Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Addig jó amíg nem levelezek
Ha meg kiírom a karakterlapomra hogy nem levelezőszakkor akkor azért vagyok bunkó, áhh...

Viszont egy perc néma csend a mostani portyám szenvedő alanyának.

Dátum:Ma, 16:20:33
Köszi..

a 40k-s küldi legvégén..
A passzív hallgatós idegőlő módszer időrendbeni ismertetése :

Küldő:Statiszta
Üzenet címe:léccc
Dátum:2010.05.07. 23:44:00
hello
Ha lehet meg kérlek hogy ne támadj többet??
Lécc ne támadj mert nem naon tok igy fejlődni mert csak élet italra tok költeni igy
ugy hogy lécc ne támadj kösz

Küldő:Statiszta
Üzenet címe:rohatt barom
Dátum:2010.05.10. 07:30:43
meg kérlek megin hoghy léccc ne támadj vagy mi va nem érted a magyart???
a fasz ki van má hogy a nagyok egyfojtába támadnak és még olvasni se tudnak ha irnak nekik hogy lécc ne taámadj

Küldő:Statiszta
Üzenet címe:(nincs cím)fds
Dátum:2010.05.23. 10:42:13
azt a kurva retkes kibebaszottt anyádat mért nem érted meg hogy ne támadj te barom!!!!!
megkértelek hogy ne támadj de ojan csicska vagy hogy még válaszolni se tudsz enyi tuti egy retkes cigány vagy
Dátum: 2010.05.29. 11:45:41
Szerintem az epikusok lassítását már megoldotta Miklós ott a 207. környékén, nem hiszem hogy az lenne a cél
Dátum: 2010.05.29. 00:00:19
"Az 50-es térkapunál a magasabb szintű karik cirka Zarknodos manó erősségű lényeket fognak kapni (csak vmivel nagyobb elnyeléssel). "

Ezt értsem úgy, hogy ami +LE-t nyer az ember, azt bukja is a megnőtt elnyelés miatt kieső lélekszívásból?
Ez nem túl OPTIMÁLIS
Dátum: 2010.05.28. 19:18:29
Sajnos (ez így vastag betűvel, csak én nem tudom hogy kell ), és a játékosok 90%-nak a hozzáállása miatt ez nem is fog változni.
Szét tudnám offolni az összes topicot ebbéli szívfájdalmamban, és nem is értem hogy egy PVP játékban ilyen csekély módon lehet csak szivatni a népet
Na mindegy, addig is amíg V3-on nem szerzek egy magas szintű karaktert és építek egy 1 fős szöviben 300-as HT-t... marad az asszony
Dátum: 2010.05.28. 19:01:10
De HT-n kívül lehet építeni bármi mást.
Szerintem gyenge, inkább egy jól irányzott PC, az tuti 100K
Dátum: 2010.05.28. 18:48:19
Comprende
Szerintem a PC erősebb ennél, és még az is csak durva összefogással (amire még nem volt példa) tudna igazán szívatni egy szövetséget.
Ez ahhoz képest kismiska.
Dátum: 2010.05.28. 18:37:42
Most akkor nevetségesen kevés, vagy színtiszta szívatás?
Dátum: 2010.05.28. 18:26:35
Mondjuk nekem már van tapasztalatom ebben a TOP szívatós dologban.
Amikor ugye a díszsortüzet szerveztem az újazúr hazának
Az a helyzet senkit nem érdekelt még egy céltalan állapotban sem, most meg majd lesz is miket építeni dögivel
Aki azt sem tudta mi az a TOP meg HT azt azért nem érdekelte, akit meg érintett a dolog a HT miatt az meg inkább a hátsimogatás mellett döntött.
Persze volt vagy 3 renitens szövi De az meg nem csinál nyarat
Dátum: 2010.05.28. 18:00:27
Dehogy fognak össze
Mint anno a citadellarács ellen, ott sem nőttek fel a feladathoz.
A másodvonal másodvonal marad, továbbra is lesz max. 10 topszövi, ők majd lődözik egymást, a másodvonal majd inkább kennelt épít
Dátum: 2010.05.28. 17:10:58
Szerintem is az lehet, és ez voltaképpen jó dolog.
Nagyon jók ezek az új épületek, jóval változatosabb lesz tőle a játék, és végre a nagy kariknak is lesz céljuk jó sokáig.
Megint lehet tervezgetni, döntéseket hozni, tök jó
Még sok ilyet Beho, és életem végéig végzeturazni fogok
Dátum: 2010.05.28. 14:07:07
Nekem jól működik:

Kvíz besorolás: 2

2010.05.27. A kínzókamrából 184 LE áramlott beléd. 28 lélekenergiát kaptál jutalmul 1 kérdés kategóriabesorolásáért.

Duplázóval, pont annyi
Dátum: 2010.05.27. 21:13:12
Ezt a kitételt mondjuk én sem értem, aki EH-zik az úgyis szereti a TP-t
Valamit túlkombinált valahol Miklós, lehet a kreaff hiányát akarta kompenzálni védekezéskor, de hát értelme nem sok van.
Sok LE meg úgyis csak csalással kenődik fel védekező karakterre, legalábbis nálam még senki nem hagyott értékelhető mennyiséget
Dátum: 2010.05.27. 20:54:59
A sok LE-vel való kenődés nem amiatt lesz tápos ezentúl, mert fele TP jár érte
Mindjárt feltaláljátok a spanyolviaszt
Ban!Ban!Ban!Ban4
Támogatom! Én leszek a legnagyobb Végzetúr
Dátum: 2010.05.25. 18:25:59
Nem kapsz bant úgysem Byzon
Tudod én másfél éve ismerek egy olyan scriptet ami végigzongorázza neked a toplistát a környékeden és megmondja kinél van LE
Én nem használom, azért írom le ilyen nyugodt szívvel.
Amúgy ha ezzel jönne fel valaki hogy használja óriási felhördülés lenne itt belőle és Miklósnak lépnie kéne.
A kvízes scriptet a legtöbben használják, ezért nincs belőle hőzőngés, ilyen egyszerű az egész.
A Behonak is jó, mert így 8 világon is tudnak prémiumot vásárolni az emberek, ha nem lenne kvízes script a franc sem játszana ennyi világon, lecsökkenne a bevétel.
Felőlem használd, én nem sajnálom tőled, de vedd tudomásul, hgoy sokak szemében ez igenis csalás, és ha ilyen nyíltan felvállalod be fognak szólni.
Arról nem is szólva, hogy az egész játék csak napi ugyanaz a kattintgatás.
Én is használhatnék scritet toplistastzűrésre, de tudod ha nincs kedvem játszani inkább elmegyek katakombába.
Az én értékrendem itt van, más ügyekben máshol mondjuk
De nyiltan felvállalni hogy scriptet használsz soha nem szabad ezt jegyezd meg, még ha fű alatt elfogadott is
Dátum: 2010.05.22. 17:16:38
Az én is ütök kritikusat meg az ellnfél is ugyanazon csatábanra is tudjátok a választ?
Én a kritikus ütést adó tárgyakra tippelek
Dátum: 2010.05.22. 17:14:50
Köszi, mindig lehet itt újat tanulni
Dátum: 2010.05.22. 16:31:48
Rajtam 20-tól 26-ig szintig, kb. két hónapon keresztül volt egy fagyott gyűrű (+7% kritikus varázslat)
Szakim nincs kritikus varázslat, de akiket ütöttem azoknak sem, szóval néha be kellett volna jönnie.
Ennek ellenére egy darab kritikus varázslatot sem sikerült kicsikarnom a fagyott gyűrűből 1500 portya alatt
Dátum: 2010.05.22. 10:13:23
Nem volt meg a 10 térképe, ezért kapott kisebbet