Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Saliah

Oldal: 1
Dátum: 2017.11.26. 11:22:22
VIP funkció és prémium tagság kell hozzá és akkor engedi.
Dátum: 2017.05.29. 05:23:31
Ez érdekes nekem így se mindig számolja, ha oda lépek be először. Van mikor számolja van mikor nem. Nálam minden feladat megoldás előtt be kell oda lépnem, akkor biztosan számolja de mindegyis, néha bosszantó, de hozzá lehet szokni. Csak kíváncsiságból érdekelt, hogy ugye nem csak velem szórakozik.
Dátum: 2017.05.28. 10:45:31
Elfelejti számolni a feladatokat, vagy csak nekem van ilyen pechem, hogy nem számol? Kicsit idegesítő, de kezdek hozzászokni.
Dátum: 2017.01.04. 10:29:30
Nálam már új irtózat piramis van csak nem számol semmit sem.
Dátum: 2016.12.15. 06:16:53
Beholder szeme sem működik még.
Dátum: 2016.12.14. 06:32:14
Ez jó hír, ezt nem figyeltem meg, csak az ajándékot néztem, hogy kaptam, de még sincs.
Dátum: 2016.12.14. 05:32:29
Dühöngök kicsit, ma elindítottam a vadászataimat, hátha esik ajándék csomag, erre esett is, csak hogy mivel 1 időpontban két vadászat teljesült, pont nem az ajándék csomagosat fogadta el.
Sajna ma 2 is volt ilyen.
Ma, 05:18:28
Vihar közeledik, ezért igyekezned kell, ha még előtte zsákmányra akarsz bukkanni! Az egyre erősebb szél portölcséreket kavar, el kell takarnod a szemed. A szél köveket sodor, fákat tép ki. Fedezéket kell keresned! Ekkor valami nagy döndüléssel eléd csapódik a porba. Egy haldokló kisebb fekete halállovag! Megadod neki a kegyelemdöfést, és lélekenergiáját veszed.
Ma, 05:18:28
A sivatagban ritka a zsákmány, de ha mégis találsz valamit, az szívós és lélekenergiában gazdag. Mint például ez itt! Egy achátgólem, de a szomjazástól le van gyengülve. Megtámadod, és hamarosan magadba szívhatod a zamatos lélekenergiát. A vadászat során a következő tárgyat találtad: bontatlan ajándékcsomag.

Mi alapján dönti el melyik számít?
Dátum: 2015.03.17. 11:11:23
Nekem is többnek kéne lenni, mintha azért a feladatért, a tegnapit meg a mait is levonták volna.
Dátum: 2015.03.17. 06:39:33
Egy darabig nézegettem, hogy át lehet venni érte a jutalmat, tök jó volt, de aztán jeleztem én is
Dátum: 2011.11.18. 16:27:43
Sziasztok!

Visszakaptam, nagyon szépen köszönöm, hogy megoldottátok a problémám és mindenkinek, aki segíteni próbált.

Saliah
Dátum: 2011.11.18. 15:27:20
Sziasztok!

Megkérdeztem Kérdezz, és mi válaszolunk2 topicba ott mondták, hogy ez valószínű hiba. Tehát, ma én V3-n licitáltam egy császári tekercsre. Felüllicitáltak engem, és ekkor 820 aranydukátom eltűnt, egy kevés maradt. Ezután mivel eltűnt, már licitálni se tudtam, hisz kiírta, hogy nincs elegendő aranydukátod.
Mivel, nem az enyém lett a tárgy, az elveszett aranydukátokat szeretném visszakapni.
Köszönöm!
Saliah
Dátum: 2011.11.18. 11:25:51
Sziasztok!

Nem találtam a problémámra választ. Tehát az a gondom, árverés volt, licitáltam aranydukáttal, felül licitáltak, és amivel licitáltam aranydukát eltűnt. Tehát ez most így történik, hogy bukom az aranydukátok, amivel licitáltam, még ha nem is én vittem el a tárgyat? Vagy csak valami hiba történt?
Előre is köszönöm a válaszokat!
Dátum: 2011.03.19. 08:22:18
Sziasztok!

V3-as Gyémánt szív szövetségbe várjuk az érdeklődőket!

Rövid leírás a szövetségről:

A szövetség célja hogy minél többen, minél magasabbra törjünk fel, ezáltal teremtve a szövetségünk tagjainak biztonságot!
Várunk minden csatlakozni vágyót kötelezettségek nélkül. De a céljainkat, ha el akarjuk érni, ahhoz tenni kell. Csatákra fel!

Amit nyújtani tudunk:
+60 védekezés és támadás
+15 IQ
+ egyéb apróságok, de ez csak azoknak derül ki, akik belépnek hozzánk
Szeretettel várunk minden érdeklődőt!
Dátum: 2011.02.23. 12:05:15
Engem az érdekelne, aki a fertőzést csökkenést választotta, annak megtörtént a csökkenés?
Oldal: 1