Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Aletta

Oldal: 1
Dátum: 2015.03.03. 09:15:48
Szuper! A kvízolimpia ennyivel el lett intézve? Most nézelődök, hátha van róla információ. A hét végén nem tudta a nap 24 órájában a gép előtt ülni és lesni, hátha éppen használható, meg ne is várja el senki. A tegnapi hosszabítással is kitörölhetem azt a bizonyos testrészem, ugyanis egész nap dolgoztam. A hétfő általában a legtöbb embernek munkanap. Akkor két hetet kell megint várni a következőre?
Dátum: 2015.02.28. 18:18:58
Úgy néz ki, a kutyát nem érdekli. Még mindig a v1-en semmi.
Dátum: 2015.02.28. 11:55:54
V1-en még mindig nem fut a kvízolimpia! Jelezte már valaki?
Dátum: 2015.01.26. 08:59:18
És még egy helyesírási hiba benne: Budaörs és nem Budaőrs! Szánalmas, mennyi helyesírási hibával mennek át a kérdések, a dilettáns kérdésekről ne is beszéljünk....
Dátum: 2015.01.15. 08:50:01
Én totál úgy emlékszem, amikor elhatároztam, kell a bestiák könyve, akkor nekem a gyógyítás 20 percig tartott. V1-en vagyok és 59-es szintű. De lehet rosszul rémlik
Dátum: 2015.01.14. 20:08:10
Megvettem nemrég a bestiák könyvét. A leírásban az szerepel, hogy felére csökkenti az állatok gyógyítása és az idomítás idejét. Idáig a gyógyítás 20 percig tartott, most 15 percig. A 20 perc fele akárhogy is számolom, 10 perc. Most akkor hogyan is van ez? Rossz a leírás a könyvhöz?
Dátum: 2014.02.10. 09:39:31
Köszönöm
Dátum: 2014.02.10. 09:13:20
Sziasztok! Van egy olyan feladatom, hogy Áldozz fel 24750 lélekenergiát. Ezt hogyan kellene értelmezni? Ezt a rengeteg hozzászólást nem tudom végigböngészni, a gyorskereső se nagyon segített Előre is köszönöm!
Dátum: 2010.03.16. 08:36:26
Pont erről beszéltem az előbb

Ha kimerítő egyenként válaszolni, akkor változtassatok a rendszeren.

De köszönöm alapos válaszod, megpróbálkozok az általad leírtakkal.
Dátum: 2010.03.16. 07:36:01
tegnap reggel az 1080-as számú hozzászólásomban jeleztem, az 1. világban vadászatnál a kvíz kérdés nem működik, vadászat közben az idő visszaszámláló nem működik és nem frissít automatikusan az oldal. Erre egy semmitmondó választ kaptam, arra, hogy egyáltalán foglalkozik a problémával valaki, arra senki nem mondott semmit. A hibák már KÉT NAPJA megvannak, ezt is megint az új dizájn bevezetésével magyarázzátok?
Nekem az is furcsa, ha bármilyen problémám merül fel, sehol nem tudom konkrétan jelezni. Csak a fórumot erre én személy szerint alkalmatlannak tartom és sajnos igazolódik a véleményem.
Kiváncsian várom, egyáltalán lesz-e reakció erre
Dátum: 2010.03.15. 08:40:43
Ezt értem de mikor lesznek ezek a hibák orvosolva? mondjuk az előbb elfelejtettem említeni, az 1. világban vagyok.
Dátum: 2010.03.15. 07:42:14
kb. egy hete játszom ezzel a játékkal és eléggé meg vagyok lepődve, mert rengeteg gond van vele. Sokszor nem lehet betölteni az oldalt, a sok szerverkarbantartás, amivel e pár nap alatt találkoztam, kicsit furcsa. Jópár internetes játékhoz van/volt szerencsénk, de egyik se volt ilyen szempontból ennyire nehézkes. Ráadásul a tegnap délutáni karbantartás óta vadászat alatt a kvíz kérdéseket nem lehet használni. Beadja a kérdést, bejelölöm a szerintem jó választ, rákattintok a kész gombra és semmi. A vadászat végén meg nem frissít automatikusan a játék.
Jó a gémem, jó az internetem, még mielőtt bárki is ezzel jönne, és csak ezzel az oldallal vannak problémák.
maga a játék tetszik, pont ezért rendkívül bosszantó számomra, hogy folyamatosan alapvető hibákba botlom.
Oldal: 1