dátum: 2008.12.12. 17:49:48
Hát úgy csináltam,hogy megirtam őszintén az egyik város alapítójának hogy nem vagyok hajlandó 1000 dolcsit kiadni azért a bolhazsákért.De ha beléphetek hozzájuk és megvásárolhatom 250-ért akkor beteszek + 100 dolcsit a városkasszába.És amint kilépek eladok a boltjuknak pár cuccot is.Így gyarapodni fog a pénztáruk és tudnak épiteni is,mert kivülállóként adok el nekik portékát.Pusztán üzlet az egész.
Dátum: 2008.12.12. 17:37:03
De vagány.Nemsokára meglesz az a bolhazsák cirka 400 dolcsiért.
Dátum: 2008.12.12. 17:18:11
Irtam egy korrekt üzleti ajánlatot az egyik város alapítójának szamárvásárlás ügyében.Azóta se olvasta. Pedig 1 rongyot tuti nem adok azért a bolhazsákért.Na akkor jól eldugtátok.Nem baj.Átkutatok mindent,mielőtt fletóék beosonnak mert akkor már bas...tom az egészet.
Dátum: 2008.12.12. 16:59:50
Nekem is ingyenes,mert vadász vagyok.És amikor gugolok egy bokorban,nem összekeverni a pici zöld emberkével a Marsról.
Dátum: 2008.12.12. 16:50:53
Húúúú,én egyetlen egyszer voltam ilyen chatrandin.De akkor is csak a kiváncsiság űzött haverjaimmal.Azt írta magáról a csaj hogy hűűűűűű de mekkora nehézbombázó.Na mondom persze,én meg majd elhiszem.Ledumáltuk a találkát.Én se vagyok valami Matyóhímzés,de őt valahogy nagyon elszabták.Alien 5-be jó lenne anyaszörnynek.Haverjaim meg 200 méterre feküdtek a röhögéstől.Persze hoztam kimagasló szókimondó mivoltomat és elküldtem az Arab térség irányába,mondván hogy ott nagyobb szükség van ilyen nehézbombázóra.

Ja,és kényelmes Poker Cape-ban a kamra.
De 5 csillagos szállásról és fogadtatásról volt szó.De ez elmaradt.Se tüzijáték,se vörösszőnyeg,se katonai tiszteletadás.A piáról és nőkről már nem is beszélve.Ezért ma nem fizetek.
Dátum: 2008.12.12. 14:09:08
A nettel nem lehetett baj,mert csak a west szórakozott.De már beengedett.Lassan 12-es vagyok.
Dátum: 2008.12.12. 13:32:18
Van egy rossz hírem.(lehet nem is rossz)Várok még 1-2 napot,de ha nem lesz valami gyors változás a westen befejezem és törlöm az accot.Fél órája nem csinált semmit,nem reagál semmire.Most pedig be se tudok jelentkezni.
Oldal: 123456789