Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Dátum: 2009.04.19. 14:32:40
Csökkenteni kéne jobban lefele ütésnél a kapható TP-t és LE-t, plusz a lefele üthetőség felén túl az állat ne kapjon morált a győztes csatáért.
Ez a két dolog és hoppá már nem is lenne semmi értelme lefele ütni sok szintet csak háborúban vagy szövetségi tagot ért sérelemért való megtorlásból.
Dátum: 2009.04.18. 12:38:39
Az 1M rabolt LE-mről meg le lehet kopni, az arra kellet hogy feljöjjek másodvonalba, akkor lehetne vele pedálozni ha még mindig 25. szintű lennék hogyha nem ugrottam volna előre 20 szintet 50-es szingulárissal.
Dátum: 2009.04.18. 12:36:14
Látod Gau te is elismered hogy hiába vagy 5 szinttel alattam sokkal jobb harcos nálam mégis játszhatatlan a karaktered ÉP hiányában.
Én tudok játszani egészség-sebgyógyítás mágikus regen miatt. És látszik is a harci TÖ-mön hogy ezekre költöttem, mégsem hiányoznak ezek, magas szintől ugyis levernek ha vért pisilek is nem azzal kell foglalkozni, saját szintemen vagy alatta találok ellenfelet és tudok játszani.
Nem mellesleg heti egy gyógyitalt szoktam elhasználni.
Dátum: 2009.04.18. 12:17:25
Nem, a sebzések a nem fejlesztett egészséghez képest szállnak el.
Dátum: 2009.04.18. 11:43:57
nem, 10-essel már többet gyógyulsz mint italtól, és szint*2 mágia elég ehhez a hatáshoz.
Dátum: 2009.04.18. 11:41:25
NEm kell vagyonokért, de amíg 120-as tau mellett 40-es valakinek az egészsége nekem ne magyarázza meg.
Dátum: 2009.04.18. 11:40:01
Nem etetés, játszhatóbb ugy a játék, pl lehet 15%-ból kijőve portyázni és nem halsz le az ellnefél varázslatától mint a káoszosok az egytámadásos max. ÉP-jükkel. Közröhej, ráadásul fel is hívják a töketlenkedésükre a figyelmet LOL.
Dátum: 2009.04.18. 11:36:22
Ez így igaz, ráadásul én személy szerint hiányolnám a napi szinten engem meglátogatókat, sokkal sekélyesebb lenne nélkülük a játékélményem.
Dátum: 2009.04.18. 10:25:26
Én harcolni jelentkeztem ebbe a játékba nem BCS mögött kuporogni.
Karakterfejlesztésbe az is beleszámít hogy a végzeturad a fentről jövő támadások ellenére is játszható legyen.
Tudom miről beszélek, én vagyok az a másodvonalbeli gyémánt aki az Elit-Azúr világ1uralomra törő szövetségének a levét issza.
Dátum: 2009.04.18. 10:06:20
Gau nektek azért kellett a BCS hogy nyugodtan tudjátok portyázni a nálatok kisebbeket, ezt egy nonszensz kiskapu miatt tudtátok megtenni. Most ezt elvették, ami lehet nektek rossz, de összességében a játéknak jó.
Nem kell ilyen kicsinyes bosszú hogy akkor kapjon valami negatívumot a HCS is.
Dátum: 2009.04.17. 12:05:06
Én a Miklósék helyében boldogan visszautalnám, csak töröljetek már.
100+2 jótanácsot kaptatok már a problémátokkal kapcsolatban, de a karakterlapotokból és a bemásolt csatáitokból tisztán látszik hogy a panaszkodáson kívül semmit nem vagytok hajlandóak tenni a játékélményetek növelésére.
Dátum: 2009.04.17. 11:08:59
Idézet: Kocos - 2009.04.17. 10:29:52

Kene egy olyan modszer, amivel eleheto, hogy a kisebb karinak az, hogy ot leverik annyira fajjon, mintha arenaban hivtak volna ki. Semennyire. LE befektetes nelkul.


Az jó lenne, csak IQ-Támadás-kritikus ütésre kéne költenem onnantól
Dátum: 2009.04.16. 23:17:44
Kispöcsösök, ez itt a VÉGZETÚR, itt üti egymást a nép, tessék szépen tudomásul venni.
Minden ebbe az irányba nyúló fejlesztés jó, köszönjük a háború csarnokát!
Dátum: 2009.04.16. 19:42:53
Aki epikusozik irja ki a karakterlapjara hogy ^Ma leci ne uss epikusozok^.
Biztos sokan tekintettel lennenek ra, kiveve persze ha minden nap ki van irva.
Olyan ez mint a dontetlen, vakuval a kezemben a napi kedvenc latogatoim 95%-a elmaradt.
Van korrektseg is a jatekban nem kell a magasabb szintueket verben forgo szemu vadallatoknak elkepzelni akik reszketorohamban tornek ki ha nem uthetik le ma is a fejedet.
Dátum: 2009.04.16. 11:17:38
JA, ez igaz
Lényegében az lenne fontos hogy ösztönözzétek a szövetségeket hogy nehezebb ellenfelet válasszanak maguknak, akiknél nem 200% a csata végkimenetele.
Sajnos jelenleg az egyetlen ösztönző erő az a elenyésző kúttöltődéstöbblet amivel a kicsit nagyobb (de nem feltétlenül erősebb) szövetséget legyőzve nyerünk. Ez semmi.
Amúgy igen sok szövetség igyekszik ilyen nem egyértelműen nyertes háborúkat vívni de igazi ösztönző erő nincs rá, emiatt sokan béke csarnok mögé kénytelenek bújni, ami nem tesz jót a játékélménynek egy ilyen PVP alapu játékban.
A farmolás sem tesz jót, nem kell félreérteni amit mondok, arra akarok kilyukadni hogy jelenleg két rossz lehetőség közül nincs semmi ösztönzés arra hogy a szövetségek a harmadik, játékélménnyel járót válasszák.

A portyamentességre leküzdésére a háború tornyát köszönjük, ez már egy lépés, de szerintem akkor is legalább akkora reform kéne a háború rendszerébe, amekkora az állatoknál volt.
Vagy egy alternatív háborús rendszer, ami akár belekényszeríti az azonos erősségű szövetségeket az egymás ütésébe.
Dátum: 2009.04.16. 09:23:03
Bocs Lord Sanyi

Persze hagy veszítsen a vesztes is kihívásnál, akkor nem lenne körbetápolás.
A rabolható mennyiséget is növelni kell ez tényleg nem ösztönző erő.
Béke csarnoka nem tudom hány szövinek van felépítve, de úgy gyanítom elég soknak.
Egyébként a béke csarnoka bekerülése is híven igazolja hogy mennyire rossz a háborús rendszer jelenleg.
Nem egy ezt javító hatás lett az erdmény, hanem egy a háborút elkerülő. (Ami nincs az nem is lehet rossz)
Dátum: 2009.04.16. 09:05:16
Akkor ebbe ne LE legyen a jutalom, akinek ez probléma az már úgysem az LE-re megy, legyen mondjuk dicsőségpont, és aki többet szerez belőle az a Jani.
Még így is több értelme lenne mint 30K-ért lefarmolni egy kisebb szövit.
Dátum: 2009.04.16. 09:02:28
Ha ez nekik szórakozás szerezzék, kit érdekel.
Dátum: 2009.04.16. 08:55:36
Már régen egy rahedlit lobbiztak az élen járó játékosok a háborús rendszer teljes megreformálásáért azzal az indokkal hogy az jelenleg rossz.
Ez azért volt mert a háborús rendszer rossz.

Olyan épület kéne ami arra ösztönöz hogy azonos erősségű szövetséget magasan jobban megérje kihívni mint egy kisebbet.

HÁBORÚ CSARNOKÁBAN LEGYEN BENNE EZ A KIHÍVÁS OPCIÓ, amit a támadott félnek is el kell fogadni, különben nem jön létre a háború. És AZ ILYEN HÁBORÚK UTÁN NE LEGYEN PORTYAMENTESSÉG EGYÁLTALÁN.
Ezzel lehetne jókat háborúzni azonos erejű szövetségek között, veszteség nem lenne a vesztes oldalon csak a győztesén jutalom.

Én biztos vagyok benne hogy sokan választanák ezt a kihívásos háborút a farmolás helyett, hisz ezzel járna játékélmény is, és győzelem esetén nagyobb jutalommal lhetne csábítani erre a háborús formára az embereket.

Azért van erre a kerülőpályára szükség mert a háborús rendszer még mindig ROSSZ, ALTERNATÍVA kell nem ezt foltozgatni.
Dátum: 2009.04.15. 10:21:15
Drakin ad nekik beutalót az elfek varázs-üdülőtelepeire távol a vortexviharoktól