Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Dátum: 2008.12.01. 21:13:11
ÉS arrol se feledkezz meg, hogy akár meg is etetheted öket....
Sziasztok vkinek van sejtése afelöl, hogy egy 15. szintü állathoz mekkora meggyözés kell, hogy ne csökkenjen a morálja, hogyha nem portyázom?
Dátum: 2008.11.30. 16:56:51
6 állat? LOL
Legalább adnának vmit az állatok, pl + ép vp regen óránként, vagy adnának idöszakosan + véd. tám. vagy segitenének épitkezni vagy bármi, csak ne üljenek ott mint az állatkertben
Akár szakértelmet is csinálhatnátok ezekre, akkor nem lesz ingyen, mégis lenne ösztönzö erö a 6 állatra.
Igen, egy társadalomban mindig a kisebbség a kezelendö anomália
Ezek a szövik sztem ugynolyan anomáliák a jelenlegi szabályrendszerben, mint a tiétek volt, csak ez késöbb fog kibukni, és ha most elkezdik támogatni, késöbb még nagyobb sirások lesznek belöle. És akkor megint szabálymodositás-támogatás, mert igen ök vannak többen, és akkor a játékfejlesztés fog zsákutcába torkollni
Persze azt már meg sem kell emlitenem, hogy a ti anomáliátok is már ebböl a kis szövi sokat épit rendellenességböl jött létre, hisz normálisan fejlödö szöviket nem érte volna meg farmolni, akkor már jobban dob a sima portya...
A témárol a véleményem: teljesen mindegy, hogy mennyire kelljen egy nagy kutat feltölteni, ezt nyugodtan megszbhatjuk szint*2000vagy akár 0 is, mert ha egy szövetség felvesz egy tagot, ugyis elvárja töle, hogy épitsen annyit, amennyit a többi tag elötte, maximum kicsit korábban használhatná az uj tag az épületeket, nabumm azért ment a szövibe. És ha ezzel az lenne a probléma, hogy akkor egy 2. szintü már használhatja a védö-támadó falat (képzelem mekkora csatározások mennek még mindig 2. szinten ), akkor berakhatnátok egy szintlimitet, mondjuk 5-öt vagy tizet, ezalatt csak az használhatná az épületeket aki feltöltötte ténylegesen a teljes kutat.
az intenziven epitkezö, de egyebkent gyenge szöviket nem kéne figyelembe venni ennél a szabálymodositásnál, hiszen ök rendellenesen, szabálykörnyezetet felboritva olyan játékstilust üznek, mely mindenképp ellehetetleniti számukra elöbb-utóbb a játékot.
Ezt a hozzáállást szerintem semmiképpen nem kéne támogatni, semmilyen észérv nem mutat rá, ha ök nem veszik észre játékukstilusuk zsákutcába torkollását, legalább a játékfejlesztök ne adjanak még alájuk lovat.
Dátum: 2008.11.27. 20:56:25
Ja és ezek sirják magukat össze a forumon, ahelyett, hogy elolvasnák mi a megoldás.
Mellékesen megjegyezném, elenyészö számban vannak ilyen játékosok, a legtöbbje megtanulja okosan csinálni, nekem ez a tapasztalatom, viszont a szabálymodositásokat ennek a pár "a játékkal nem akarnok foglalkozni, de én akarok a legerösebb lenni" embernek köszönhetjük.
Dátum: 2008.11.26. 21:23:03
Nem értek egyet veled Maci, szerintem a lélekkut is belefér

Szerk: persze optimálisn nem, csak félig olvasok el mindent elsöre...
Dátum: 2008.11.26. 20:32:29
Na ezzel tökéletesen egyetértek, a 3. békés világ sztem teljes szakmai öngyilkosság lenne, mindenki tamagocsizna, minek prémes tárgyat venni, ha nem gáz ha elvernek, minek a prémiumtagság, ha ugyis meglesz az a valami, csak kicsit késöbb. Ráadásul az összes karakter, aki az elsö két világban az LE lista rossz végén áll, át fog menni a 3.-ba, mert ott majd nem rontják el a játékát, ráadásul költeni sem kell ott rá. Ezt nehogy megcsináljátok Miklos, mert én még sokáig akarok játszani a végzeturral. Ha már mindenképp megcsináljátok, legalább csak prémium tagsággal lehessen rajta játszani, mert párszáz ember az elsö két világbol nem fogja eltartani a játékot...
Dátum: 2008.11.23. 22:48:48
Igaza van az elöttem szólónak, sajtolásra egy óra pff... semmi de semmi értelme.
Dátum: 2008.11.23. 22:33:20
A leveretös taktika visszanyalt LOL
Dátum: 2008.11.21. 16:35:00
Hát ha láthatatlanná válsz, vagy katakombába bujsz, saját magadnak rontod el a játékot, ráadásul egyiknek sincs semmi értelme.
Ha egy nagyobb szövi farmol titeket igy is ugy is nyerni fog, csak az idöt huzzátok ahelyett, hogy játszanátok.
Dátum: 2008.11.21. 16:14:44
Na pont rólad beszéltem apa, ha kicsit odafigyeltél volna a játékra, nem ölted volna az LE-d java részét épitkezésbe, hanem foglalkoztál volna a karaktered erösitésével. Halálra röhögtem magam azokon a szöviken, hogy "mi gyorsan fejlödö szövetség vagyunk, naponta ennyit épitened kell" LOOOOOL arra nem gondoltak, hogy ha az épületeket húzzák ezerrel, oriási lélekkuttal rendelkezö borzalmasan gyenge karakterek lesz a végeredmény? Aztán nem veszitek észre, hogy elrontottátok, ezt másképp kellet volna, hisz nyilvánvaló volt, csak hát...
Inkább sirás-rivás pontokba szedve.
Dátum: 2008.11.21. 16:05:37
Gondolom arra gondolyz, hogy nincs rendesen kitesztelve a játék, és emiatt el tudnak huzni emberek.
Na most figyelj! Akármilyen szabályai vannak egy játéknak, MINDIG vannak elönyösebb játékstilusok, több is, és az inteligensebbje, meg aki odafigyel a játékra meg is találja azokat.
A nagy különbségek meg SEMMIT nem számitanak, az egyedüli problémája ezzel a sok embernek csak az, hogy irigyek, hogy nem ök ilyen jók, pedig meglenne a lehetöségük. Vegyük példának Trueblood-ot, már ezer éve tökmindegy, hogy mekkorák a tulajdonságai, ugyis bever mindenkit, aki meg sir, hogy beveri, annak meg nem mindegy, hogy Trueblood veri be vagy megteszi egy 4 szinttel nagyobb játékos? Ha megtanulna játszani az adott szabályok szerint, egyik sem zavarná.
Dátum: 2008.11.21. 15:39:21
Akkor rosszul csinálják, és ahelyett, hogy ezt észrevennék sírnak a fejlesztöknek, hogy ugyan gyengitsék már le azt aki jol csinálja, mert én béna vagyok és tönkreteszik a játékomat. Minden ilyennek üzenem, nem mi tesszük tönkre a te játékodat, azért te vagy a felelös, hanem pont forditva, te akarod tönkretenni a mi játékunkat az ajánlgatott-megszavazott szabálymodositásaiddal, de csináld csak, répa a füledbe, akkor is béna leszel.
Dátum: 2008.11.21. 13:12:42
Mivel kell foglalkozni apa?
Ha valaki napi több órát eltölt egy játék elött hadd engedtessék már meg neki, hogy jobb legyen, mint aki 2*5 percet vadászgat aztán sir a szája itt a fórumon hogy elverik a nagyok.