Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Dátum: 2010.10.27. 19:34:33
Idézet: Let. - 2010.10.27. 19:13:35
Gondolom komolyan gondoljátok hogy ilyen nincs is és még igazoljátok is egymást? <széles mosoly>

Let



Én csak annyit szeretnék majd hogy bemutassák nekem a "nyertest" a VU talin, viszem majd a haverokat hagy nevessenek ők is
Dátum: 2010.10.27. 19:31:17
Megdobtam még egy rúd pulykapárizsival is ( a gépi bontott fajtából )
Sajtossal még simán üthető a licit
Dátum: 2010.10.27. 18:48:12
gyógyitsd gyógyítás szakértelemmel, különben elájul és 12 óráig nem megy harcolni, közben leesik a morálja is, meg ilyenek
Dátum: 2010.10.27. 18:35:14
Jó de most ezt csinálják középszinten sokan: VF-csp vadászat-térkapu-kihívás.
Most majd talán fognak mást is csinálni, ez a lényeg.
Dátum: 2010.10.27. 18:18:52
Jó és akkor annak mi értelme van ami most megy, hogy az lesz az erősebb karakter két VF-es közül aki stázisban vadászik és nem portyázik egyáltalán?
Szerintem jó dolog ez, aki nagyon rá akar gyógyulni tegye, nem lesz erősebb mint a csak vadászós VF-esek az tuti.
Dátum: 2010.10.27. 18:10:22
Azért a játékélménynövelő hatásáról se feledkezzünk meg, hogy mostantól akik fukarságból nem portyáztak mert "nem éri meg", most jól szétcsapkodhatják egymást és lehet rákapnak az ízére és jó nagy csapdosás lesz itten
Dátum: 2010.10.27. 16:28:51
Arra azért kíváncsi lennék hogy kinek fog kelleni egy PVP játékban egy olyan karakter aki senkit sem tud ütni
Dátum: 2010.10.25. 21:13:31
.... privi
Dátum: 2010.10.25. 15:31:17
Áááá
Gyilkos cápa 2.: Az új faj
Kickboxharcos 6.: Egyszemélyes hadsereg
Az exkommandós 3. - A törvény nevében

Meg még sorolhatnám
Dátum: 2010.10.25. 15:07:06
Tökéletes trükk
Szigorúan piszkos ügyek
Nem vénnek való vidék
Fehér sivatag
Memento
A tűzben edzett férfi
Letaszítva
New Jack city
Desperado
Trója


Csak úgy megjegyezném hogy kevés ez a 10 megnevezhető a filmgyártás hőskorában
Írtam volna a zseniális Fűrészeket is de az rögtön 6, ráadásul most jön a 7. befejező része is, nem jutott volna hely a töbinek

Lehetne kategorizálni pl. horror, dráma, és remélem lesz egy ZS kategória is
Dátum: 2010.10.17. 23:18:16
A sok az relatív, én például el lennék meggyőzőkészség nélkül is, mert a rablásoktól kap extra grátisz morált a dög (sokat), persze akkor amiatt kéne kockulni, úgyhogy egy 50 nálam is befigyel, persze túlzásba vittem, így mindig maxon vannak
Dátum: 2010.10.17. 23:06:36
Meggyőzőkészség szaki, kihúzod sokra és le van a gond, a kennelt el lehet felejteni onnantól.
Persze drága az tény, de inkább mint a kennellel b@szakodni pff...
Dátum: 2010.10.17. 14:48:57
Ez nem igaz, el is magyarázom.

Ez egy kattintgatós játék. Kattintgatni kell veszettül, erről szól, aki mást mond hazudik.
A kattintgatás visz előre a céljaid felé, attól fejlődsz, attól jön a sikerélmény ( )

Na most ha fertőzésre mész, minden szintlépéskor kivilágosodik az egyéb menü, rákattintasz persze, ott a fertőzésre, és ott van a küzdelem és NEM szabad rákattintanod, érted?
Teljesen ellentétes dolgot követel meg mint a játék alapszemlélete.
Kattintani könnyű, NEM kattintani, na az a dolog az amire nagyon oda kell figyelni, és sokkal nehezebb megcsinálni hidd el.
Most a Landragórnál is ott van egy jutalom, amire NEM szabad rákattintanom, pedig szó szerint hívogat hogy kattints ide, itt a jutalmad.

Mint a Fűrész 4-ben, amikor a fekete zsarunak csak ülnie kellett volna a seggén és mindenki megmenekül, de nem bírta ki, ki is purcant az összes barija (még szép hogy kipurcantak, Fűrészről van szó )
Nézd meg hol van a közeledben HKK-t árusító bűnbarlang (Beholder honlap), menj le és vegyél kódot.
Dátum: 2010.10.17. 14:19:27
Idézet: Craslorg - 2010.10.17. 13:26:59
Van egy gomb, amivel átveheted, de nem kötelező.


Nem az volt a kérdés
Dátum: 2010.10.17. 00:28:25
Jeriko:
Jó kis szöveg, de nem azzal van gond, hogy nincs elég munkalehetőség az országban, mert kapásból tudnék sorolni én is olyanokat, hogy menjenek utcát seperni, parlagfüvet szedni, biogazdaságba kapálni stb.
A gond az, hogy nincs aki a munkákért fizetést adna.


Tökmindegy lenne mert a pénz így is ki van adva segély formában, ami lassan alig kevesebb mint egy munkásember "fizetése".
A privatizált földeken meg végtelen sorokban termelik a "gazdák" a repcét, mert arra rá sem kell nézni, és még imádkozni is lehet hogy elviszi az eső és akkor még kártérít is az állambácsi.
Novemberben meg már nem lehet magyar vöröshagymát kapni a boltokban csak importot...
Amúgy is jellemző a magyar mezőgazdasági termékekre hogy igazi igénytelen silány minőségűek, labdába sem rúgnak az importtal.
Na akkor hova lett a híres magyar mezőgazdaság?
Nem tehet róla senki gondolom hogy így alakult, nagyon el volt foglalva az államvezetés a matekkal hogy hova 1% meg ilyenek, kábé annyit ér ez mint a megevett sajton gondolkozni továbbra is hogy ki kapja a nagyobb szeletet.

Mostanában világosodtam meg hogy asszem én kommunista vagyok.
Dátum: 2010.10.16. 13:07:31
"Fehér" ember továbbra is meg fog elégedni a napi kettővel, asszem nem kérdés hogy ez a fejlesztés a minden egyéb helyett végzeturazó kockáknak készül
Ha valaki 20 évig egy fokozott felügyeletet kívánó mérgező tároló felett csücsül akkor igen furán hangzik a szájából, hogy ő nem tudott róla semmit, hogy hibák vannak vele. Ez akkora bullshit hogy ugrál kifele a tévémből és a monitoromból.
Én személy szerint akasztást ítélnék neki, meg mindenkinek aki a saját zsebére gondolva játszik az egyszerű pórnép életével-megélhetésével.
Dátum: 2010.10.07. 19:38:24
Átokszórásnál remélem majd lehet egyedi szitkokat feltölteni az avatárképekhez hasonlóan
Ebben az esetben ez lesz az első amit kifejlesztek
Dátum: 2010.10.07. 17:22:21
Akkor már kérdezd meg léci azt is a másodlagosok, a kivégzés, a lopás, a vastag bőr meg a szerencse MENNYIVEL?

Szerintem nem kell mindent lematekolni, Excel tábal nélkül is lehet játszani