Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Dátum: 2010.06.08. 16:45:48
Kövezés nem, maximum ban jár érte díleri minősítésben
Dátum: 2010.06.08. 14:59:58
Használható az, csak a VF jobb.
Persze lehetne erősíteni, nem azt mondom.
De kb. olyan ez mint a fertőzött-nem fertőzött dolog.
Használható a fertőzött oldal is, csak rosszabbul jár az ember, mintha kigyógyulna.
Ez a matek, de hol a balansz?
Dátum: 2010.06.07. 16:39:48
Ezt nevezik 5 éves tervnek


Én a találkozóra elviszem mind a 28 aranydukátomat, és ha nem kapok érte semmit akkor kiverem a balhét, hogy mi ez az átb@szás minek lehet gyűjtögetni ha nincs értelme...

Mindegy, egyébként halálsmaragd kell majd, úgy hogy V1-en nem kéne majd senkinek 27 dukát fölé vinnie a licitjét, ugyanis biztosítékképpen biztos nálam lesz a Berettám, a bakancsomba meg mindig be van csúsztatva a macheta, Beho találkozókra meg már régóta nem járok fél levél xanax meg 5 deci unicum nélkül
Dátum: 2010.06.06. 22:07:19
Igen a karakterek átnevezését én is támogatom
Mindenki megérdemel egy tiszta lapot

Vagy olyan formában is támogatom a karakterek átnevezését, hogy pl. én nevezhetnék át más karaktereket
És akkor a jól tejelő farmokat átnevezném hogy a pókhaverok ne találják meg őket, és akkor azok csak az enyémek lennének
És akkor Csaba01-02-03-ról átnevezném őket mondjuk Kata01-02-03-ra Óriási

Karakterátnevezés bármilyen formában: 10 pont
Dátum: 2010.06.03. 16:50:00
Asszony?
Dátum: 2010.06.03. 16:42:51
Jól megy, nem munkahelyről játszol? Ott ahol én dolgoztam letiltotta az oldalt az IT
Kénytelen voltam külső szervert keresni
Dátum: 2010.06.03. 16:17:51
Én nem látom, lehet máshol írta, sajnos nem olvasok minden topicot, vádaskodni viszont szeretek

Szerk.: ja már megvan, eggyel hátrébb, akkor bocsi

Viszont ez a Zan űberdurva lesz, kapásból egy aukciós bérletet kap az illető , meg még csupa finomságot is mellé
Dátum: 2010.06.03. 16:07:26
Ja hogy a Zan időközönként átváltozik folyamatosan?
Nekem mondjuk Miklós leírásából nem derült ki, még jó hogy vannak itt bennfentesek

Tényleg jó lenne előre tudni mivé változik, mert hát bizony úgy kell alakítani hozzá az ismételhető küldetéseket, a HT-t, meg mindent.
Nem szeretném hogy végzeturakat szállítsanak a kórházba magas vérnyomás és pszichózis miatt, mert a Zan-nal nem sikerül csak a játékban lévő relikviák 89%-nak a képességét 120%-osan kihasználni, a 100%/200% helyett
Dátum: 2010.06.01. 16:10:03
Lehet ad egy dukátot, annyira én sem tudom, de egy dukátért már nem éri meg olyan szöviben maradni, ahol elesel az ismételhető küldetésektől, mert akkor még ott sincs az ember.
Jó szöviben meg nagyon sokfele oszlana az az egy dukát, az már vicc kategória
Dátum: 2010.06.01. 15:23:17
Epikus kincs dukátraváltása már rég le van korlátozva, asszem 20-at vesz be az AH-s, de 10.-től már egyre kevesebbet is ad érte.
Ezt a korlátot meg visszahívás nélkül is kilövi aki akarja. laza 3 hét egy epikuspüfölő szöviben
Na ezért jó ha kap a nép magyarázatot, el lehet vele kerülni a sok hülyét mint én

Szegény Tonyt feltörték

Hogy értétek el az eredeti tulajt?
Szegény Tony, brühühühü, valaki hívja fel az eredeti tulajt (a targoncásat) hátha még emlékszik rá, hadd sírjon ő is
Meg szegény Ösvény is, végre jött valaki aki majdnem olyan szép mint Próféta volt fénykorában, erre rögtön lekapcsolják
Dátum: 2010.05.31. 19:00:39
na várjál, majd amikor a láthatatlan sajt is megszűnik, akkor savanyodik majd meg a túró igazán
Dátum: 2010.05.31. 10:17:49
Idézet: Birka - 2010.05.31. 09:36:03
A 300 pp 800 csp 50 térkapu lehetősége meglesz végre! (Mondjuk jó lenne ha a térkapu építési költsége nem extrém (Gyógyító szentélyes) lenne ezen oknál fogva, hogy a kis szövik is pufferelhessenek TKP-t vele nyáron!)


Ha engem szabi után ilyen pufferek várnának vissza, kiröhögném, pedig én még elég aktív vagyok amikor játszom.
Meg sem próbálnám elhasználni őket, vagy ha megpróbálnám, a végére sikítva menekülnék vissza a katakombába

Az új épületek ettől függetlenül nagyon jók, köszönjük Beho!
Ügyes helyezkedéssel nem is kell túl magas szintűnek lenni hogy használhassa őket valaki, a lényeg az aktivitás és az OPTIMALIZÁCIÓ
Masterv ide bemásolt levelekért senkit nem tiltanak, ez csak egy röhögőtopic.
Írták Miklósék többször is hogy info-n kell feljelenteni.
Azt meg nem akarom, semmi valótlant vagy sértőt nem írt irányomban
Tudod ki levelezzen, inkább kiraktam masterv sémáját a karakterlapomra, így mindenki láthassa
Köszi a sémát masterv
Hát izlések és pofonok, én amióta játszom soha nem válaszoltam a farmjaim leveleire, eszembe sem jutott hogy kéne
Ez nekem tök alap, ha másnak bunkóság azt biztos azért gondolja mert ő nem én vagyok.
Volt egy kivétel amikor már Boldog ünnepeket is kívántak szövetségi szinten, az jó volt

Ywgarrd volt az aki minden farmjának kedvesen elmagyarázta hogy ne tartson magánál LE-t, meg ilyenek.
Azt meg én nem értettem, de el tudom fogadni
Egyébként az ilyen ne támadj leveleket sem értem, hangnemtől függetlenül sem.
Én soha nem írtam nem támadást kérő levelet senkinek, sem Másival, sem most. Eszembe sem jutott

Hajrá masterv
Á itt lent fogalmuk sincs miért üti őket az ember.
Annyira nincsenek támadva néhányan a frissen indultak közül.
Vannak itt 30. szint alatt nem sokkal 50 meg 80 vesztes csatával karakterek.
Ez már nem olyan mint az indulásnál amikor mindenki feküdt, itt tényleg nem értik miért ütöm őket
A tanári vénám meg már fiatalon elpattant
Dátum: 2010.05.29. 18:59:22
Majd ha bepirosodik-befeketedik a taglistában elég lesz a 2 szavazatod is a kirúgásához, ugyanis az inaktívakat nem számolja szavazásnál. Addig viszont pihi van, semmit nem tudsz csinálni
Dátum: 2010.05.29. 16:34:17
Na benézett a 10%