Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Consti

Oldal: 1
Dátum: 2010.04.14. 19:01:23
Sziasztok!

Az imént futottam bele ebbe a kérdésbe: Melyik film lett a legjobb film kategóriában Oscar díjas 2007-ben?

A lehetséges válaszokra már nem emlékszem de miután hibáztam, azt kaptam, hogy a jó válasz a Nem vénnek való vidék.

Annyit fűznék hozzá, hogy az a film 2008-ban kapta a legjobb filmért járó oscart. 2007-ben A Tégla c. film volt a nyertes, de ez nem is szerepelt a lehetséges válaszok között.

Ez hogy mehetett át????
Bár igaz, hogy helyesírási hiba nem volt a kérdésben
Dátum: 2010.04.08. 08:55:03
Mi a foglalkozása Revicki Gábornak?

énekes
polgármester
színész
újságíró

Talán Reviczky Gábor!?
Ez volt a kérdésem.

Mi volt a híres olasz autóépítő, Bugatti keresztneve?

Vincenzo
Ettore (helyes vállasz)
Filippo
Agostino


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Kicsit bővebben megtudhatnám mi indokolta ezt a döntést?

Köszi
Dátum: 2010.04.01. 14:46:06
Kíváncsi lennék rá, hogy milyen alapon bírálják ezeket a kérdéseket.

Nekem Ettore Bugatti keresztnevére irányuló kérdést visszadobták mondván: "Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ."
Biztos kevesen ismerik a Bugatti sportkocsit. Véleményem szerint az meg már csak műveltség kérdése, hogy valami keveset tud -e az ember az autó múltjáról és készítőjéről. Ráadásul a szülinapját még hírekben is meg szokták említeni. Csak hát olvasni kéne

Ezzel ellentétben a: "Milyen tipusú hajó a jolle?" kérdés simán átment, mert találkoztam vele. Ugyi mi akkora tengeri hatalom vagyunk, hogy ez minden magyar számára teljesen nyílvánvaló, alapműveltséghez tartozó kérdés. Semmi speckó hajós ismeret nem kell hozzá!?

Biztos többen hajóznak kis hazánkban, mint ahányan autóval közlekednek

Csókoltatom a bírálókat!
Sziasztok!

Ezt a kérdést írtam:

Az abszolút hőmérsékleti skála kezdőpontja hány °C-nak felel meg?

253
263
273
283


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Nem igazán értem a döntést. Esetleg valakinek van valami magyarázata?

Előre is köszi!
Oldal: 1