Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Dátum: 2010.11.16. 20:15:36
Mi az a V3? Ott is végzeturaznak?
Dátum: 2010.11.16. 18:38:59
Azt nem írta hogy ez az ő karaktere lenne, lehet csak helyettesít
Én megértelek, egy ideig toltam a Guild Wars-t, borzasztó pörgős és nagyon összetett a PVP-je, számomra követhetetlen.
Ha jól tudom a CS-t akaták megcsinálni fantasyban, aztán magasan túlugrották a lécet
Nem azoknak való akik 15 percig képesek nyomkodni ugyanazt a 3 gombot
Dátum: 2010.11.11. 21:09:59
De, a Tyrantban szentek vannak, én csak tudom.

Mi sem bizonyítja jobban mint hogy felvételnél tőlem is erkölcsi bizonyítványt és a Tizparancsolat felmondását kérték, valamint egy tanusítványt miszerint közjegyző által igazoltan láttan a "Farm ahol élünk" és a "Hetedik mennyország" összes epizódját
Én azt sem értem az Otthonunk hogy kaphatott kevesebbet mint a Gyűrűk ura, annak legalább van története
Nem értem a Gyürük ura hogy kaphatott többet mint a Faun labirintusa, nincsenek is egy kategóriában, nagyságrendebeli különbségek vannak a két film között.

Az előbbit végig sem tudtam nézni
Dátum: 2010.11.10. 15:18:58
Idézet: Morzkod - 2010.11.10. 14:40:59
Idézet: Darksol - 2010.11.10. 13:52:54
Ha jók a hírforrásaim, akkor ez a légióban nagy divat, úgyhogy ha valaki be akar állni egy népes táborba, az ott érdeklődjön!


REKLAM ON
Ala tudom tamasztani. Jolertesultek meg azt is tudjak, hogy ezt osszetartasnak hivjak. Aki szereti az osszetartast, a bajtarsaias hangulatot, annak nalunk a helye.
REKLAM OFF



Jólvanhát 2 embert könnyű összetartani, próbáld meg 35-el
Meg a halálkristály is
Dátum: 2010.11.09. 16:55:02
Én nem látom az összefüggést, azok a VF-esek akik Frankeinsteini karaktert akarnak egyáltalán nem portyáznak csak vadásznak meg térkapuznak, ehhez nem kell inspirátor, csak vele gyorsabban lesz eredmény.
Ilyen elven a prémium +25% CSP-je is űberdurva VF-el kombinálva és le kéne butítani


Sőt, meg is cáfolom az állításodat, mivel a térkapuból jobb LE/TP arány tud jönni mint vadászatból, így az inspirátor csak felhigítja a két erőforrást a CSP javára ami jelentős LE/TP romláshoz, ergo gyengüléshez vezet
Dátum: 2010.11.09. 11:23:44
Még lehetek

Ki tudja hogy Barika vagy Ciron melyik jóbarátom kezében landol, és akkor nagyon mókás lesz újra a game
Dátum: 2010.11.09. 00:34:36
Mert a vastag bőr lejön belőle és akkor nem lesz az 25% csak kevesebb.
Igazából a mikulásünnepélyek is mindig kétségesek a Lángban, mindig attól függ meg tudják-e rendezni hogy kiszellőzik-e addig a művház Beho tali után
Így is olyan sokan szoktak lenni hogy délre már olyan kanszag van hogy a következő Beho találkozóig azt szokták szellőztetni kifele
Miklós az inspirátor egy eszme, amit bent kell hagyni!
A végzetúr frigyládája és szent grálja egyben ez a tárgy.

A dicsőséget, hogy megszerezheti valaki nem vehetitek el az emberektől.

Emellett a bajnoki cím eltörpül, de az egész AH együtt is.
Ez egy olyan dolog, aminek a mítosza már túlnőtt rajtatok, egyszerűen csak van, ti nem vehetitek ki
Vagy akkor legyen HKK-s relikviában inspirátor
Ha nem lesz inspirátor nagy duzzogás lesz, több tucat karakter arra gyűjtöget fél éve
Dátum: 2010.11.05. 22:00:33
Még szrencse hogy nem kell a játék összes opciójához egy 37 oldalas topicot végignyálazni hogy játékörömöm is legyen benne
Dátum: 2010.10.28. 17:00:25
Ez most akkor nesze semmi fogd meg jól volt?
Grat az egymást kioltó fejlesztésekhez
Dátum: 2010.10.28. 00:35:11
Megint túloptimalizáltok itten

Ha ennyire jók vagytok matekból igazán kiszámolhatnátok nekem, hogy:

Napi 37 Csp-t kapok (prém, 0-s fúzio), ebből elmegy naponta
- 5 dukátváltásra
- kb. 10 turbóváltásra
- 5-öt megeszik az entitás
- átlag napi 6 meg belecsúszik a térkapuba

Na most akkor hány hónapom lesz hogy összeszedjem a gyémántokat egy újabb italra hogy ne csorduljon túl a CSP-m?
És ez hány %-os kalandeldobással teljesíthető?
Kalandgömböm sincs sajnos


Dátum: 2010.10.27. 22:11:30
Ha sokat ágáltok még őskőköltsége is lesz az italnak meglássátok