Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - IceCold

Oldal: 12345678
Dátum: 2014.08.03. 21:02:21
Gondolom nem ez a küldetés volt bejelölve a 15 szint alatt?

70. szinten nem tudod teljesíteni, mert nincs olyan lény a 68-72-es vadászható állatok között aminek a nevében a sárkány szerepel.

55-66-ig folyamatosan teljesíthető a küldi, utána viszont csak a 72. szinten tudod megpróbálni, mert a 74. szintű állatok között van az ifjú aranysárkány.
Dátum: 2014.08.03. 18:35:25
Erre a küldetésre gondolsz?:

Vadászatod során ölj meg egy sárkányt! (olyan lényt, amelynek a nevében a sárkány szó szerepel)

Amennyiben igen, akkor nagyon egyszerű, simán vadásznod kell, és ha olyan szinten vagy ahol jöhet a vadászat során bármilyen olyan lény aminek a nevében "sárkány" található, akkor van esélyed a küldetésre.

Itt tudod megnézni, a lények alapszintjét:

http://vegzetur.wikidot.com/moblvl

A te szintedhez képest 2-vel alacsonyabb és 2-vel magasabb lény is lehet zsákmány a vadászatokon. 55. szinten van először lehetőséged a küldetés teljesítésére.
Dátum: 2014.07.16. 00:12:12
A szolga alapszintje és lépett szintje a találati esélyt befolyásolja csak.

Ott van a wikin az állatok találati esélye és a sebzés is részletezve:

"A sebzés és a támadás a szörny találati esélyét (találati esély %-os értéke = 50 - célpont szintje + szolga alapszintje + szolga lépett szintje /max 90%/), illetve az általa okozott sérülés (Sikeres találat esetén a karakter normál /kritikus nélküli/ sebzésének 25%-a, két találatnál 25%+20%, háromnál 25%+20%+15%, négynél 25%+20%+15%+10%!) mértékét befolyásolja."
Dátum: 2014.07.05. 13:21:31
Szerintem csak akkor kapsz vissza LE-t, ha előbb felejtést használsz a szakértelmen és utána törlöd az AF képességet, de csak tippelek, nincs tapasztalatom ebben a kérdésben.

Viszont még él a teszt szerver, oda V3-as karival is be tudsz lépni, és kockázat nélkül kipróbálhatod, hogy az AF törlésekor a szakértelemért visszakapod az LE-t, vagy sem.
Dátum: 2014.07.03. 21:13:55
Ezt sajnos nem tudtam tesztelni, mert úgy mentette el a karim, hogy már kész volt a feladatsor, és hiába léptem szintet a tesztvilágon, nem kaptam újabb feladatokat. Viszont a templomom üres volt és a "Szerezz egy napon általad indított portyában 269TP-t" küldetésnél nem vette figyelembe a szövetségi bajnokiban indított támadásokat.
Dátum: 2014.07.03. 18:10:13
Engem még az is érdekelne a szövetségi bajnoksággal kapcsolatban, hogy az ottani csaták portyának minősülnek a feladatoknál, templomban és a bolygó urában, vagy nem.

Az előre tervezést kicsit megnehezíti, ha ezek csak akkor derülnek ki, ha már elkezdődött a szövetségi bajnokság.
Dátum: 2014.06.27. 11:48:00
Igen, természetesen ez nem sok. Ugyanakkor nem mindenki tud elmenni a találkozóra, és/vagy nem mindenki tudja megduplázni a vásárlást. Viszont hiába is lesz valaki prémium tag akár heti 39 FT-ért, attól még ugyanúgy nem fogja tudni megvenni a napi ajánlatokat ezentúl kiégett/platina átváltással.

Az meg, hogy a fizetős karik abbahagyják a játékot, talán a célponthiánnyal is összefügg, amit biztos csak növelni fog, ha a nem ősköves játékosokból még többen abbahagyják a játékot.
Dátum: 2014.06.27. 10:42:09
Idézet: Birka - 2014.06.27. 10:12:45


Erre jön az ellenvélemény, hogy ugyan már a beváltás maradjon, mert a nonprémesek ezzel buknak. Kérdem én, ez kit érdekel, ha a játékot nem ők szponzorálják?


Kit érdekel? Szerintem valamilyen szinten mindenkit érint. Ezzel a nonprémesek megint elesnek egy erőforrástól és sokkal nagyobb az esélye, hogy abbahagyják a játékot.

Persze lehet, hogy nem kár értük, hiszen nem ők szponzorálják a játékot, de tudod sok olyan embert ismertem meg itt, akinek nincs lehetősége a rendszeres kővásárlásra, de ettől még játszható karaktert hoztak össze és jó játékosok/emberek. Értük igencsak kár lenne, ha itt hagynák a játékot...
Dátum: 2014.06.22. 13:05:54
Ebben teljesen igazad van, de ettől függetlenül adja a téglát, csatánként kettőt. A V5-ön működik, más világon nem tudtam kipróbálni, mert ott már 50+-os DP van a szövetségben.

Maryke12 : Nem lehetséges, hogy a szövetségetekben megépítettétek az 50. szintű dicsőség piramist? Mert utána már nem kaptok semmilyen tevékenységért téglát.
Dátum: 2014.06.21. 12:52:51
A platina beváltás nyírta ki igazán a lopást. Régebben 20-40 köves lopás sem volt ritka, mostanában az 1-2 kőnek is örülni kell. Már többször felvetődött az ötlet, hogy valami megoldás jó lenne, amivel kompenzálni lehetne a lopást. Ezt még a tavaszi akciónál írtam, mert ott is szoba került a téma:

Idézet: IceCold - 2014.03.29. 13:40:21
Erre a problémára talán megoldás lehetne, egy új AF képesség vagy egy új szakértelem.

Hasonlóra gondoltam mint az EH, csak ez a lopásra hatna.

PL. "Ha portyában győzöl, és a kapott kiégett őskő kevesebb lenne egy adott mennyiségnél (sikeres lopás esetén!), akkor azt a mennyiséget mindenképp megkapod. Ez a mennyiség függ a szakértelmedtől és az ellenfél szintjétől."


Sajnos semmilyen válasz nem érkezett Miklósék felől.
Dátum: 2014.06.21. 12:45:09
Napi 65. támadás után 2 PP-be kerül a csata. Igaz a gombon 1 szerepel és ha frissítem az oldalt visszaírja az elveszett PP-ket, de jó lenne tudni, hogy ez most hiba, vagy az éles rendszerben lesz 65-ös korlát.
Dátum: 2014.06.17. 13:48:51
Az ötletekkel kapcsolatban:

Feltétlenül szükséges a napi 2 kör? Nem lenne elég 24 óránként 1?

Nem biztos, hogy minden aktív tag tud a 0-12, 12-24 órás időpontban is aktív lenni. Ezen pedig könnyen elúszhat a bajnokság.

Másik ötlet: Esetleg a térkép mezőkön fel lehetne tüntetni azt, hogy melyik mezőre és mennyi támadást hajtott végre a karakter (nem a szövetség más tagja és nem is az ellenfelek, hanem a saját statisztikát). Így jóval kevesebb lenne a lehetséges tévesztés, ha a szövi tagjai között ki van osztva a támadási felület.
Dátum: 2014.06.17. 12:58:56
Nekem az előző napokban nem volt ilyen problémám, de ma már nekem is frissíteni kell a lapot, ha másik mezőn szeretnék támadni, pedig nem változtattam meg semmit a böngészőn. Firefox 29.0.1
Dátum: 2014.06.05. 15:13:59
33.000, de szerintem ez 97. szinten elég jelentéktelen tétel.

Vannak sokkal érthetetlenebb feladatok is. Pl. a 3 kristályital. Szinte minden szinten megkapom, közben a kristálypontom: 23851 italok: 24 db Zöld kristályital, 144 db Fehér kristályital és kb. 50 kalandonként egyszer van, hogy kristálypontot keljen használnom.

Másik feladat alacsony szinten az állat idomítás. Kíváncsiságból indítottam egy új karit V1-re. A 5-6-7-8 szinten ott volt a feladatok között az idomítás. Nem tudom ki az akinek érdemes alacsony szinten mindig másikat idomítani. Magas szinten ahol már lehet az ismétlős küldiket pörgetni, ott rendben van, de alacsony szinten csak LE pazarlás elvégezni ezt a feladatot.
Dátum: 2014.05.05. 21:41:40
30 PP-s beállításon, nem igazán vettem észre, hogy gyengítették volna a klónokat. 10-15K sebzésű csatáknál 100-200 ÉP-vel verem meg a klónt és ez tíz csatából kilencszer van így. Tizediknek meg kapok egy "eltorzult" karit, aki szinte el sem talál.
Dátum: 2014.05.02. 13:02:57
Végre itt a lehetőségem a javításra, mert azokat tudom!!!

A másik három szám: Én a Gyula meg az Ottó a Tóth Ottó száma volt!
Dátum: 2014.05.02. 10:37:59
Sejtettem, hogy így lesz, de reménykedtem a megbocsátásban.

Mea culpa, mea maxima culpa...
Dátum: 2014.05.02. 08:41:38
Mi volt Nelson Mandela börtönben kapott száma?

46664 *
46464
64446
64646

Ciki, hogy nem tudtam fejből?
Dátum: 2014.04.30. 10:55:14
A hírek között a 10 óra szerepel:

Szintén fontos hír: a jövő héten hétfőn, délben indul a Hordák Harca! Eseménypontot már holnap 10 órától lehet gyűjteni.

Viszont valószínűleg ezt még azelőtt írták ki, hogy 12 órára változott az event indulási időpontja.
Dátum: 2014.04.29. 11:51:06
Igen már jól működik. Köszönjük!

Másik probléma: "A szakértelemösszeg max. 20%-kal lehet több, mint a tulajdonságösszeg." Elvileg van egy ilyen pont a szabályok között.

Ennek ellenére ilyen értékekkel találkoztam:

Tulajdonságösszeg: 768
Szakértelemösszeg: 1985
Oldal: 12345678