Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Dátum: 2009.12.19. 16:45:55
Tökmindegy mi lesz korlátozva, több játékos soha nem lesz egy korlátozástól, maximum kevesebb.
A játékra meg szerintem mindenki a pénztárcája szerint költ.
Nem fogja senki kihagyni a Trollagyart ha megteheti, csak mert van epikus kincse mellette.
Sőt, a Trollagyar kombózik a lélekszívó tárgyakkal
Dátum: 2009.12.19. 16:29:53
Az újrakezdő játékosok meg azért lesznek pókok (és emiatt nem költenek sokat a játékra), mert jelenleg ez az egyetlen taktika amit abba lehet hagyni 1-2 hónapra, ha esetleg kicsit nem akar VU-zni az ember és miután újra kedve van hozzá és visszajön, nem az utolsó lesz a szintje toplistáján.
Dátum: 2009.12.19. 15:54:13
Epikus kincsek:
Akármilyen lesz ezek után biztos nagyon jó lesz, biztos sok új játékost fog csalogatni, és nem a régieknek az érdeklődése fog elveszni egy egyszerű butitással.
Talán az egyik legizgalmasabb dolog a VUban, hogy mi jön az epikusból, innentől annyira sokan már nem fognak izgulni rajta
Vagy csak igen korlátozott izgulás lesz az, korlátozott pénzköltési kedvvel

Épületbónuszok:
Még egyet is értek vele, annyi módositással, hogy aki nem teljes jogu tag, bizonyos mértékü épitéssel ö is megkaphatná a szintjével elnyerhető részét az épületbónuszoknak.
Ez egy mindenki számára tetszetős ajánlat lenne szerintem.
Dátum: 2009.12.18. 20:54:45
Sőőőt, HKK-s relikviák.
Egy első szintű karakter már ki tudja csinosítani magát mint karácsonykor!
Szegény átlagjátékos meg aki nem HKK-zik?
Ez aránytalanság, semmit nem tett a karakterük ezekért a relikviákért!!!
Dátum: 2009.12.18. 20:52:11
Sőőőőt, relikvia!
Relikvia is esett a manókból!
Én már láttam 5. szintű karakternél relikviát!
Mit fog szólni ehhez egy frissen indult játékos?
Ráadásul azt már szerezni sem lehet!
Dátum: 2009.12.18. 20:48:21
Egyértelmű, még a manókból is esett térkapus tárgy 15. szint alatt, térkapuból meg nem?
Tuti hibás, kérvényezem a javítását
Dátum: 2009.12.18. 19:53:12
Nem követem el mégegyszer azt a hibát hogy Darah levelére válszoljak
Most pedig elvonulok a sajtreszelőért
Dátum: 2009.12.18. 19:28:57
Darah kincsem, építésért nem jár epikus tárgy, azt az epikus legyőzéséért kapod
Dátum: 2009.12.18. 19:27:14
Idézet: Darah - 2009.12.18. 18:58:42
Viktor, te annak idején remekül nyomtad az egészséges szöveget, hogy azzal ki lesznek segítve a kisebbek a sokszintről üthetőségből késhegyig, úgyhogy ki mit lát, azt inkább hagyjuk.


Az nekem működött akkor hibátlanul, pedig akkor már nem voltam erős a szintemen, sőt!
Az hogy ti ki sem próbáltátok a ti bajotok.
Akkor is úgy nyilatkoztatok róla negatívan, hogy azt sem tudtátok miről beszéltek.
Ez a fórum nem változik
Dátum: 2009.12.18. 19:21:24
Értem Darah, akkor te se ítélj a szövetségedben a kisebb tagoknak epikus tárgyat mert hozzá sem szagolnak az epikhez. Na léptem hátha az értelmetlen vita abbamarad partner hiányában
Dátum: 2009.12.18. 19:02:07
Semmit nem kellett tennie?
A szövi csak úgy köréépült, és természetesen alig várják hogy epikus kincsekkel dobálhassák?
Akkor miért nincs mindenkinek epikus kincse?
Több mint egy éve játszom ezzel a játékkal, kb, két hónap kivételével.
Inkább megérdemlem az epikus kincset mint aki két hete játszik és punktum!!!

Nem mellesleg ezeket a mondatokat már Morti leírta többször is, ha sokat ismétlitek akkor sem hiszem el.
Dátum: 2009.12.18. 18:49:06
Itt nincs sírás
Dátum: 2009.12.18. 18:43:33
Ezek szerint én egy géniusz vagyok mert szövibónusz nélkül asszem pók karakter lettem.
A kutat ma töltöttem be, eddig még +3 támadást sem kaptam sehonnan.
Igen jó látod onnan fentről a dolgokat te is, Darah, Mortival össze kéne zárni titeket egy vitaestre.
Dátum: 2009.12.18. 16:04:14
Mortimer szerintem fel sem fogja hogy alacsony szinten ez már régen nem az a játék, mint amikor ők kezdték.
Vannak itt epikus kincsek, nagy épületek, de legfőképp sok fórum meg rengeteg diplomácia.
Sőt, mindez kapcsolatban egymással
Nagyon tudok örülni, amikor egy általam kedvelt részét a játéknak lebutítják.
Főleg tudván hogy változást nem hoz maga után, ezek színtiszta butítások.

Jelenleg ha elindul egy játékos lát 95. szintű karaktereket és látja hogy nincs értelme emiatt játszani, soha nem éri be őket.
Ezenkívül lát egy 5. szintűt valami csuda nyaklánccal, és csorgatja a nyálát és lövése sincs hogy lehet szerezni és olyan szép.
És esetleg ír levelet és megkérdezi és akkor megtudja hogy lehet és van mire terveznie, máris van egy célja a játékban.

Persze van az is aki goromba arcokkal csak felír ide és szitkozódik és töröl.
De vajjon neki akar a Beho fejleszteni, vagy annak aki meglátja a játékban a varázst?
Dátum: 2009.12.18. 15:45:37
Mindenképp jól hangzik az epikus kincsek lebutítása, hisz akkor a jelenlegi TOP szövetségekből kilépkednek a francba a viszonylag alacsonyabb szintű tagok, és a TOP-perek végre minden tekintetben egyedül maradnak és megunják a francba és törölnek és ezzel megkímélnek minket a fantasztikus, totál szubjektív nézetű korlátozó ötleteiktől
Dátum: 2009.12.17. 19:23:09
Volt egy játékos aki emiatt több hétig írogatott ide a nagyfórumra.
Annyi energiát belefektetett, hogy ha azt inkább magas szintű unatkozó tagok toborzására költötte volna már simán maxos gyakarlótérrel szaladgálna csillió epikus kinccsel.
Neked is ezt ajánlom, aktív fórummal és szabadon választható epikus kinccsel biztos találsz magas szintű karaktert aki csatlakozik szívesen. Neki kb. fillérek az a védőfal.
Dátum: 2009.12.17. 18:06:35
Aztse tudják miaz, de felőlem segíthetünk rajtuk, jó nem lesz tőle senkinek.
Morti azt tudod, hogy alacsony szinten ha megtámadnak és vesztesz bedob neked egy linket a játék, azt írják tanácsok vannak benne.
Rákattintasz és részletesen le van írva benne hogy rejheted el ez LE-det 15% ÉP alatt.
Ezen gondolkozz el kicsit, meglátod milyen értelmetlen ez a vita
Dátum: 2009.12.17. 17:47:08
A friss játékosoknak esélye sincs az alsó szinteken tülekedő újrakezdő pókoktól
Bármilyen javítás után sem lenne esélyük egy, a játék minden részletét ismerő játékos ellen.
Dátum: 2009.12.17. 17:19:57
A te értékrended istt van, másnak meg biztos 40. szintű kari 80. szintű epikus kincs is szúrja a szemét.
Objektívan nézve nincs különbség a kettő között.
A szövetsége kiütötte és neki ítélték.

Amúgy Ywgarrd nyitott erre egy topicot, gondolom mert neki is jobb ha erről döntés születik és nem hordják le úton-útfélen burkoltan "csalónak" (kiskapu-kihasználó a PC kifejezés rá), csak mert egy éve játszik egy játékkal és ennek elsimerése képpen a szövetsége adott neki epikus kincset.
Várja oda az ésszerű javaslatokat, mégsem ír senki.
Ez egy játék, ez a szabálya, ha megváltozik akkor sem történik semmi, max Miklóséknak lesz egy rahedli munkája azzal a többszáz (többezer?) karakterrel akiknek szintjükhöz képest magas epikus kincsük van jelenleg.
Plusz neked nem fogja szúrni a szemedet
Dátum: 2009.12.17. 16:34:08
Mi a különbség?
Mi alapján ítélsz oda egy 80. szintű epikus tárgyat egy 40. szintű karakternek?
Hozzá sem szagolt az epikushoz.
Építése van persze szintjével arányosan, persze mert különben már rég lemaradt volna szerencse nélkül a szintjéhez képest.
Hol szeretnéd meghúzni és milyen határvonalat?
Egy 40. karakter már megkaphat egy 80. tárgyat, de mondjuk egy 10. kari egy 30. epikus kincset már nem?
Te is tudod hogy erre nem lehet logikai alapokon alátámasztott szabályt hozni.
A vége az lesz hogy az összes tárgy az SÖ-ből nálad fog landolni meg Balgosnál mert másnak nem adható.
Amúgy logikus is lenne, biztos nem a nagy taglétszám miatt tartotok ott az epikusoknál ahol.