Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Dátum: 2009.04.29. 11:13:27
Most akkor engem reggelente ki szokott verni? Tony vagy Solina? Vagy Solina maga Tony?
És akkor Tony kínzókamrája Solináé is, társbérlet vagy mi? És akkor most ketten kétoldalról kínoznak vagy Tony helyett is Solina kínoz?
Vagy Tony maga Solina??? Tiszta Lost Highway

És nagyon-nagyon csúnya dolog...
Dátum: 2009.04.29. 10:18:00
Meg ahol vannak kisebb szintű tagok, hogy azok is kaphassanak valamit, különben hozzá sem szagolnának epikus kincsekhez.
Dátum: 2009.04.29. 09:39:30
Jó lesz az ismételhető bossolás, az igazi tápok ugyis mindig ott lesznek ahol éppen tart a szövi.
És végre lesz értelme kimaxolni a kincseskamrát.
Dátum: 2009.04.28. 12:47:00
Maga Miklós szólt nagyot a várható fejlesztések első hozzászólását olvasd el.
Dátum: 2009.04.28. 12:44:48
Ha valaki ritkán van a gép előtt annak jobb a mágikus regen meg a gyógyital az igaz.
Vagy közepes egészség magas sebgyógyítással.
A probléma az hogy sokan egyikre sem akarnak költeni és behal ettől a játékuk.
Dátum: 2009.04.28. 12:22:49
Tökmindegy jönnek az NPC-k és a szerepjátékos elemek minden borul.
Ami jó mert ez a PVP-zgetés így fél év távlatából valljuk be kihalt, a győztesek megvannak, lehetne szervert zárni vagy átmenni szerepjátékba.
Dátum: 2009.04.28. 12:12:53
Ez csupa jó dolog, telis-tele játékélménnyel, előre is köszönjük
Dátum: 2009.04.28. 10:42:03
Nem biztos hogy nincs közük egymáshoz.
Tudod az építkezés unalmas, és lehet egyik-másik megkérte a harmadikat hogy néha segítsen neki nesze az accom.
Ez szerintem már elég.
Dátum: 2009.04.28. 10:13:32
Nem blőd, hadd szokják a fiatalok az éjszakai életet
Bár gyorsult jelentősen a szerver de suliból hazajövet még mindig megcsinálhatatlan magas szinten
Dátum: 2009.04.28. 09:56:06
Miklós új magyarázata alapján az azonos ip-ről építő karakterek is zárolást kapnak, érthető okokból.
Dehogyis, ti se tudtok már, lejjebb mondjuk +6-8 szöviből lehet válogatni, de a helyzet ettől nem jobb.
Vannak kivételek mondtam, de nem háborúzhatunk minden héten ugyanazzal a szövetséggel, meg aztán abba is beleunna idővel az egyik tag...
Dátum: 2009.04.27. 23:04:11
Dolgoznak meg ilyenek... A nyár is itt van mindjárt pfff...
Ti még jó helyzetben vagytok Tomi, az Azúr legalább felvette a kesztyűt, lejjeb a megtámadott szövi küld egy citadellát és rögtön utána kapitulál még ha odafigyelsz hogy olyat támadsz be akinek lenne esélye akkor is, utána meg bujdokolnak a béke csarnokban. Nem akarnak háborúzni mert "nem éri meg", tisztelet a kivételnek.
Nem mondom hogy nem a játék hibája, de ez a játék erről szólna más sajnos nincs benne, mit tegyen az egyszeri játékos aki szórakozni is szeretne nem csak a tevéjét nevelgetni?

A vezetőség nemrég a tudtunkra adta hogy a háborús rendszerrel nem igazán tudnak-akarnak mit kezdeni.
Én ezt megértem tényleg nehéz, de akkor adjanak mást helyette, mert így annyi marad hogy Tanulj-végzetúr
Dátum: 2009.04.27. 22:41:57
Ez tök jó ötlet lenne Shaktor de magas szinten az emberek nem portyáznak már 15-öt sem úgy kb. 99%-ban, úgyhogy nem sokan állnának át 24 pp-re,
Dátum: 2009.04.27. 11:52:06
Hiányzik már a fórumod Cirip?
Dátum: 2009.04.27. 11:08:49
Winnie van aki félig ködösíteni, van aki meg állandóan kötözködni jár ide a fórumra, ki mit szeret

És köszönöm hogy ismét sikerült valakinek a monmdandójából kiragadnod a "lényeget".
Dátum: 2009.04.27. 08:39:22
Jaj Gau nektek sokminden demoralizáló, bennem pl. fel sem merült hogy valakinek fájhat hogy visszajön egy karakter.

Szó szerint örülnünk kéne egy ilyen lehetőségnek ezek mellett a sorozatos törlések mellett tiszta röhej a szintemen (47) 25-en vagyunk és ez feljebb egyre rosszabb. Nehogy azt hidd mire ti ideértek jobb lesz a helyzetetek, nekem az a demoralizáló hogy lassan két tucat emberrel játszom.
Szerintem nagyon korrekt dolog volt a vezetőségtől, becsülendő.
Tőletek meg elég csúnya dolog hogy egy szívvel-lélekkel-lelkesedéssel visszatérő játékos visszatérését ennyire "bemocskoljátok".
Dátum: 2009.04.26. 23:05:36
Akkor hogy fogsz így fenyegetőzni a Behonak ahogy szoktál hogy törlöd magad?
Így őskő vásárlás nélkül nem lesz sok alapja

Inkább tolnád az egészséged nem idegeskednél annyit ezen a játékon
Dátum: 2009.04.26. 22:11:28
Szerintem húzzááá
Dátum: 2009.04.26. 22:09:19
Az az igazság hogy nagyon hiányzott Sameed atyánk kicsiny egyházunknak és egy ősi rítus keretében megidéztük a Nagy Lélekszipolyozót, beleáldozva a rituáléba megannyi gaz rubin hordásból kiszipolyozott lélekenergiáinkat, és láss csodát a Hit ereje, imáink meghallgatásra találtak