Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Dátum: 2010.04.17. 17:56:07
A történet jó és 10 pont, de ez a dolog akárhonnan nézem (és híres vagyok az objektív nézeteimről), nem 3 napja tart, és nem is vasárnap lesz vége
Meg különben is valami mindig kell, ,mert úgy alapból amit a játék nyújt (megeteted a végzeturad), hát az kevés embert bír sokáig és főleg mostanában a játékban tartani
Dátum: 2010.04.17. 15:32:18
Tütüben hoppázgatós, édi-nyuszi nézegetős, hétvégente flitteres pulli vásárolgatós, jobb kéz az egéren a másik meg eltünt alul izzadós

Elöször azt hittem ez olyan gumibakanccsal szörös mellkason szétcsapós, de szakemberek kijavitottak, hogy inkább a fenti
Dátum: 2010.04.16. 22:35:28
Én úgy tudom, a sikeres felvételhez az "Azúr script" nevű programot kell letölteni, ami indításkor azonnal átveszi az uralmat a végzeturad irányítása felett, és "szép" karaktert nevel belőle
Dátum: 2010.04.16. 22:31:45
De gondolom erre van egy külön "Nők lapja" topicotok, és a férfi nemű szövetségi társaitok monitorát megkímélitek ettől
Dátum: 2010.04.16. 19:40:56
Térkapu
Új maximuma 50. Tovább nő a térkapu pontok lehetséges maximuma. 24. szint fölött a térkapuból jövő szörny is erősödik, viszont az érte kapott LE is nő.

Na végre, ez nagyon jó
Pedig potens karakter volt
ÜberOFF:

Hát nem tudom, otthon amikor lebetonoztam, kivakoltam és kifestettem a kecót az munka volt, jó volt utána leülni a VU elé játszani egy kicsit.

Ez van a bejelentkező oldalon:
A Végzetúr egy ingyenes online játék.

Asszem most megvilágosodtam, tál rizst a TOP-nak
Sok "szép" karaktert mindenkinek
Jólvan mitkel izéli már, kiost az még pár pofont
Igen Balgos, jól látod, Próféta sajnos 2 röpke hét alatt teljesen gallyra ment
Sajnos túl bonyolultak voltak azok a magas szintű képletek és számítások, amik a működtetéséhez szükségeltettek, így szövetségi szinten úgy döntöttünk inkább összelopatjuk vele a Defenders kristályosítójához a köveket, majd lefokozzuk építőrabszolgának, és miután az utolsó csepp lélekenergiát is kifacsartuk belőle eldobjuk mint egy szárazra szürcsölt kólásflakont
Neeem, a TILTOTT szót neee
Ááááá a legutóbbi pontozóscript után amit rámküldött valaki ez már csak csipkedés
A Chaos nem is lőtt? Azt mondták lőttek
Ez elég kevésnek tűnik, sokkal több szövetséget kerestem meg
Én is jól portyáztam 3. szinten, asszem volt egy 200-as rablásom is
Dátum: 2010.04.14. 21:37:04
Ez majdnem olyan jó ez a topic, mint a winnie topic
Dátum: 2010.04.14. 17:34:15
Okés, köszi, de látod még itt topicon belül is csak valami inverz vackot sikerült összehoznom
Dátum: 2010.04.14. 17:30:50
Shaki álltsd rányugodtan, elvileg ugyanolyan eséllyel jön +2 szintről, mint -2-ről.
Dátum: 2010.04.14. 17:30:00
Jóvvan, nem tudok átmásolni idézetet másik topicba, hülye vagyok hozzá
Dátum: 2010.04.14. 17:24:20
Idézet: Tony Ramirez date=1271209097Ki a sz.rnak kelett a névváltoztatás eddig? A Légió kb 1 hete döntötte el h ezt fogja meglépni.[/quote



Naaaa

Azért én már decemberben kinéztem a hangzatos nevű Blue Rebirth szövetséget, amikor először szó volt erről a nagyfórumon.
És most nincs Blue Riberth, van viszont új Légió
Dátum: 2010.04.14. 15:20:09
Idézet: Miklós - 2010.04.14. 12:31:16
Röviden a véleményem az AL témáról ill. az epikusokról:

Amit az AL csinált, legális, bárki megteheti, én még csak kiskapunak sem hívnám, mivel nemcsak előnyökkel jár, hanem hátrányokkal is. Az, hogy ez mennyire táp és mennyire nem, azt nem tudom, az viszont tény, hogy emódon a játékosok a játék keretein belül új célokat találtak maguknak.



Én is találtam magamnak új célokat, amikor 1. szintről újrakezdve beléptem és betöltöttem a kútját egy olyan szövetségnek, ahol már sokadik epikusnál tartottak, és így alacsony szinten erős epik kincsekhez jutottam.
Mindezt a játék keretein belül tettem. Igazából máig nem értem hogy miért az epik kincs lett elvéve, és nem a gyaktér, de nem is számít, sajnos a játélményem súlyosan ellaposodott az új célok elvételével.

A lényeg az, hogy én nem látok különbséget a két dolog között, az egyik mégis dícsérendő, a másik csúnya és etikátlan.