Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Dátum: 2009.11.22. 15:52:55
Viszont a "tesztszerveren" nekem olykor felszalad a pulzusom, amikor szakítok egy nagyot.
Ezt a vadászat még nem hozta ki belőlem, akármennyit is tolhattam be egyszerre
Dátum: 2009.11.22. 14:47:38
Az első két világon, ha nincs prémiumod kb. 15%-ot tudna rabolni tőled alapból az ellenfél.
Prémiumosként ez kb. 10%. Ez oda-vissza ugyanannyi mindkét esetben, amennyit az ellenfél elrabol azt te el is bukod.
A kreatív más tészta, az exploitol, max 2-szereset.
De még így is 5-szörös exploit megy V3-n-on.
Idézet: Miklós - 2009.11.22. 10:17:17
A kínzókamrával pedig csak annyi volt a baj, hogy olyan LE szerzési metódus, amely nem kötődik TP-hez.


Eztnemértem.
Dehogynem kötődik, ahhoz hogy valakit bekamrázz, el kell verned portyában, amiért TP-t kapsz.
Idézet: Miklós - 2009.11.22. 10:17:17
A szintlépésre elég sok inspiráló dolog van már így is.


Én csak a normál küldetéseket tudom.
Még az epikus lenne, de az sem, mert azokhoz csak a szövi legnagyobb tagjai szagolnak hozzá, ha nem ezekhez tartozol ez is kiesik.
Ha mégis akad valami egyéb ebben a játékban, amiért a küldetések kitolása után érdemes szintet lépni, akkor az nagyon csúnyán elkerülte e figyelmemet, vagy én egy másik játékot játszom de csúnyán.
Akkor meg MINEK akarjátok az embereket ösztönözni a szintlépésre?
MI a szarért vitáztok ezen napok óta?
HA nincs elég szerepjáték elem ebben a játékban amiért MEGÉRI szintet lépni, akkor ez egy PVP marad ahol erősnek kell lenni, nem szintet lépni.
A VF-fel belassult a játék menete a felére, úgy tűnik ez a játékosok nagy részét nem zavarja, mert a VU-ban inkább a PVP kapott nagyobb szerepet a szerepjátékos elemei (szintlépésre ösztönzö elemei) ELHANYAGOLHATÓAK.

El kell fogadni, túl kell lépni rajta, felesleges az emberekre szintlépést erőltetni, nincs SEMMI szerepe a játékban.
Írtam szerintem mi lenne jó, de idemásolom mégegyszer:

Inkább azon kéne agyalni hogy legyenek új küldetések (nem az ismételhetőek)
Legyenek fix magas szinteken bejövő eventek, amikből csak ott csak akkor ki lehet szedni valami egyedit.

Ha tudná a karakter hogy X szint múlva történik valami új a karakterével, pl. X. szinten egy fix event, amiben részt vehet és valami egyedit szerezhet belőle, vagy ha lennének továbbra is küldetések, amikhez szintet kell lépni, különben elakadsz.
Birka nem mindenkinek van kedve mindig a VU előtt kockulni, ráadásul sokan vennének CSP-ből dukátot, gyorsítanának CSP-ből térkaput-sajtolást-turbót, mert nem akarnak-tudnak kockulni, vágod?
Ezeket mind büntetnéd, ez a valós időtényezős dolog egy hülyeség, már ne haragudj.
Lehet te számítógép előtt dolgozol és van időd a VU-t bújni egész nap, és ez kb. igaz még a játékosállomány 10%-ra.
Adtam is rá egy jó nagy egyest.

Inkább azon kéne agyalni hogy legyenek új küldetések (nem az ismételhetőek)
Legyenek fix magas szinteken bejövő eventek, amikből csak ott csak akkor ki lehet szedni valami egyedit.
A szintlépésre kell ösztönözni a népet, nem a kockulásra.
Grat Ricardo!
Hát igen, őskő, kamra, bankrobbantó LE, azt hiszem ezt hívják úgy hogy "egy, aki mindent visz"
Ha ez megvalósulna, onnantól PM-ekkel bombáznának téged naponta többször is
Amúgy Grat a népszerűségetekért!
Jlentkezést meg lehet visszavonni, úgyhogy nekik mindegy, akár le is tojhatjátok ezeket a jelentkezéseket, és hagyhatjátok gyűlni, majd egyszer bemásolhatnál ide egy oldalnyi aktív jelentkezést
Dátum: 2009.11.21. 21:09:28
Rájöttem utólag hogy V3-ról kérdezett Let., mert kérdezett is PM-ben erről, sajnos nem tudtam neki segíteni, de remélem olvassa ezt a HSZ-edet, most már én is tudom.
Viszont Birka: a támadó nyer 5000-et, a vesztes meg 500-at veszít?
Erre felcsillant a szemem, nem ezt hívják kőkemény exploitnak?
Hogy bírsz ezen a világon aktívan játszani, éa még dicsérni is a portyarendszerét?
Dátum: 2009.11.21. 12:31:41
Let. lefele ütve kevesebb LE-t is tudsz rabolni, kap az alacsonyabb szintű erre egy %-os védelmet. Szerintem max. egy szintet éri meg leütni.
Dátum: 2009.11.21. 12:20:57
Idézet: Ösvényjáró - 2009.11.21. 10:47:22
Nem.

Mivel pontos definíciót is kértél: Olyan karakterek, akik a fejlődésük szükséges LE-t szinte kizárólag portyázásból szerzik, kivétel ha pl. küldetés teljesítése, netán állatbefogás miatt vadásznak.


Nem-nem, rosszul tudod Össi.
Múlkor elmagyarázta nekem az egyik TOP itt a nagyfórumon, hogy az a pók, aki 30PP-n van és kizárólag a szintjén vagy felette portyázik.
Mert akkor elkapja a legyet, vágod
Úgyhogy én már nem is szenvedek az LE diffemmel, nem azon múlik, mindig is pók voltam
Dátum: 2009.11.21. 09:53:14
Na én küldtem rá egy 10-est, majdnem akkora, mint amikor régen Nóci majdnem leejtette a mobiltelefonját
Dátum: 2009.11.20. 11:43:10
Ja hogy a vesztett LE-je.
Azt nem tudom
Dátum: 2009.11.20. 10:10:38
Ezért nem fog mindenki VF-et fejlszteni. Meglátásom szerint sokan azért húzták ki, mert már keveset foglalkoznak a játékkal, és az alulról erősebb karakterek érkezését kompenzálni kell valahogy.
Dátum: 2009.11.20. 10:08:58
Köszi, akkor nyugodtan nyomjál rá egy 10-est, Miklósék nem nézik a bizonyos pontszám alatti HSZ-eket.
Dátum: 2009.11.20. 09:54:35
Nekem az az elmélkedés tetszik a legjobban, miszerint fél év múlva mindenki VF-ezni fog a TOP-on kívül. Nem fog, ebben olyan biztos vagyok, hogy csak na.
Dátum: 2009.11.20. 09:32:17
És ha amindez megtörténik, tele lesz a VU egyenkarakterekkel, kiugrási lehetőség nélkül egyik irányba sem. Izgisen hangzik
Dátum: 2009.11.20. 09:30:44
Játékegyensúly egy PVP játékban? Érdekes gondolat
Dátum: 2009.11.20. 09:20:16
Azért jó érzés, hogy enniyre szívén viseli a sorsunkat