Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cofee

Oldal: 1234567891011
Én sem használok térkifordítót, és már nekem is 110k lgy-m van. Jó lenne ha el lehetne költeni valamire! Vagy legalább lehessen becserélni kristálypontra!


Az építés jó ötlet, csak valahogy ki kellene iktatni a lehetőségét a rabszolgázásnak.
Dátum: 2011.09.17. 19:35:02
Hátha a legenda is erre felé íródik majd! Bár én már régóta nem tudok újat olvasni...
Ez tényleg szép! De sajnos egyáltalán nem általános ez a felfogás a "vállalkozók" körében. És nem is lesz egyhamar, ha a mai magyar közéletből indulunk ki...
Dátum: 2011.09.02. 07:19:23
Akkor még egy kis off:

A Tigris!Tigris! nekem is nagyon tetszett! Bár már jó régen adták ki.

Az én kedvencem a Hyperion!
Dátum: 2011.09.01. 15:55:19
Nekünk az epikus küldetés nullázódott le!
Dátum: 2011.08.30. 10:10:48
A helyes megfejtés a feladó szerint, hogy téli álmot alszik! Madárról még nem nagyon hallottam ilyet, max kolibriról, ami éjszakára hibernálja magát.
Dátum: 2011.08.30. 10:09:27
Miért nem repül melegebb égtájra az amerikai estifecske?
télen van a párzási időszakjuk
eleve meleg éghajlaton lakik
téli álmot alszik
télen is talál magának táplálékot

Wiki azt írja:
Az estifecske költőterülete Észak- és Közép-Amerikában van, Alaszka és Kanada délkeleti részétől déli irányban Panamáig terjed. A téli időszakban Dél-Amerikába költözik. Ritka vendégként előfordul Izlandon, Feröeren, az Egyesült Királyság és az Azori-szigeteken.

Még jó hogy van a 10 kvízválaszos relikviám
Dátum: 2011.08.30. 06:39:16
Kalandokat is lehet csinálni láthatatlanság alatt. Vagy legalább is régen lehetett...
Dátum: 2011.08.20. 12:27:59
Az Egészséges életmód életmód af szaki belefog számítani a jutalom átvételbe? Pont fejlesztésében vagyok, jó lenne tudni előre
Dátum: 2011.08.15. 16:49:50
Az eddig küldizősök előnye bebetonozott marad sokáig. Az inspirátorhoz hasonlóan, csak nem annyira élesen...
Dátum: 2011.08.04. 11:01:39
Szerintem az ism küldikkel szerezhető LE-n nem fog változtatni jelentősen Miklós, mert rengeteg őskövet költenek az állatfelszerelésekre, pl. akik a küldiket pörgetik a Lady verseny élvonalában. Pont az ősköveknek köszönhetően idomítják az állatokat olyan gyorsan, és ezáltal gyorsabban pörögnek a küldetések is, így gyakorlatilag őskőért vehető LE-ről beszélhetünk szerintem.
Dátum: 2011.07.28. 16:43:29
Köszi!
Dátum: 2011.07.28. 15:45:05
Erre van valakinek ötlete?

Oszkár, Zelma, Malvin. Mi a közös bennük?

Három testvér neve, akik a Kékmadár keresésre indultak el.
Vörösmarty Mihály verseiből származó költői nevek.
James Macphersonnek köszönhetően közkedvelt nevek.
Ősmagyar nevek modern változatai.
A xenó eventen volt olyan küldetés, amiben csak el kellett vadászni 50 csp-t. Azt átalakítva és visszahozva talán kiváltaná a kellő hatást...
De szerintem is a spektrális hatásának növelése jobb ötlet!
Dátum: 2011.07.12. 12:07:17
Mindenesetre az új LGY-be kerülő felszerelések hiánya miatt magas szinten egyre kevesebben fogják csinálni szerintem a kalandokat. Egyszerűen a próbák túl sok kp-ba kerülnek, és az állatok fejlődése meg a ism.küldetés nem fogja ezt ellensúlyozni.
Én is erősen gondolkodok, hogy abbahagyom őket, ami kár, mert színt vittek legalább a játékba a jól megírt történetek!
Felhasználható lélekgyémánt: 64441

Én már jó ideje nem tudok mit csinálni a lélekgyémánttal. Kristálypontos italra igazán be lehetne cserélni...
Dátum: 2011.06.29. 07:29:32
A kincs találási esély a térkapuban nem változott mostanában? Régóta csinálom a küldetést, és még ilyen nem volt, hogy az utolsó három hétben, szinte a felére esett vissza a dobott kincsek száma. Eddig kb 15-20 tk pontból meglett mindig a küldetés, néhány kirívó kivételtől eltekintve, amikor több mint 30 térkapuból sikerült csak. De ilyen csak 1-2 havonta fordult elő...
Most viszont az utolsó 130 térkapuból összesen kaptam 28 db kincset. 35, 36, 27, 30 tk pontból jöttek össze a küldetések. A szerencsém majdnem szint*4. Írom majd a továbbiakban is az eredményeket, de érdekelne másnak nem e tűnt fel hasonló!
Dátum: 2011.06.17. 06:56:36
Nekem meg 36-ból jött össze Még várnom is kellett, hogy legyen még pontom...
Dátum: 2011.06.14. 18:53:33
A játékos állományt úgy lehetne feldobni, ha lehetne 50. szinten indítani karaktert. Mint a gyors világokon, elosztható pontokkal... Szerintem sokan akik töröltek eddig, folytatnák a játékot, ha nem első szinten kellene kezdeni.

Ha e mellé még mondjuk jönne egy olyan af szakértelem, ami ha van szingud, annyi % pluszt ad a vadászatra, akkor még lehet az élvonal sem lenne elérhetetlen.

De a vadászaton tényleg kellene erősíteni!
Dátum: 2011.06.09. 07:29:55
Nem csak alacsony szinten nincsen meg mindenkinek minden relikvia! Akik az első eventben a rablásagyarára mentek, például lehet csak egy relikviájuk van. Persze csak ha nem vette ki a kufárcsatából a hasonlót... Mint én. Én kifejezetten örülök, hogy csökkenthetem a hátrányom azokkal szemben, akik már egy éve kihasználják a relikviák előnyeit!
Én sem sírtam "sokat", amikor az első térképnél a második nap kiderült, hogy csak egy medált fogok kapni, mert a rossz játéktervezés miatt EH-sok eleve esélytelenül indultak! És a reliket azóta sem lehetett megszerezni, csak talin...
Oldal: 1234567891011