Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - tomika

Oldal: 123
Dátum: 2009.09.12. 14:22:36
Rinyasoknak:
http://www.youtube.com/watch?v=DwrqxFSWIB0
Dátum: 2009.08.23. 15:22:44
a hulye pedig megint en vagyok, hogy elolvastam amit ide...tel
Dátum: 2009.08.01. 08:13:52
Idézet: Miklós - 2009.07.31. 23:06:18


Aki akar, anyázzon még nyugodtan, igaza van, mi szolgáltatunk, ha hibázunk, akkor szidni kell, mindig mindenki ezt csinálja. Azt azért megemlitem, hogy pl. a legnagyobb online játék, a wow, minden héten lelövi egy fél napra a szervert, és igen gyakori, hogy a játék a nap második felében is játszhatatlan. Egyszerüen arról van szó, hogy egy rendszer minél összetettebb és terheltebb, annál nagyobb az esélye a meghibásodásnak. Egy kizárólag teveneveldét futtató szerver, vagy a cég belső szervere ami 1 db adatbázist kezel nem véletlenül rohad le ritkábban.


Szia Miklos,

Egy szolgaltato "szajabol" nembiztos, hogy a legjobb ha hasznalja az anyazas szot.
Ezt par ev tapasztalat mondatja velem.
Ha valami elhasalt, akkor elhasalt.
Menteni a menthetetlent nem lehet, nem is erdemes. Az egyik felet ugyse erdekli es mindig a "ceg" a hulyebena,
a masik fele pedig tisztaban van azzal, hogy a HW az HW, nekik pedig ugyse lehet megmagyarazni.
Tenyek kellenek, ez tortent, ezt csinaltuk, hogy menjen, ezt, hogy tobbet ne fordulhasson elo.

Magyarazkodni felesleges.
Dátum: 2009.07.31. 20:32:25
Turbo fuziora, vadaszat elindit, turbo spektralisra.
Dátum: 2009.05.29. 15:03:36
Idézet: Zaccmester - 2009.05.29. 14:19:22
Ember, hónapokkal ezelőtt felhagyott a háborúkkal a K&V, amit a szövilapra is kitettünk! Miről beszélsz?
A HCS miatti veszteség miatt indítottunk kettőt nemrégiben, ha jól emlékszem. Nincs HCS, az sem lett volna...


Nyilvan a multrol...
Dátum: 2009.05.29. 12:52:20
Idézet: Zaccmester - 2009.05.28. 21:39:39
Káosz és Vér szövetségi közlemény

Szövetségünk tagjainak egy része a játékának befejezése mellett döntött, a maradók pedig megpróbálják kihúzni a V4-ig, ahol talán újrakezdjük mindannyian.
Indoklásul:
meglátásunk szerint a játék fejlesztési iránya nem követi az egyenlő esélyek elvét, mindezt pedig rohamosan emelkedő költségek mellett (feltéve, hogy versenyképes játékra vágyunk).
Több alkalommal kerültünk hátrányba egyoldalú fejlesztések miatt, melyek egy szűk réteg kedve szerint lettek kialakítva.
Az utolsó csepp a pohárban a Kristályszövetség lehúzása kutunknak, valamint ISMÉT egy olyan háború, ahol multizással (is) fölénk lehet kerekedni, pár nap kispadért cserébe.
Ezzel kimerült a tiszta játékhoz való jog esélye, mi úgy érezzük.

Szövetségünk megpróbálta a felzárkózást, ami sajnos kudarcot vallott. Köszönhetően Tihor Miklósnak ötleteinek. A kínzókamra, kristályhorda, de legfőképpen háború csarnoka fejlesztéseinek, amiket maradéktalanul ki is használt a Tökéletes Gyémánt, Azúr légió, Végzeturak Mesterei szövetség. Jogosan tették, de sajnos megfojtottak vele. Ez van.

Köszönjük a figyelmet és játéklehetőséget.

Zaccmester

U.i.: ezen a fórumon szeretnénk fent maradni, hogy tarthassuk egymással és Veletek a kapcsolatot. A kudarcunk és (néha) ellentétes szemléleteink ellenére jókat beszélgettünk és vitáztunk, szeretnénk ha nem zárulnának le végleg a valódi és emberi kapcsolatok közöttünk. Kérem ezt toleráljátok nekem/nekünk. Köszönöm!


Azert fura ez az egesz... Amig gyenge voltam rendszeresen utottetek, a volt szovetsegemet is gyakran raboltatok.
Amikor visszanyalt mar a fagyi akkor mar jott a siras, utnek a nagyok.
Amig Ti voltatok a nagyok, en meg a kicsit... Na mindegy.
Idézet: Petur - 2009.05.21. 15:45:42

Sokan, sokféle javaslattal álltak elő, de mind ugyanazt a célt szolgálta, segíteni, javítani a Végzetúron. Jó látni, hogy egy csónakban evezünk.



Egy szep nagy beta csonakban
Idézet: CaveMaN - 2009.05.21. 15:42:49
Ezzel az erővel egyszerűbb megszüntetni a kreatív affinitást mint szakértelmet.


Es aki eddig osszeszedett egy halom LE-t attol meg vonogassak le egyesevel a kreativos reszet?
Dátum: 2009.05.18. 21:37:33
Idézet: Mortimer - 2009.05.18. 17:04:33
A kép bal felső sarka volt a lényeg.

Én sem láttam még soha hogy mínuszba ment volna a LE. Elvileg lehetetlen.


Lattam, a nagy epites reszere reagaltam
Amugy en mar lattam -LE-t, igaz kezi beavatkozas utan.
Aztan Zandert el is vitte kamraba az illeto.
(Zander pedig megkapta a cc -4kLE-t )
Szerinte bugos volt
Dátum: 2009.05.18. 17:02:22
Idézet: Noodlee - 2009.05.18. 16:36:27
Olyan probléma merült fel, hogy gyüjtögettem kicsit... 150K LE s ezt egyben építettem be.. be is ment az épületbe 555K annak rendje módja szerint, de ez társult mellé.

http://kepfeltoltes.hu/view/090518/khmm_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

S most a karakteremnél -25K LE van.. gyakorlatilag mintha adós lennék? Valami ötlet? Esetleg nem bírja a rendszer a nagy beruházásokat?


Előre is köszönöm.


birja a nagy beruhazasokat:
Csak 331022 lélekenergiád van, ezért csak ennyit használhatsz fel építésre.
Építettél az épületbe 1009617 lélekenergiát!
Dátum: 2009.05.10. 09:25:11
En kerek elnezest a Tyrant tagjaitol, hogy ma ejszaka csak 2x voltam utheto es akkor az elit es az azur elintezett
A korankelesemert ismet elnezest, majd 14:00 es 15:00 kornyeken keressetek.
Jah es kb. ejfelkor jovok haza, szoval ha ejszaka utlek titeket az En leszek
(de lehet Seligen lesz az, vagy valaki mas)

cheers
Dátum: 2009.05.09. 22:49:22
Idézet: CaveMaN - 2009.05.09. 22:03:26
Nem vagyok itt fél napig és mekkora buli van

Fenébe, ebből kimaradtam


Hosszu volt az ejszaka mi, mert minket kerestel
Dátum: 2009.05.09. 18:36:19
A hazug Tyrantosok figyelmebe:

Törlés Ma, 06:43 Kisvibi Tiamat A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása
P

Törlés Ma, 05:13 Draak Hoggelde Tiamat Te nyerted a csatát.
A jutalmad 618 lélekenergia és 27 TP. Csata leírása
P
Törlés Ma, 04:49 Tony Ramirez Tiamat A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása
P

Törlés Ma, 02:43 Solina Tiamat A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása
P

Törlés Ma, 01:49 Tiamat Eliteninja Te nyerted a csatát.
A jutalmad 127 lélekenergia és 12 TP. Csata leírása
P
Törlés Ma, 00:55 Tiamat Mortice Te nyerted a csatát.
A jutalmad 8 lélekenergia és 7 TP. Csata leírása
P
Törlés Ma, 00:45 Tiamat Kreed Te nyerted a csatát.
A jutalmad 84 lélekenergia és 10 TP. Csata leírása
P


Jah, egesz ejszaka nem volt TGY-s tamadhato ugye?
Dátum: 2009.05.08. 23:36:06
Pedig remeltem, hogy elrangatlak a kinzokamrankba, aztan orokre ittragadsz
Dátum: 2009.05.03. 17:38:09
Idézet: Gyulas84 - 2009.05.03. 17:30:52
Komolyan mondom ez az egy-két magát mindenképp lejáratni akaró emberke egész kellemes kis műsort csinál erre az esős vasárnap délutánra!


Itt nem esik, csak az epikus vere hull :o)
Dátum: 2009.05.03. 15:11:02
Ide szorakozni jarunk
Dátum: 2009.05.03. 14:50:25
Idézet: Zaccmester - 2009.05.03. 14:10:01


Ajánlom továbbá, hogy a békeidőszak beszüntetése után mondjuk sírjatok ki valami olyasmi opciót, hogy vezessék be a "nem tojt be a tisztelettől" opciós gombot. Megnyomásakor minden ütés duplán számítana a TGY tagoknak, 10 x annyi LÉt adakozna az áldozat, valamint percenként lehetne látogatni. Csata végén pedig olvashatná a "csókold meg az alfelem" szöveget. A humor kedvéért persze.


En gy olyan opciot sirnek ki szivem szerint, hogy 8 szintet tudjak lefele utni, de csak karakterre.
Bar ahogy nezem, holnapra 9nek kene lennie :o
Idézet: Solina - 2009.04.27. 14:55:06
Erre az egy hetre tobb energia ment el, mint egy honapi jatekra.. Ide ertve a szellemi, a fizikai, es az ido terhelest a valo vilagbol, es a jatekon belluli erofforras pocsekolast..


Van akinek IRL nyug volt az egesz, van akinek IRL elmeny.
Az, hogy a karakterem nem az optimalis uton fejlodott a csata alatt hidegen hagy.

Kivanom, hogy a Ti forumotokban ne legyenek olyan hozzaszolasok, mint amilyenek nalunk voltak a harc elott, kozben es utan.
Majd a taglistankon lathato lesz....
Idézet: Szinv - 2009.04.27. 13:33:34
Idézet: tomika - 2009.04.27. 12:56:56
Idézet: Cyron - 2009.04.27. 11:54:04
Na ez az amire nem vágyom, a visszavágóra!
Semmi értelme a háborúnak, nem véletlenül vonultunk vissza a hadszintérről.


Ha valakinek eleg a vadaszat-terkapu-epikus-ultraspec-transzplantacio az miert jatszik egy PVP jatekkal?


Barátom, olvass, értelmezz, gondolkodj és csak utána szólalj meg!

Egy PvP játék szerinted az értelmetlen háborúzásról szól?

Bőven elég itt a portyázás is.


Gondolom mivel az az optimalis...
Idézet: Cyron - 2009.04.27. 11:54:04
Na ez az amire nem vágyom, a visszavágóra!
Semmi értelme a háborúnak, nem véletlenül vonultunk vissza a hadszintérről.


Ha valakinek eleg a vadaszat-terkapu-epikus-ultraspec-transzplantacio az miert jatszik egy PVP jatekkal?
Oldal: 123