Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Buttgereit

Oldal: 12345678910
Dátum: 2010.11.19. 12:31:53
ki volt a System Of a Down front embere?
Alice Cooper
Daron Malakian
Axel Rudy Pel
Serj Tankian
Mondatot nagy betűvel kéne kezdeni. De amúgy szerintem ez spec.
Dátum: 2010.11.18. 14:00:58
A kardos kérdésel az is gond hogy nem csak két féle japán kard van egy kisebb megy egy nagyobb hanem jó pár féle. A teljeség igénye nélkül:
A legismertebb Katana magyarul így kell írni szóval helyesírási hiba is van a kérdésben
Tachi ez a nagyobb csatákban használt változat de nem ez a legnagyobb típus.
no-daichi
Kodacsi
Vakizasi vagy Wakizasi nem tudom biztosan melyik a magyar helyesírási szempontból helyes
ninja-to bár ez mint a nevéböl is kiderül a ninják kardra de ránézésre nagyon hasonlít a szamurájkardokra
Dátum: 2010.11.17. 18:56:27
Az nem lehet hogy az energiakristályosítóból kaptad?
Kösz ez is valami.l
Nem is igazából arrol a 2 vadászatnyi LE-röl van szó. Inkább az igazságnézetemet piszkálja a dolog. Fölég amiatt hogy egyébként milyen kérdések mennek át. Volt olyan is hogy kétszer egymás után kaptam meg ugyanazt a kérdést csak más megfogalmazásban. Vagy olyanok is vannak amiknek semmi értelme.
Tény hogy ilyen kérdésből sok van. Ebböl 37-et tetem fel én. De ezek a kérdések és a válaszok egyértelműek és nem nagyon nehezek. Mivel filmet mindenki néz bárki tudhatja a választ.
Ki rendezte "A vadon hercegnője" című filmet?

Hayao Miyazaki
Robert Zemeckis
Wong Kar Wai
Ki-duk Kim

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Nem értem miért! Benne van az IMDB Tob 250-ben (111.) Hayao Miyazaki nagyon jól ismert rendező nálunk is, talán a legismertebb még elő rajzfilm rendezője a halatok közt is csak Walt Disney ismertebb nála. A filmet többször leadta országos tv csatorna. Ez egy jól ismert rajzfilm! 11 díjat nyert fesztiválokon. Ez igazán felháborító! Amikor régebben volt szó hogy milyen filmekkel kapcsolatos kérdéseket fogadnak el az IMDB Tob 250-re hivatkozott Craslorg aki eddig megbízhatónak bizonyult. Kérném a kérdés rehabilitálását mert igazságtalan! Egyébként az itteni legjobb film szavazásra is jelölték (nem én). A választ amúgy akkor sem nehéz kitalálni ha valaki nem jegyezte meg ki a rendező de tudj hoMivel a másik három rendező nem csinált rajzfilmet. Bár Robert Zemeckis csinált számítógépes animációval filmeket de rajzfilmet tudtommal nem.
Ez a kérdés más megfogalmazásban már szerepel az adatbázisban. Magam is megkaptam korábban. Persze ha az értékelő figyelmetlen ettől még átjuthat.
Dátum: 2010.11.07. 21:48:01
Bár én már jelöltem tizet azért be írok néhány filmet amelyek nélkül szerintem szégyen lenne elindítani egy ilyen versenyt:
1 Óz a csodák csodája
2 A smaragd románca
3 Csinibaba
4 Casablanca
5 A máltai sólyom
6 Végtelen történet
7 Vissza a jövőbe
8 A nyomozó
9 Jurassic park
10 Szigorúan ellenőrzött vonatok
Mivel rengeteg volt a többszörös jelölés a helyükre lehetne rakni mást például ezek közül. De a már említett Tron is alap.
Dátum: 2010.11.02. 01:51:16
Sajnos újabb hibát találtzam Amerikai Kommandó: Világrendőrség roszul szerepel ugyanis helyesen: Amerika Kommandó: Világrendőrség Nincs i az Amerika után.
Dátum: 2010.10.28. 22:22:05
A filmcímek közt van egy hiba Álmosvölgy legendájánál ugyanis a pontos magyar cím: _"Az Álmosvölgy legendája" nevelővel bár tény, hogy az eredeti angol címben nincs nevelő (Sleepy Hollow) a magyarban van.
Ezen kívül a Csillagok háborúja esetében is jó lenne melléírni hogy a negyedik epizódról van szó. Bár tény hogy annak idején e nélkül jelent meg de ma már az alcímmel együtt szokás hivatkozni rá.
Az Emlékmás teljes magyar címe pedig: Total Recall - Az Emlékmás az Emlékmás csak alcím nézze meg bárki a magyar kiadású dvdt. vagy bármelyik komolyabb filmes oldalt.
A tengeralattjáró esetében is ki szokták írni az eredet címet is a magyar elé, bár ennél a filmnél nem mindig, de általában.
Hyppolit a lakáj esetében felesleges feltüntetni az évszámot mivel ezen a címen csak ez az 1 film készült. A 2001-ben készült remake címe:Hippolyt y-al nem i-vel és nincs mögé írva hogy a lakáj.
Sin City esetében lemaradt a magyar alcím: A bűn városa
Spartacus címen több film is készült. Fel kéne írni melyikről van szó gondolom a 1960-as Stanley Kubrick és Anthony Mann által rendezett verzióra gondolt a jelölő.
Na első nekifutásra ennyi hibát találtam.
Dátum: 2010.10.27. 12:28:58
Én ezeket:
1. Willow
2. Mad Max 2
3. Necromantik
4. A három testőr Afrikában
5. Született gyilkosok
6. Tisza románc
7. Avatar
8. Hullajó
9. Patyomkin páncélos
10.Egri csillagok
Szerintem a válasz lehet erre a kérdésre hogy amennyi ráfér.ami kb. 500 de a helyes válasz 0 is lehet mivel a kérdés nem tartalmazza hogy mikor. Játékosok lehetnek rajta akkor is ha nincs meccs csak valami gyűlés. Vagy épp tök üres mert nem használják. Ez a kérdés teljesen rossz.
szerk: 2064. hozzászólásra reagáltam nem a 2065-re
Most is lesz olyan hogy a vidékiek a vonatjegy árának egy részéért őskövet kapnak?
Dátum: 2010.10.19. 20:26:07
Még sincs alacsony szintű karakter egyik kategória topjában sem. (legalábbis a v1en) a legalacsonyabb Jull - 47. szintű ami mesze van a 138-tól de azért már nem a játék eleje. Épp emitt lett volna jó egy a legtöbb lépet szint, vagy a legnagyobb előrelepés a toplistában, vagy hasonló típusú kategória.
Dátum: 2010.10.19. 17:36:19
A kedves döntéshozók igazán leírhatnák hogy mi lesz a térkifordító italok éladhatóságával. Már rég vége az eventnek még sincs semmi hivatalos a dologról. Szerintem sokan örülnének a dolognak mert sokaknak ez a "relik" csak a helyet foglalja.
Dátum: 2010.10.13. 17:59:25
Kösz az event végét akkor kivárom. (plusz egy kis időt) aztán írok nekik.
Dátum: 2010.10.13. 16:14:36
Az normális hogy majdnem egy hete nem bírálták el a kalandot amit írtam?
Dátum: 2010.10.11. 21:10:34
Nem tud valaki valami biztosat a térkifordítóitalok éladhatóságáról? Mikortol menyiért? Vagy egyáltalán nem lesz?
Dátum: 2010.10.11. 18:09:53
Ki írta a varázs csók nevezetű könyvet?

Leslie L. Lawrence
Dan Brown
Arany János
Vavyan Fable'

Varázscsók egybe kell írni és nagybetűvel kezdődik
Dátum: 2010.10.11. 18:01:54
Igazából a kérdés azért is rossz mert a kérdés arra vonatkozna hogy hányig van számozva. De a kérdésfeltevést helyesen úgy is lehetne értelmezni hogy hány különböző típus. Ami már egy más szám pl a M2 M3-as metrón ugyanaz a típus jár.
Dátum: 2010.10.07. 11:58:28
Szerintem korrekt mivel az ital értéktelen a portyagömb meg nem az. 17 semmi is csak semmi marad.
Oldal: 12345678910