Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Dátum: 2009.01.05. 10:07:17
Nem ugy alakul ahogy nekik a legjobb, hanem ök voltak a bétateszterek és tudták elöre mi lesz a legjobb, és arra fejlödtek.
Dátum: 2009.01.05. 09:28:15
Én ugy látom ezt a szitut mint a donates koreai MMO-k esetében, egy idö után ha nem költesz a játékra nem tudod élvezni.
Ebben az esetben vagy veszel minden nap egy gyógyitalt vagy a portyát ugy ahogy van felejtsd el. A térkaput is.
Ezzel az elgondolással nincs is bajom, a játékot támogatni kell, csakhogy az az 1 db gyógyital naponta nagyon kevés, attól még nem vagy kint a vizböl. Komolyabb támogatás kéne, és a védelem itala számomra eléggé vicckategóriának hangzik az erösségét (gyengeségét) tekintve.
Dátum: 2009.01.05. 09:12:37
Jól van igy a harcrendszer, szerintem szinte tökéletesen van megalkotva, részletes is mi kell még?
Ja hogy van benne random? Az adja meg az ízét, különben csak unalmas gombnyomogatás lenne...
Dátum: 2009.01.05. 00:44:01
Spektrális manipulácio csak vadászatra hat, a sajtolás az nem vadászat, az valami sokkal sötétebb... csak nagyon gonosz végzeturak használják, kiknek szomjuságát már nem csillapitja fajtársai léje
Dátum: 2009.01.04. 21:43:51
Egyelöre jönne több ellencsapás, ez pár hónap és fordulni fog, mert ugye akkor már lesz mindenkinek, addig kellene ugye felfuttatni a Citadellarács projektet

Ez olyan egyébként mint amikor régen 6-8-an HKK-ztunk, az volt a szabály, hogy az nyer aki a töle balra levöt kiüti. Csak egyvalaki nyerhetett, de mindenki nyerni akart, és azért voltak viccesek ezek a partyk, mert ugye mindenki arra szállt rá, aki a legjobban állt, legközelebb volt a gyözelemhez.
Dátum: 2009.01.04. 21:16:19
Ez az CaveMan, tökéletesen jól látod ezt a dolgot

Végre egy tökéletesen objektív és teljesen valós, értelmes megfogalmazása a szitunak.
Dátum: 2009.01.04. 16:29:55
Oké, te vagy ott fent, te látod a dolgokat, jo játékot
Dátum: 2009.01.04. 16:16:45
Kapituláljatok
Dátum: 2009.01.04. 15:31:00
Idézet: Kocos - 2009.01.04. 14:18:33
Idézet: Almási Viktor - 2009.01.04. 12:52:17
Ha engem kérdeztek szerintem pár hónap mulva ész nélkül csattogni fognak a csapások, olyan szinten mint most a nem támadhatoság utáni azonnali hadüzenet


Most sem csattognak ész nélkül a hadüzenetek. Figyelmedbe ajánlom az Azúr Légió által bevezetett és sokak által átvett gyors kapitulációért járó +1/+2 hét tűzszünetet.
Lehet persze, hogy lacsonyabb szinten ész nélkül megy a dolog, az ottani diplomácia viszonyokban nem vagyok jártas.


Igazából én nem vagyok jártas a háboruban, eddig egyet sem inditottunk, csak objektiv szemlélöként próbálok hozzászólóngatni itt

És komolyan kapitulálnak szövik azonnal +2 hét békéért? LOL Akkor meg is érdemlik hogy farmolják öket, 0 befektetett energiáért lerabolni kutat Csak össze kell szedni 10 ilyet
Egyébként ezzel a szitu nem változik, gondolom a +2 hét béke után támadnak megint, ez az ugynevezett diplomácia inkább a farmoloknak elöny, ugyse tudnak hetente x-nél több szövit lefarmolni, kábé olyan szaga van számomra mint a rácsnak.

A PC-vel meg valóban nem lehet már megfogni a TOP szöviket, de erre lett volna hivatott gondolom én, csak legelöl tul jól csinálták és nagyon elhúztak. És igen, mindenki szivni fog a csapások alatt ahogy egyvalaki elinditja, ezt a véleményemet tartom.
Aztán lehet késöbb komoly diplomáciai eszköz lesz
Dátum: 2009.01.04. 13:31:32
Nem felejtettem el, egyvalakinek kell csak elkezdenie, és onnantól beindul a kataklizma
Dátum: 2009.01.04. 12:52:17
A PC az egyetlen eszköz, amivel meg lehet fogni a topszöviket, ezért lett berakva.
Mert lehet a citadellarácsban sokan vannak (az összes top szövi), de akiket ök farmolnak, azok sokkal többen, és ha ök összefognak akkor megindulhat a gerillahadmüvelet

Ha engem kérdeztek szerintem pár hónap mulva ész nélkül csattogni fognak a csapások, olyan szinten mint most a nem támadhatoság utáni azonnali hadüzenet
Dátum: 2009.01.03. 11:06:23
Portyázásnál használd a szimulációt.
Hello!

Ször Farkas(v1) továbbra is olyan leveleket küldözget, hogy már bemásolni sem merem ide, irtam a banned-re is, de tul sok mindent kellett megadni, nem vagyok birtos benne, hogy sikerült elküldeni.
Ezuton kérem az adminoktól Ször Farkas zárolását, leveleit el lehet olvasni Mási Valkitor beérkezett üzeneteinél.
Én is kapok ilyeneket, ez az Úriembertől már a sokadik. A többi is ilyen sokatmondó volt, csak tömörebb. Persze, ilyenekre nem válaszolok, inkább felpofozom még néhányszor


"A szájbabaszott kurva anyádat te buzi. Nem tudok semmit se venni, mert mielőtt kigyűlne a LE egy fegyverre te kis mocsadék mindig elveszed. Ha legalább nincs eszed, halgass az idősebbre és szájj le rólam, mert felkereslek és szét leszel verve!!!"

Szerk.:

Ja, ez nem Crimson embere volt, hanem Ször Farkas, csak nem akartam leirni a nevét, mert még mindig jól dob, de végülis miért ne, írt már vagy 5 tartalmas levelet nekem, igazán megérdemli, én meg majd csak túlélem, hogy mindig le lesz verve
Dátum: 2008.12.30. 23:12:45
"-Több őskő szerzési lehetőség"

Már igy is vagy 6 féle módon tudsz öskövet szerezni, (sms, banki átutalás, stb.) mi kell még?
Dátum: 2008.12.30. 19:24:53
Te 21. szintröl ütötted, ugyhogy kapott a 4 szintkülönbségre 4*4+10-et minden tulajdonságára a láthatatlanságból.
Ez +26 mindenére, az lett volna a csoda ha te nyersz
Dátum: 2008.12.30. 12:17:52
Erre én sem tudok magyarázatot adni, igy sajnos én sem látom értelmét a további játékodnak

Amugy pont ez a egyik dolog, amiért mindenki sokkal lejjeb támad, egy veled egy szinten lévöt átlagban feleannyiszor tudsz legyzözni, mint ö téged, és ha beszól a random, akár ilyen extrém szituációk is születhetnek mint a te mumusod.
Söt a nagy számok törvénye szerint kell is, hogy legyenek ilyen esetek.
A fönök azt mondta -100%-kal nem enged portyázni menni, azt irja ki tul fáradt vagy, pihenned kell...
Dátum: 2008.12.29. 15:28:25
Már vki régeben felvetette, de azért leirom én is:
A játék háterének a lila szinét jó lenne, ha meg lehetne változtatni: ki mit szeret, fradistáknak zöldre, öngyilkosjelölteknek feketére, plázacicáknak rózsaszinre. Mert például nekem nagyon nem tetszik ez az alapszin, és biztos sokan vannak még igy vele, és talán nem lenne nagy munka egy kis szinváltoztató lehetöséget belevinni.
Dátum: 2008.12.23. 13:16:40
Megadták a gyözz le 5 nálad magasabb szintü végzeturat küldire az alternativát, mert ez nem fért bele a legmagasabb szintü a játékban elöl rohanó karkakterek játékstilusába.

Namost a vadászós küldik az én szintvisszamaradott nem vadászó játékstilusomba nem férnek bele, igy hivatkozva eme precedens értékü esetre, kérem a tisztelt játékfejlesztöket a vadászós küldetések alternativáinak a leprogramozására

Mégegyszer megköszönöm a játékfejlesztöknek, hogy ilyen rugalmasságról tesznek tanubizonyságot, és a programot hozzáigazitják a különbözö játékstilusu karakterek igényeihez