Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Dátum: 2010.01.06. 17:55:21
Köszi Biri a 15%-ra gyógyulás ideje kalkulátort!
Cár vagy
Dátum: 2010.01.06. 16:58:09
Hát akkor üsd meg őket Tonyval
Dátum: 2010.01.05. 22:16:23
Jó hát ha mindent hárítasz, akkor minek írtad ide be ezeket, vagy ha beírtad miért nem zártad le hogy ne hsz-eljünk itt feleslegesen.
Jó lenne ha azok is hozzászólnának akik megszavazták az epikus kincsek butítását, ez miért jó szerintük, mennyiben szolgálja a játékegyensúlyt, ami kb. a rajt óta nem létezik a VU-ban. Azért lenne jó, mert ilyet még nem olvastam itt.
Dátum: 2010.01.05. 19:52:26
Alacsony szinten az elnyelést már az állat majdnem kielégíti, nálunk (ZPEH) is esett ki +50 varielnyelést adó tárgy, nem kellett senkinek.
Pedig ez tűnik egy laikusnka a legdurvább dolognak alacsony szintre...
Dátum: 2010.01.05. 19:30:38
A keratív lebutítása szükségszerű volt, csak nem fél évvel a felvetődés után, és nem ennyire.
Én minden nap kiütöm a maxot, ott van lekakálva, megértem, hogy meg kellett lépni.
Az epikus kincseket nem értem meg, legalábbis nem szintfüggő formában.

Szerk.: Vagyis semmilyen formában, ez egy szövetségi esemény, nem a karakter érdemeitől függ, ezt jó látják sokan, de nincs is köze hozzá, se magas se alacsony szinten, kivéve persze a TOP-ot.
Dátum: 2010.01.05. 18:36:19
Miklós, az epikus kinccsel az a baj, hogy amennyi 5. szintű alól kiszeditek a kincset, annyi 30. szintű alól szintén.
A másik probléma vele, hogy senki nem fog örülni neki.
Nem lehetne valami kézzelfogható dologhoz kötni?
Mert a szint már régen nem az.

A portyalével kapcsolatban csak annyi baj van, amennyi az összes utólag bejövő LE termelő szakihoz, és az engem nem érint.
Viszont ahhoz, hgoy a VF-et elfelejtsék emiatt igazán durára kell beállítani.
És akkor megint a magas szintű karakterek vannak játékra kényszerítve, mert ha leállnak pár hónapra feljönnek alulról a sokkal erősebb, ezt a szakit régóta használó karik. Lord Sanyi esete számomra precedens értékű volt. Számotokra nem? Nem vesz sok őskövet monstanában. Sharpának az eladásához is sok sikert több hónap szünet után, elég gáz a szintjén, és nem a szingu miatt. Ezzel a játékkal napi szinten kell játszani, sokaknak jó lenne néha egy kis leállás, de ha ezt megteszik meggyengülnek a szintükön a folyamatosan bejövő LE termelő szakik miatt.
Szerinted ha Másit most visszaállíttatnám nem sírnám el magam? Persze nem, de kb. utolsó lenne a szintjén, pedig TOP volt.
Inkább töröl egy kari, mint hogy szüneteltené a játékát. Szerintem a zsebetek ellen dolgoztok, ez nem HKK.
Dátum: 2010.01.05. 16:26:34
Köszi de nem hiszem hogy Rafkós megérti.
Nem mellesleg kúttöltés előtt és után is ugyanúgy néznek ki a csatáim:
ellenfelem kivégezve, én meg szinte nem is sebződöm a magas szintű állatom miatt.
Felőlem el is vehetik a gyakteremet, 5. szint óta nem fejlesztettem a támadásomat, annyira nem hiányzik.
Dátum: 2010.01.05. 16:13:27
Morti nem ezt mondja, hanem hogy mehetsz szépen át olyan szövibe akik még olyat tudnak kiütni amit fel tudsz venni.
A régi szövid, a jóbarátaid, akikkel szívesen játszol, már előrébb járnak?
Így jártál, ez itt a Végzetúr!
Dátum: 2010.01.05. 15:38:13
Aha, amíg nem érem el az epikus kincsekhez a szintet menjek kisebb szövetségbe.
Értem, Miklós, köszönöm a lehetséges alternatívát a játékom lebutítására.
Teljesen idegenekhez menjek, vagy lehet egy-két ismerős is benne?
Továbbá nem értem, ha a legnagyobb TOP szövetségek kiélvezhetik a maxos épületeik bónuszait, addig én miért nem kaphatok a jóból, hogyha már erősebb szöviben vagyok a szintemhez képest?
Azt sem értem, ha én megszereztem valamit a játékban, esetleg már egy ideje stratégiát építek rá, azt hogy gondoljátok, hogy elveszitek tőlem, és ha igen, hogyan reagáljak rá?
Amit viszont a legtotálisabban nem értek, hogy változhatnak egy világ szabályai havonta?
Ehhez sem kedvem, sem időm nincsen alkalmazkodni, ezért is döntöttem a pókság mellet, így kell a legkevesebbet.
De még ennek ellenére is irritál, képzelem sokakat még jobban. Mia t kell állandóan reformálni, a friss változásokat miért nem lehet csak az épp aktuális legmagasabb szintről bevezetni? Vagy ha az túl irreális, akkor miért kell olyan bivalyerős szakikat behozni, ami egy magas szintű számára a játék ellehetetlenedesét okozza, ha pár hónapra szünetelteti a VU-t?

És ami a legfontosabb: miért kell a tamagocsi vonalat erőltetni egy PVP-ben? Átüthetetlen láthatatlan bilis vadászat? Meg fix LE a sok kockának, akiknek van idejük az utolsó cseppig ellőni a csp-t meg térkaput órára pontosan, de az LE-t nem találják meg az 5 szinttel lejjebre nyúló ütéseikkel?

Miklós, te úgy látod, hogy ezekkel több előfizetőd-több őskővásárlásod lesz? Én nem, de ne legyen igazam mert rosszat azt nem kívánok nektek, csak nem értem.
További jó játékfejlesztést mindenkinek.
Dátum: 2010.01.04. 17:37:50
Én úgy vallom hogy olyankor mászik beléd, mert akkor érzi jól magát, de az erős, kicsattanó immunrendszereddel akkor még nem bír el, csak megbújik és kivár
Aztán amikor meghűlsz a nagy hidegben és termelődik a sok fikusz meg gyulladás, na azt szereti, gyorsan erőre kap és támadás!
Dátum: 2010.01.04. 14:46:58
Köszönöm az infókat, ezek szerint van
Mondjuk csodálkozni nem kell rajta, hisz tél van meg mínuszok is néha, ilyenkor van a divatja.
Fertőzőbb meg erősebb is, de a szememben csak egy nagyra nőtt influenza vírus marad.
Na megyek harapok egy nagyot a vöröshagymába
Dátum: 2010.01.04. 11:07:32
És igazából arra lettem volna kíváncsi, vagyis itt is megkérdezném, hogy csak én vagyok egyedül ezzel a dologgal, hogy még ízelítőt sem kapok az influenzáról, vagy mások sem tapasztalnak a vonzáskörzetükben ilyen megbetegedéseket.
Dátum: 2010.01.04. 10:59:43
Értem, köszi.
Influenzás megbetegedéseket sem nagyon tapasztaltam kis egocentrikus világomban, hallom ma a hírekben, hogy már 50-en haltak meg H1N1-el kapcsolatban.
Itt délpesten biztos hogy szó sincs járványról, megbetegedésekről sem, vagy csak a környezetem kerülik el. Akkor ezek szerint vannak olyan lokációk Mo-n ahol kicsit jobban belehúzott? És ha vannak, miért nem mondják hol?
Amúgy engem nem izgat ez a dolog, nem is oltattam be magamat, hisz életerős 30-as vagyok, tizenhúsz éve nem voltam influenzás.
Csak fura számomra minden este a híradóban azt hallani hogy tombol a vírus Mo-n mindenhol, én meg hiába kérdezősködök munkahelyen, barátok-rokonok közt, sehol-semmi eset.
És nem is ez, hanem hogy ez október eleje óta megy, inkább Dallast adnának a híradó helyett, abban legalább termelik az olajat
Ja, értem, én inkább játszom
Idézet: Rafkós - 2010.01.03. 22:33:38
Ha valaki a mostani szinteden max szakikkal elmenne láthatatlanba, az idővel verhetetlenné válna. Sok idő, unalmas, de biztos (ahogy ez a láthatatlanságnál le is van írva).


Szerintem meg inkább nagyon csúnyán szét lenne farmolva, ugyanis mindig üthető lenne vadászat közben, és ha valaki üthető, azt egy jó portyás megtalálja előbb-utóbb.
Dátum: 2010.01.03. 09:15:55
Jajj de izé vagy
Dátum: 2010.01.03. 02:31:32
Haggyá már a visszamaradott portyakariddal, olyan pici már el sem érem.
Különben lefarmolnám
Dátum: 2010.01.03. 02:10:30
Mondom hogy magas szintű állat meg kivégzés
Egy év után még bízol a TÖ-ben? Looooser
Dátum: 2010.01.02. 18:05:53
Idézet: masterv - 2010.01.02. 17:11:50
Hogy kedvenc South Parkombl "idézzek": A körbeépítés rossz! Ééérteeeem?

sövényvágó! Ül,nyugszik! Neked is további jó játékot!


Köszönjük at egyértelmű indoklást
Dátum: 2010.01.02. 17:54:30
Ez egy win-win szitu, ha te nyersz, akkor örülsz, kapsz medált, ha a klónod nyer, akkor büszkén mondhatod hogy a klónod nyert
A 9-es
Én vagyok Logan 4 (Logan futása), ha Logan 9 nyerne, én büszke lennék rá