Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Dátum: 2012.04.05. 12:22:46
Hol a JV? Miért tud ez az ember még fórumra írogatni mikor beismerte hogy scriptet hasznél? Miért nincs zárolva?
Mlért nem veszik el tőle a bajnoki címeit, amiket elismerten csalás segítségével szerzett?

Keresem a JV-t
Dátum: 2012.04.05. 11:58:55
Nem muszáj válaszoni a kvízre képzeld!
Én amikor vadásztam fejből nyomtam rögtön a választ, mert nem volt kedvem keresgélni, és úgy voltam vele hogy más játékos ha veszi a fáradságot és keresgél akkor megérdemli az LE előnyt.
Ez a lényege a kvíznek! Ha foglalkozol vele akkor LE előnyre teszel szert!
Ezt az LE előnyt te csalással szerzed meg!

A scriptről meg, legyen bármilyen is, nincs mit vitatkozni, mert benne van a szabályzatban hogy csalás és automatikus zárolás jár érte!
Dátum: 2012.04.05. 11:37:15
Ki tudja mennyi játékost veszítene a Beho ha végre tenné a dolgát, de ilyen topikokkal, meg saját magát lejáratva biztos veszít egy csomót. Én tuti nem regelnék ebbe a játékba ennek a topiknak az elolvasása után. Ha aktívan játszanék és érzékenyen érintene hogy körülöttem ennyien csalnak akkor meg egyenesen törölnék.
Dátum: 2012.04.05. 11:32:22
És az ilyeneket nem bannolja a Beho, akik nyíltan beismerik hogy csalnak és scriptek segítségével jutnak a játékban LE előnyhöz?
Dátum: 2012.04.04. 23:24:51
El is akarom mérgesíteni!
Röhej hogy néhány skót ingyenélő miatt laggol a szerver, és akkor a szabályok be nem tartásával szerzett LE előnyükről nem is beszélek. De az ilyen játékosokkal nem akarok vitatkozni mert úgysem lehet meggyőzni őket, biztos hozzá vannak szokva és a való életben is az én adómból kapott segélyen élnek.

A Behoban viszont most őszintén csalódtam, ezzel a lépéssel Gyurcsányi magasságokba emelkedett nálam
Dátum: 2012.04.04. 12:32:23
Szégyen hogy Beho eddig nem tett lépéseket a saját maga által lefektetett szabályok betartására!
Szégyen az is hogy ezt most nyíltan bevallja.
Nem értem miért kell előre szólni és bocsánatot kérni a jogtalan előnyt szerző játékosoktól?

Ezennel kártérítésért folyamodok, amiért a Beho elismerten, felelőtlenségből vagy várható nyereség miatt be nem tartva a szabályzatot a szabályosan játszó játékosokat hátrányos helyzetbe hozta.

A 3 és fél év laggolásért 1200 őskövet, valamint az LE-hárányból származó káromért 10 bajnoki címet követelek!

Szégyen
Dátum: 2012.03.23. 02:02:54
Miklós. olyan is van hogy portyalistából ütöm az embert, és első 4 alkalommal kiírja hogy kevés az ÉP-je (persze rögtön viszarakja a portyalistába), és 5-ikre engedi csak megütni. Ezt a bugot javítsátok ki és rögtön gyorsul a szerver
Dátum: 2012.02.27. 20:47:18
Vagy legalább azt csináljátok meg hogy aki nem eventezik annak legyen gyors a szerver
22 ablak megnyitva hogy haladjak és még így is lerabol Aurri, ajjaj
Dátum: 2012.02.21. 18:29:02
Ne viccelj, a mágikus regent elég 15-20ig kitolni mágiától függően, aztán lehet turbózni.
Annyiba kerül mint 5 pont egy erősebb tulajdonságodon. Ettől nem fog gallyra menni egy kari sem.
Dátum: 2012.02.20. 23:09:26
Tessék szépen V5-re menni akinek gondja van a VF-el és EH-val!
Kész, megoldottam a problémátokat, Behonak sem kell programozni, nektek sem kell itt tervezgetni, nincs mit nem kell megköszönni
Dátum: 2012.02.20. 16:14:39
Meg lehetne oldani hogy az Egyéb menüpont ne világítson a nemnevezés miatt?
Már harmadszorkattintok rá mert azt hiszem történik valami, erre csak az "unalomig nézett Onidin család negyedik ismétlésére" lehet benevezni. Ugyanez volt az előző eventnél is.
Csináljatok új eventet akkor majd nevezek, ezeket az ucsikat meg ne ajánlgassátok
Dátum: 2012.02.07. 11:47:39
Birka, ugyanezt az LE/TP listát felfele ütésnél is kiszámolhatnád, aztán egy másik topicban elmagyarázhatnád hogy mitől is tápolná rogyásig magát valaki, he ezentúl felfele üt valamivel kevesebb TP-ért mint amit eddig kapott érte
Dátum: 2012.02.07. 01:33:52
Az a helyet hogy én nem tápoló fejjel gondolkodom...
Azért lenne jobb a felfele ütésnél a csökkentett TP, mert több tökegér kacsintgatna felfele portyában, ebből kifolyólag több lenne a rablás, pezsdülne a játék.

Ami most megy, hogy minél lejjebb üt valaki (és így a lehetőséget is elveszi magától hogy raboljon) a kevesebb TP és az ismételhető küldetések miatt, az nem játékélmény, hanem egy VICC!
Dátum: 2012.02.06. 23:45:09
Kéne egy olyan AF képesség, hogy: Ha olyan karaktert támadsz, akinek van tapasztalat AF képessége, és nálad magasabb szintű, akkor kevesebb TP-t kapsz a legyőzéséért.
Végre megvalósulna a felfeletámadás jobbátétele, ami régóta várat magára.
Dátum: 2012.01.30. 16:56:55
Idézet: Birka - 2012.01.30. 16:46:32
Éljen az anti PÓK propaganda

Olvasd már el mit írt a csóka! Az EH-s és a szinthuszár esete.
Egy szóval NEM említette a PÓK karikat! (Aki nem mellékesen 90% hogy VF-es, hogy ki tudja használni a portya% TP csökkentő hatását...)


Hhhúúúú erről még nem hallottam Ez valami optimalizátor lehet aki pókkodik, és egyfolytában azon agyal hogyan tudja teljes mértékben szétcseszni a játékélményét
Dátum: 2012.01.27. 00:43:15
1 krit vagy 2 turbónál egyértelmű 1 krit, az mindig ott van, nem csak egy lehetőség
Dátum: 2012.01.23. 23:48:55
Ha nem tudsz akkor nem tudsz és ennyi, senki nem garantálta neked nevezéskor hogy a végén tuti a legnagyobb jutalommal fogsz végezni.
Dátum: 2012.01.23. 23:30:49
Én meg bekamrázom HT-s napon az Ősmágia nagyon sötét tonyát, aztán baromira nem tudnak kiszabadulni mert ők is smaragdok meg én is. Osztán mi van?
Ez egy ilyen idióta játék, lehet hadat üzenni és szétverni a sok kezet adó farmkaraktert, meg PC-t is lehet küldeni, meg amit akartok, nem kell itt rinyálni, nekem is vagy 8 célpontomon állandó seggítő kéz van aztán kit érdekel, nem ütöm meg csapok helyette inkább egy szkarabeusosoat oszt szívom a 40K-t mert megint nem figyelek
Dátum: 2012.01.20. 17:20:24
Elvileg igen, gyakorlatilag az egy éve nevelgetett állatnak kell vagy két év mire egyesével utoléri magát
Vermák, húzzatok még a kennelen, magas kennelnél több pontot kap szintenként!
Dátum: 2012.01.18. 19:00:16
"A segítségnyújtás véget ér, ha a megsegített egy nála alacsonyabb szintűt támad, a segítő elbújik a katakombákban, vagy inaktív 48 óráig."

48 óra előbb van mint a szürkülés, úgyhogy a szürkülés nem lehet megoldás