Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kadar

Oldal: 12
Dátum: 2010.07.22. 10:29:35
Minden tiszteletem a programozóé mert én nem értek hozzá,de azt tudom,hogy ha sok mindent kéne leprogramozni(ld. Miklós közeli és hosszútávú tervei) akkor talán nem egy ilyen néhány játékost foglalkoztató dologra kellene összpontosítani.Szerintem.

Amw
Dátum: 2010.07.22. 10:08:01
"...lesz rá kapacitás a Beho részéről, hogy megcsinálja."
Az a nagy kár,hogy sok más fontosabb és értelmesebb dologra meg nincs kapacitása.

Amw
Melyik folyó neve egyben üdítőital is?

Duna
Tisza
Sió
Maros


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed kiértékelésre került.

Mondja meg nekem ,hogy ez miért volt rossz kérdés.Előre is kössz.
Amwerion
Dátum: 2009.02.27. 19:36:44
Beszéljük meg .Gyere át privátra.Igazuk van ez a háborús fórum.
Ez neked szólt Piciklon.
Amwerion néven keress.
Dátum: 2009.02.27. 19:00:33
Miért emlékszem én úgy ,hogy ti támadtatok meg minket?
Dátum: 2009.02.27. 18:51:39
Vannak nálatok akik nem tudnak olvasni?Ha egy szőke hajú csúnyán néz rád akkor a következőbe akivel találkozol abba egy jót belerúgsz.Nekem kiírta a program hogy ki támadott meg neked v. nektek nem?Vagy mégis szövetségi szintre emelkedett a dolog? Persze lehet hogy akit vissza kéne támadni az nem 3-4 szinttel gyengébb és nem buzogánnyal áll.Elismerem így könnyebb.
Amw.
Dátum: 2009.02.27. 17:59:44
Hiába az elvesztett háború roppant kellemetlen.Ezért aki gyengébb és Tyrantos annak bűnhődnie kell.Hmm... tegyük tönkre a játékát hisz nem tud védekezni.Üssük meg óránként hurcoljuk kínzókamrába akkor is ha tudjuk ,hogy döntetlenezik és nem szerez LE-t és mondjuk azt,hogy mi megmondtuk.Hátha esetleg a játékot is abbahagyja mert nem tud vadászni térkapuzni mert akkor az ellenségét támogatja,nem tud epikusozni mert soha nincs 15% felett stb.Ez ám a korrekt játék.
Amwerion
Dátum: 2009.02.26. 18:03:34
Címzett:Shiako
Üzenet címe:(nincs cím)
Dátum:Ma, 17:58:01
Kedves Hősöm!
Az ,hogy egy alacsonyabb szintű karaktert támadsz az rendben van, én is ezt teszem.De az,hogy figyelmen kívül hagyod ,hogy döntetlenezek nos ez nagyfokú és jólfejlett primitívségre vall.
Nem is vártam mást egy Tök.Gyémántostól azok után,hogy ezt a viselkedést egy háború alatt mennyire erkölcstelennek találtátok.
A kínzókamráról meg annyit ,hogy inkább nem lépek reggelig csak azért ,hogy ne kapj LE-t tőlem.Gratulálok
Amwerion

Ui:A levelem felkerül a Fórumra is.
Ui2:A kínzókamráról.Azt az egyet elérte a programozó,hogy az erősek még erősebbek lehetnek,természetesen a többiek munkájából.Ebben nincs benne véletlenül makulátlan tiszta kezetek?
Dátum: 2009.02.14. 21:35:32
1. Aki döntetlenezni akar az ne szavazza meg a támadást vagy számoljon vele hogy őt is fogják támadni.
2.Nem mi szaladgáltunk ,hogy megvertük a bácsit hanem ők ,hogy kihasználva a játék adta lehetőségeket csaltunk.
3.Ha téged lebuziznak te is reagálnál.
Amwerion
Dátum: 2009.02.14. 19:11:46
Ez a Selingen i a Tök. Amikor már úgy gondolja az ember , hogy minden le van tárgyalva akkor megint kavarja a sz..t.
Amwerion
Dátum: 2009.02.14. 17:20:52
Bocs.Egyéb az 1b.
Amw.
Dátum: 2009.02.14. 17:08:09
Soha nem gondoltam,hogy bármelyik megnyilvánulás ez ügyben szövetségi szinten történt volna.Ez mind magánvélemény.
Amúgy szerintem ez a háború nagy hasznára volt a játéknak.Mindamellett ,hogy altenatívát nyújtottunk a kis szövetségeknek a nagyok ellen,felpezsdítettük egy kicsit ezt a fórumot is (eddíg soha nem írtam ide tehát számomra ez kifejezetten előrelépés) és felszínre került a háborúk megreformálásának témája ebből mindenki okulhat.A nagyok és a programozók is.Azért remélem ,hogy megmarad ez a lehetőség a gyengébb,de szervezettebb szöv.-ek számára.
Nem gondolom ,hogy egy 30 körüli tagsággal rendelkező szöv. számára a 80k nagy veszteség lenne.Ez a tagság részéről 10-es építéssel számolva kb 1500-2000 LE max. ez 2-3 vadászat.
Tehát szerintem fátylat a múltra.Én mindenesetre kinyitottam egy szép száraz muskotályt a győzelmünkre, de a végét a kontaktra fogom üríteni.
Egyébbként gratulálok a listán elfoglalt helyedhez.Jó lehet onnan nézni a világot.
Amwerion a Tyrantból.
Dátum: 2009.02.14. 16:19:16
T. Simon!
Nem tudom ,hogy a tervezőknek eszébe jutott-e ez a taktika de azért nem zárnám ki teljesen.Ha nekünk eszünkbe jutott, akkor bárkinek eszébe juthatott.Nekik is.
A buzizást Selingen/67 old. kezdte ahol is gyakorlatilag lebuzizta a szövetségünket.Ha veled ezt tennék te is reagálnál.
Én a magam nevében beszélek és ha neked nem tetszik amit mondok hát sajnálom.Néha nehéz elfogadni a más véleményét.
A szövetséged részéről voltak nagyon korrekt hozzászólások remélem ezek a meghatározóak nem a te sértett hangvételed.
Semmi bajom a szövetségeddel, Liadassal pl egészen kultúrált leveleket váltottunk.
Elnézést,de én nem tudom a karaktered nevét, én Amwerion voltam a Tyrant szövetségből aki büszke arra ,hogyehhez a jól szervezett baráti közösséghez tartozhat,
Dátum: 2009.02.14. 15:51:41
Azt hiszem ti kezdtétek el a megmondást.Azt,hogy ez etikátlan meg hogy gyáva meg csalás és bug, a programozók meg azonnal szüntessék meg ezt az undorító kiskaput stb.Nálatok a játék azt jelenti,hogy ti győztök ha meg nem akkor a másik csalt?
Azt is mondjátok ,hogy ez ellenkezik a játék szellemével.Ilyenkor az ember úgy érzi ,hogy csak ti tudjátok mi is a játék szelleme.
Már a buzizásról nem is beszélve.
Amw.
Dátum: 2009.02.14. 10:37:49
Liadassal történt privát levélváltásom utolsó levele.
"Liadas!

Bocs ,hogy még a végén én leszek gusztustalan.
Szerintem az a gusztustalan ha egy sokkal erősebb szöv. megtámadja a gyengébbet és utána miután vereséget szenvedett sipákol ,hogy nem ér és szalad az óvónénihez azt kiabálva ,hogy a másik csalt.
Valamint nem szép dolog a többi szövetséget annyira lenézni, hogy többen közűletek arra sem méltatják őket ,hogy rendes felszerelésben harcoljanak hiszen a kis senkiket így is le lehet győzni.Persze a végén jól jön ez egy kis erkölcsi alapú szónoklathoz,ezt elismerem.
Az is undorító,hogy ezután még néhány más szöv.-et is bemocskoltok ésnéhány talpnyalót a te hathatós közreműködéseddel ránk uszítotok.(várjuk őket is és titeket is sok-sok szeretettel)
Ami a háborút illeti remélem a programozó csapat megszünteti ezt az undorító kiskaput és az erősebb szövetségek kedvükre elverhetik a gyengébbeket bármikor.Már csak azért is ,hogy ne fulladjon unalomba az erősek számára a háborúzás.
Amwerion

Ui:ezt a levelemet kirakom a fórumra is."

Részemről itt a vége.
Dátum: 2009.02.14. 09:57:49
Szia!

Elöljáróban annyit,hogy a Fórumra nem írok mert azt beszéltük meg ,hogy majd csak később fogunk reagálni.De ha gondolod majd felteszem ezt a levelet is.Ez nem személyes ügy de én reagálni szerettem volna azírásodra.

Elég furcsán magyarázkodik az egyik legerősebb szövetség(vagy csak te a saját nevedben?).Többet ésszel mint erővel.Csak a játék kínálta lehetőségekkel éltünk, és már ez is baj? A Tök.Gy. biztosan nem csinált soha ilyet.Beleértve azt is ,hogy sorainkban nincsenek(vagy legalább is nem tudok,hogy lennének) olyan karakterek akik hónapokkal a többiek előtt ismerték a játékot mert ők tesztelték.Jerikót ugye mindannyian ismerjük.

Akik olyan karakterekkel üzennek hadat egy másik szöv.-nek akik szintben és erőben jóval a másik előtt járnak azok ne sopánkodjanak ,hogy elvesztették a háborút.Könnyű a biztos győzelem tudatában támadni.Talán túlságosan is hozzászoktatok a könnyű győzelmekhez.Nálunk van 1db 37. és 2db 36.szintű karakter.A tieteket te könnyebben össze tudod számolni.Kezdd egyből a 43. szinten és ne papolj a becsületes háborúról.

A döntetlenezős duma meg egyszerűen pocsék.Nálunk sokan kiléptek elveszítve a szöv. adta előnyöket(+ tám. és véd. térkapu stb.) és vállalva az esetleges kúttöltést.Akik katakombáztak azok napokig nem tudtak játszani, elvesztettek több ezer LE-t amit a térkapuzásból kaptak volna.A Tök.Gy-nál vagy bevállalták a háborút a döntetlenezők is vagy a többiek ki sem kérték a véleményüket mielőtt hadat üzentek.Ez utóbbi meglehetősen gusztustalan lenne ezért ezt nem is feltételezem rólatok.

A témáról ennyit.
Amwerion
Oldal: 12