Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kersai

Oldal: 1
Vodás akciók sem semmik.Volt anno aza 100ft-os telfonakciójuk,no mondom ezt megnézem.Begyaloglok(a szükséges papírokkal együtt),ürlap,kitölt stb.Várunk.Mondja a kiscsaj oké mehet de le kell tennem 40k huf foglalót.Mondom,minek?Hát mert a közpon...blah...blah.Oké mondom és mennyibe kerül alpbó ez a 100 ft-os telcsi.34650 ft mondja a csaj.Na itt akadtam ki és közöltem vele adja ide 35000-ért a telcsit az előfizetést meg dugja fel.
Dátum: 2010.03.12. 08:12:45
Melyik állatnak nincs szarva a 4 közül?

rénszarvas
gímszarvas
szarvasbogár
dámszarvas

Ezt a kérdést melyik barom tette fel?(Helyes válasz szarvasbogár)Ugyanis a szarvasbogár is állat(a bogarak azok)ráadásul a hímjének van szarva.Törölni.
Megvárom mi lesz vele aztán vagy mást teszek fel vagy megvárom a kategóriákat.(sportba talán befér )
Kösz pont túl spec. besorolást kapott ami némiképp értelmetlen mert két témában kombózik a kérdés vagyis ha valaki nem is követi a pankráció eseményeit azért egy kultfilmet(Penge) csak látott.
Dátum: 2010.03.09. 08:49:56
Arról nem is beszélve hogy a 4 közül egyiknek sincs semmi köze a "kalasnyikovhoz".Mindegyik különböző fejlesztés.
Apró külömbség hogy Salvatore munkáit minden szerepjátékkal foglalkozó egyednek illik(-ne) ismerni és még ide is vág.A Kőszivú ember fiat tuti nem olvassa a mai fiatalság(nem mintha bármi mást igen)
Na akkor Én is kérek egy kis ellenőrzést

Ki az a híres WWE pankrátor,aki szerepel a Penge című film harmadik részében?

Terry Gene Bollea (Hulk Hogan)
John Felix Antony Cena (John Cena)
Dwayne Johnson (The Rock)
Paul Michael Levesque (Triple H)
Dátum: 2010.03.07. 20:44:57
Nos tíz év TF tapasztalat után az észrevételeim a következőek:
+desing jó,hangulat szintén(szerintem kategóriájában a legjobb jelenleg)
+fejlődés megfelelő
+tárgyak szintén

-lehetne kicsit szinesíteni a csatákat(mint pl. a TF-ben)
-nicsenek boltok vagy városok
-a szörnyek szinte semmit sem dobnak LE-n kívül
-lehet hogy csak a TF miatt de Nekem hiányoznak a vallások és a feltalálható tárgyak

Jade Flamehood
Dátum: 2010.03.07. 12:18:43
Új Hatalom(V1) felvételt hírdet.Jelentkezés : Jade Flamehood
Dátum: 2010.03.06. 17:35:51
Könyvet olvasni a mai tücc-tücc,disco,marcsi korosztály tutira nem fog.(mondjuk ez az értelmi szinvonalukon meg is látszik)
Dátum: 2010.03.06. 10:46:30
Új Hatalom kezdő szövetség aktív tagokat keres,szint és tapasztalat nem számít.
Nem a hagyományos értelemben vett sorozat de ha egy adás alatt többször is hallani akarjátok hogy "épp Amerika leghosszabb ideje futó heti epizódikus sorozatát látják" akkor ajánlom a "Monday Night RAW"-t A Sarah Connor Krónikáit viszont kerüljétek mint vámpír a napfényt.
Anarchy Online a kategóriájában a legjobb és mellesleg csuklóból veri a WOW-t és nem lepik el a "raging nerd"-ek.
Addigra meg már nem lesz érdemes mert az Old Republic úgy rúgja a porosodó trónról mint hülyegyerek a bilit XD
Dátum: 2010.03.04. 23:58:09
Szőke vagánygyerek száguldozik a vadiúj verdájával a faluban.Menet közben veszi észre hogy nem fog a fék de nincs mit tenni nekimegy egy fának.Kiszáll mikozben látja hogy egy öregember elgondolkozva bámulja.Odaszól neki :
-Mi a faszt bámul papa?
-Semmit fiam csak azon gondolkoztam hogy állsz meg ott ahol nincs fa?
Dátum: 2010.03.04. 23:25:35
Hajaj,ez a mesekergetés ismerős (két kislányom van) At utóbbi időben több Disney torrentet láttam mint rendes filmet........
Érdekes.Anglia nem ország?Szerintem igen bár lehet hogy csak Én vagyok hülye(két év Newcastleben)Javaslom gyere velem,bemegyünk az első pubba és mond Nekik hogy nem ország de Én nem hozlak haza(legalábbis a földi maradványaidat)Más : Nagy Britannia=United Kingdom?Enyhe képzavar és tök értelmetlen,köszönőviszonyban sincs a kettő egymással ugyanis Nagy Britannia=Anglia és összes gyarmata míg az Egyesült Királyság a szigetország tagállamait jelöli.Egyébként a Wikipedia mióta számít megbízható hírforrásnak?Na pá.
Oldal: 1