Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Dátum: 2010.09.02. 23:15:04
Nem változtatások kellenek hanem eventek.

Egy jó event mindig újraéleszti a halott karaktereket, és hátha kedvet kapnak megint.
Zarknod volt a legjobb, valami hasonló kéne, előre megmondott jutalmazással és mindenki eldönti akar-e játszani vagy sem.

Nem is értem Miklósék miért nem raknak be 3 havonta egy Zarknodos mókát.
Az ilyentől lesz játékosállomány, nem az alkimista labortól pfff.

A labor max a kemény magot érinti, a többi játékos rárándítja csak a vállát.

A térkapu nerfről nem is beszélve, elvesznek a fejlesztések az apróságokban.


Nem akarom fikkantani a JV-t, mert nagy dolgokat tettel és tesznek le az asztalra játékok terén, de olyan kicsiben gondolkoznak hogy az már nekem fáj.


Kenyér és mulasság kell a népnek, nem finomhangolás egy két éves játéknál pff.


EVENTET AKARUNK
Dátum: 2010.08.31. 21:01:53
Pedig én is piedesztálra akartam ma emelni az EH-t, de ez lett belőle


Legalább sikerült ma még egy topicot tönkretenni, ez is valami


Amióta nincs Byzon már topicokat szétoffolni sem olyan jó ám
Dátum: 2010.08.31. 20:35:02
Igazából én a láthatatlan sajt ilyetén maradása mellet voksolok.
Nincs is jobb annál mint amikor egy láthatatlan karaktert látok felrakott állatokkal, szinte kiírva magára hogy ide üss, épp optimvadászok
Dátum: 2010.08.31. 18:21:51
Persze, és lassan beérnek a csak térkapuból sokat lélekszívó és csak ismételhető küldetést csináló hiperdurva karakterek, és akkor meg már az lesz a trendi, különben legyengülsz

És akkor majd minden mást jól meg kell erősíteni

Én is mindjárt elkezdek panaszkodni, hogy erősítsék meg a vadászatot, mert fele annyit hoz csak mint a portyáim, és így nem éri meg vadásznom, mert ha vadászom vészesen elgyengülök.

Igaz ha nem vadásznék 17. szinttől, még mindig csak 23. szintű lennék, és nem nyerném sorra a bajnokikat egy TOP10 szöviben, ahol minden ki van építve, mert kiröhögték volna a jelentkezésemet, meg nem is mentem volna ekkora kútra.


Tök jó a játékban, hogy lehet dönteni mit preferál az ember.


Amúgy szerintem a láthatatlan sajtot kéne megszüntetni, sokan nem unnának bele a láthatatlan vadászatba.
Jó hosszú

A legjobb benne, hogy 10-ből 8 kisgyerek összepisili magát amikor az elején a vén trotty hobbit vissza akarja venni a gyűrűt, és eltorzul a feje
Azért volt benne olyan kevés sztyeppe
Nemrég én is megnéztem nosztalgiából a Dínótrilógiát, az első még nagyon szórakoztatott, a harmadiknál már úgy voltam hogy "ezt már nem kellet volna most nekem".
De mondjuk ezt végig bírtam nézni, nem úgy mint a Gyűrűk ura nevezetű ausztrál természetfilmsorozatot, sokadik nekifutásra sem
Hát ez csak szerinted
Max ha Dick lenne itt akkor nem nyomnék csak Para-Kovácsra.

Chrichton az őslényparkjával meg jól lenyomja a boncolgatásodat
Őslényparkot amúgy olvastam régen, elég jó könyv, nemhiába készült belőle egy nagyköltségvetésű "B", és további kettő kisköltségvetésű "ZS" film is
Dátum: 2010.08.30. 08:57:31
Szegény Sharpa, másodszor is:(

Azért az új tulaj is igen előkelő helyre húzta pl. az építését
Dátum: 2010.08.28. 17:07:09
Én is beszállnék a legnagyobb fallosz versenybe:

Ha tudnátok ÉN mennyi Lét termelek ki naponta 41. szinten

Egyszerűen csak Létermelő karinak kategorizálom be magamat
Dátum: 2010.08.25. 10:54:09
Persze hogy kiáll, ő úgyis felfele üt, minden erre irányuló fejlesztés jó neki
Ismétlő küldis szint felett lefele ütve max annyit látsz a jó farmoknál hogy "nem támadhatod, mert alacsony az ÉP-je"
Dátum: 2010.08.23. 23:07:23
Ennyi Óriási
Dátum: 2010.08.23. 23:01:43
Idézet: Miklós - 2010.08.23. 17:39:55
Idézet: Kocos - 2010.08.21. 20:54:11
Anglia egy időben a fél világot gyarmatosította és hordta haza a kincseket mindenhonnét. Attól akkor még elég sok szegény ember élt ott... De azért ez a vagyon felhozta az országot, mostanra már X év után elég szép életszinvonalat értek el.


Azok a gyarmatok már elmúltak, de az életszínvonalat tartani kell, Nagy-Britanniának egyre nő az államadóssága, drabális mértékben, csak nem verik nagydobra.

Ez tavalyi hír, nem tudom most hogy állnak, de lehet holnap bejelentik hogy mennek a görögök után:

http://www.lazapipa.hu/?q=masodpercenkent-koezel-2-millios-allamadossagnagy- britanniaban
Dátum: 2010.08.22. 12:51:58
Milyen igazad van, óriási, két fejlesztés egyben, és ugyanazt a szart eszed

Én a reformokon agyalást akkor fejeztem be, amikor a fertőtöttek kaptak fertőtlenítő gömböt "fertőzötteknek fejlesztés" címén.
Grat, máig elönt a tömjén amikor rágondolok, a VU "fejlesztés" mélypontja volt.

Most jött a labor, de ez is olyan, hogy gyűjtögethetek két évig valamire, aztán lehet úgy járok mint a fertőzéssel.
Hát nem is gyűjtögetek olyan intenzitással.

Ez az ism. küldetés "reform" meg ebben a formában (finomhangolás) kb. a leszarom kategória, főleg másfél év után rájönni hogy az egyik küldetés erősebb mint a másik, hát pfff...


OFF.: egy levél Leszarom tabletta grátisz az augusztusi Gamestarban, plusz Starcraft 2 kritika, mindenkinek jó játékot
Dátum: 2010.08.19. 23:56:54
Hallod egy olyan kevés LE, ennyiért itt 40. szinten el sem megyek, nyomok helyette inkább kihívást, abból legalább lesz támadás italom.

Ezzel azt akarom mondani hogy ezt finomhangolgathatnák lefele-felfele ütve, ez nem tétel az 5 szinttel lefele trancsírozás eufórikus élményéhez képest
Dátum: 2010.08.19. 09:16:18
Köszi
Kár, van már egy rekesznyi Lecsapnám még Barriquot is vele ha elérném
És entitásra hat? Akkor legalább el tudnám használni.
Dátum: 2010.08.19. 07:59:32
Ha több támadás italát iszom összeadódik?
Dátum: 2010.08.18. 10:50:53
Nem értem minek ez az avatár, ha valakinek kevés az egy karakter, akkor van lehetősége még további legalább 3 világon indítani egyet.


Ráadásul ha megvalósul tuti lesz valami jutalom belőle, különben a kutya sem foglalkozna vele, és kb. ebből is látszik, hogy hány embernek lesz újabb nyűg a hátán, ha "kötelezö" lesz használni.



Az indok meg hogy majd felpörgeti a háborút... hát, a háború így is elég pörgős, a legtöbb szövi pont azért nem háborúzik, mert 7/24-es őrszolgálatot kíván a jelenléte, ezen nem fog változtatni a dolog, elég átgondolatlan indok.
Dátum: 2010.08.16. 15:25:21
Hát akkor 30., nem kell ezen agyalni, ez egy ilyen ütős játék, ütni kell
Dátum: 2010.08.16. 14:22:33
Sehányra, 5. világon ez olyan küldi minnt a legendás, vársz amíg megfelelő szintre lépsz vele