Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kérdezz, és mi válaszolunk!
népszerűWocsokFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7121. hozzászólás - 2009.04.27. 10:29:16 (Válasz Maci #7101 hozzászólására.)
Részemről nem gond, remélem összerántod a lélekszipolyozókat, mert kicsit szétesni látszanak az utóbbi időben... Vagy gyertek át hozzánk!
Úgyís pár tagunkat is elszipkáztátok... Bár sajnos azóta ők is töröltek.
V1 - Black Panther - Moroflex
V2 - Wöcsök - Moroflex
V3 -
Pontszám: 5
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7122. hozzászólás - 2009.04.27. 11:08:49 (Válasz winnie #7120 hozzászólására.)
Winnie van aki félig ködösíteni, van aki meg állandóan kötözködni jár ide a fórumra, ki mit szeret

És köszönöm hogy ismét sikerült valakinek a monmdandójából kiragadnod a "lényeget".
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 7.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7123. hozzászólás - 2009.04.27. 11:17:51 (Válasz winnie #7120 hozzászólására.)
Azért 3-4 hónapnyi kemény portyázásnak nekifutni nem biztos, hogy bárkinek lenne kedve. Én is elnézegetem az asszonyt, ahogy ütöget, de nem kezdeném előről...
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7124. hozzászólás - 2009.04.27. 11:30:00 (Válasz CaveMaN #7123 hozzászólására.)
Idézet: CaveMaN - 2009.04.27. 11:17:51
Azért 3-4 hónapnyi kemény portyázásnak nekifutni nem biztos, hogy bárkinek lenne kedve. Én is elnézegetem az asszonyt, ahogy ütöget, de nem kezdeném előről...


én sem, félre ne érts, de ebből látszik, hogy a visszatérést és a szíves fogadtatást mi motiválja: a játék maga, a kihívások vállalása vagy pedig a tutiba való beleülés.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7125. hozzászólás - 2009.04.27. 11:36:18 (Válasz Almási Viktor #7122 hozzászólására.)
Idézet: Almási Viktor - 2009.04.27. 11:08:49
Winnie van aki félig ködösíteni, van aki meg állandóan kötözködni jár ide a fórumra, ki mit szeret

És köszönöm hogy ismét sikerült valakinek a monmdandójából kiragadnod a "lényeget".


a többit nem piszkáltam, mert egyetértettem vele, de kissé elfogult vagy,mint ahogy azok is egyoldalúan nézik a dolgot, akik tiltakoznak.

aki nem mondja azt, hogy mindkét oldal érveit megérti, az csőből szemlélődik. nincs gondom a visszatéréssel, mindig is azt hangoztattam, hogy semmi értelme olyasmi miatt sírni, ami nem érinti a játékost - visszajött egy alacsony szintű, nálam jóval gyengébb, ráadásul azonos hordabeli karakter. whatever.

(igaz a szövetség miatt akad némi közvetettség, ez az egyetlen valós indok, amiért elítélendő a dolog - kíváncsi vagyok, hogy a TGY betölti-e a hiányzó helyet vagy megvárja, míg legutóbb hibernált játékosa meggondolja magát és játékra jelentkezik ismét. hogy aztán megint törölje magát. majd megint meggondolja magát. idővel küldetés is lesz, már látom: töröld magad háromszor a játékból. mindegy, a törlés ettől a gyenge eszköz, mint ahogy a törlés utáni visszakúszás is. szabad, de gyengeséget sugároz.)

szóval, csak az lenne a kérés, hogy tudatosítsuk a többiekkel is, hogy a hibernálás, a kvázi törlés megengedett út. és jó lenne az eddig törölt és törlésüket azóta már megbánó karakterek gazdáinak is egy mailt küldeni, miszerint ideiglenes hibernált karakterül jól van és várja a gazdi visszatérését.
Pontszám: 7.50
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7126. hozzászólás - 2009.04.27. 11:38:39 (Válasz CaveMaN #7123 hozzászólására.)
Téged is terrorizál az asszony?
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7127. hozzászólás - 2009.04.27. 11:39:23
Valaki mondja meg hol találom meg Drakint!
Pontszám: 8.75
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7128. hozzászólás - 2009.04.27. 11:42:16
csak az ülhet a tutiba bele aki megdolgozott érte és felépitette összebogarászta magának...

8asz szintre érve a legenda menüpontban elolvasod a szöveget és ott Drakin nevére klikkelsz...(ilyet nemtudni...ez alapfokú végzeturas tananyag) =)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7129. hozzászólás - 2009.04.27. 11:42:42 (Válasz winnie #7125 hozzászólására.)
winnie: ne aggódj TGY "hiányzó helye" miatt Majd aggódunk mi

Pontszám: 7.50
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7130. hozzászólás - 2009.04.27. 11:48:46 (Válasz Piciklon #7129 hozzászólására.)
Idézet: Piciklon - 2009.04.27. 11:42:42
winnie: ne aggódj TGY "hiányzó helye" miatt Majd aggódunk mi


lehet fogadásokat kötni, hogy be lesz-e töltve?
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7131. hozzászólás - 2009.04.27. 11:51:45
Elismerem, gyenge vagyok, mert töröltem a V2-es karakterem. Nem is tudom, mi elől menekültem, de majd valaki okos megmondja, jól. Azért mégsem vagyok teljesen reménytelen eset, mert soha nem fogom folytatni vele a játékot:)
Persze mennyivel bátrabb lett volna ott hagynom a karaktert, mint ahogy tették sok százan a V1-en, a hősök. Biztosan mindenki örül, amikor hónapok óta inaktív karaktereket csépel a lóerőszerzés legkisebb reménye nélkül, hiszen ekkora bátorságot el kell ismerni, tán még valami medál is járna érte.

Tetemes mennyiségű bullshit gyűlt itt össze egy jelentéktelen epizód miatt, elismerésem.
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 7.50
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7132. hozzászólás - 2009.04.27. 11:52:06 (Válasz cirip #7127 hozzászólására.)
Hiányzik már a fórumod Cirip?
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 7.50
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7133. hozzászólás - 2009.04.27. 12:05:16 (Válasz Almási Viktor #7132 hozzászólására.)
csak kezdett kicsit hosszúra nyúlni az offolás
Pontszám: 5
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7134. hozzászólás - 2009.04.27. 12:08:30 (Válasz winnie #7130 hozzászólására.)
Egy darabig biztos kiélvezzük a szebbnél szebb jelentkezési lapokat, elolvasgatjuk az életrajzokat és egy pártatlan bizottság fog dönteni a jelentkezők közül. Eddig sajnos még egy életrajz sem felelt meg a formai követelményeknek, így egyenlőre várunk a hiánypótlásokra!

- Tagfelvételt közbeszereztetni! Hova jut a világ? Amúgy is, ki találta ki ezt a baromságot!
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7135. hozzászólás - 2009.04.27. 12:13:58 (Válasz Crimson #7131 hozzászólására.)
szerintem félreérted a dolgot. a gyengeség abban merül ki, hogy az törli a karakterét (főleg az egyetlent), aki nem bízik abban, hogy ha ott hagyja, akkor nem fog visszatérni hozzá. aki attól fél, hogy elgyengül és mégis csak folytatja valamikor a játékot, az gyengének véli magát, s ezért választja a visszafordíthatatlan megoldást.

aki erős, az ott hagyja, mert tudja, hogy nem fog visszatérni, onnantól kezdve soha nem fog arra gondolni, hogy vajon mi is van vele, csépelik-e vagy sem. (szörnyű, hogy mennyire nem ide tartozik, de én gyenge vagyok például, mert tudom, hogy az efféle játék addikciót alakít ki, amire baromira nincs szükségem ,ezért bebiztosítottam magam, hogy pár hónap múlva biztosan abbahagyjam a játékot, hogy ne költsek többet rá. ellenben törölni nem fogom magam. olykor visszaléphetek körbenézni, neadj isten építeni egyet, ha nem rúgnak ki a szövetségből:)
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7136. hozzászólás - 2009.04.27. 12:29:56
http://poker.vegzetur.hu/

ki nevez/nevzett már rá?

áhhh én szivesen neveznék sőt lehet fogok is de nemtom hogy beáldozzam-e a szerncsejáték oltárán a május1es májszétivásom...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7137. hozzászólás - 2009.04.27. 12:54:35
Én is szivesen mennék, de sajnos pont most kúrták el a netet a szintünkön
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7138. hozzászólás - 2009.04.27. 13:05:34 (Válasz winnie #7135 hozzászólására.)
No és az évekre otthagyott karakternek mi a pék értelme vagyon? Ha gyenge, ha erős a játékos...
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7139. hozzászólás - 2009.04.27. 13:11:44
az az értelme hogy bármikor viszsatérhetsz hozzá valamint ha oylan kaliberű a karakter akkor az eljövendő nemzedék csodájára fog járni és eképpen fog szólni "húúúbazze" "jóltolta a srác" "én is iylen akarok lenni" valamint ha klánban marad ezzel klánját is reklámozza és talán az emberek majd szivesebben probálnak oda bejutni...

bár ezen dolgok csak az erős játékosoknál lehetnek...a ygenge egykaptafás fisfos tucatkarik megmaradnak potenciálisan üthető áldozatoknak...nekik ez a sorsuk...ám a legendák halálukban magasztosulnak cska fel igazán...

nahde térjünkmár vissza pokerhez...utálom ha kérdezek vagy mondok valmit azt semmi reakció vagy éppenséggel semmi hasznos reakció nem jön...ez engem frusztrál...és iylenkor hajlamaos vagyok teret engedni a lelkemben megbúvó homálytestvéremnek...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7140. hozzászólás - 2009.04.27. 13:23:25 (Válasz Dr_Faktor #7139 hozzászólására.)
Hát igaz erre nem is gondoltam...na mondom nevezek úgy is rég játszottam tét nélkül, de most, h mondod az "általános ivászatot" biztos nem fogom elnapolni, és ha ez nem lesz változtatva azt nagyon nem hiszem, h 8ra hazaérek, esetleg reggel 8ra...
Amúgy nem nagyon vágom, h fog alakulni, a nevek mellett a kari nevek lesznek, jah és a 3 világról csak 1 lehet benevezve mi??!
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!