Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Dátum: 2009.03.30. 13:28:39
A lassu fejlődés a legrosszabb az egészben, legendát havonta 2-t olvasol meg ilyenek pff...
Ha tulzásba viszi az ember igazi játékélményromboló szakértelem.

Viszont én megcsavarnám:
Lassan olyan drága lesz bármit fejleszteni, hogy a karaktereknél reszliként súlyos 5-10 ezrek fognak maradni.
Egy ideig persze be lehet építeni de nem jó túlzásba vinni, vagy lehet húzni projekciót de azt sem érdemes egy pont után.
Meg amugy sem nagy para mert 3+ szint magasabbról nem sokat visznek.
Viszont ha valaki most ráál a visszafogott fejlődésre csak egy pár hónapra, utána jó eséllyel elver bárkit a szintjén, és tele tudja rabolni magát ezekből a reszlikből.
Persze lassab fejlődésért cserébe, ami nem biztos hogy megéri.
Vagyis akkor éri meg ha annyit össze tudsz rabolni ami fedezi a szintkülönbségből adódó napi vadászat LE diffet vagyis több, és aztán szingulárissal felrohansz de eddig nem sokaknak sikerült kiszámolni hol a pont amikor váltani kell
Dátum: 2009.03.30. 10:14:12
Kösz mindenkinek, tényleg Brandon volt az már emlékszem
Megspammeltem őket, remélem nem túl nagy műhelytitok és kiderül
Dátum: 2009.03.30. 09:26:55
Úgy lenne értelme szerintem is, 4 állatost még csak egyet láttam de nem találnám meg mégegyszer, főleg mert gyémánt volt
Dátum: 2009.03.30. 08:53:01
Köszi, pont arra lennék kiváncsi, hogy ha 3 állat 3*60:180% TP-t kap akkor 4 állat elég karcsú a maga 4*40:160% Tp-jével.
Dátum: 2009.03.29. 20:24:56
Sziasztok, azt szeretném kérdezni ha négy állatot viszek harcba hány %-át kapják fejenként a lehetséges TP-nek?
Dátum: 2009.03.28. 16:17:29
Mondjuk a vastag bőr segít, de anélkül fél nap alatt leszedték az állatom 400 ÉP-jét.
Vastag bőrrel meg tökmindegy mert semmit nem sebződnek.
Viszonylag magas szinten (de nem az élvonalban) ez van, ugyhogy teljesen mindegy hogy szintlépéskor felgyógyul-e vagy sem, felesleges programozói munka lenne.
Dátum: 2009.03.28. 07:01:29
Nem hiszem hogy ez, Sameed is meg Grahor is felnott, egeszseges lelkivilagu ember.
Inkabb a feleres utani celnelkulisegre tippelek.
Dátum: 2009.03.28. 06:25:10
Mar en sem ertem oket, sok jatekido+maxos versenyszellem az ev minden napjan gondolom nem jo kombinacio.
Az alapveto problema a jatekkal, hogy a versengesen kivul nincs benne cel, es ha valaki mar nem szanna ra sok idot akkor ezt is elveszti, vele egyutt az erdeklodeset is a jatek irant.
Dátum: 2009.03.28. 05:24:07
Már nem, törölte magát
Dátum: 2009.03.27. 20:43:22
Sok időt vesz el???!!!
Kérdezd meg Grahort a Lélekszipolyozókból.
Dátum: 2009.03.27. 16:17:16
Sokkal többet ad, bár a pontos képlet nem ismert, de gyúrjál rá nyugodtan. Láttam én már 5-szörös sebzést is varázslattól
Dátum: 2009.03.26. 17:51:39
Szerintem ez csak bekavarna egy jól kitesztelt harcrendszerbe.
Nem hiszem hogy bárki húzna ilyen sokat bármelyik tulajdonságán emiatt.
Nem mellesleg 40. szinten 80-as egészség akkor is elég ha a fél élboly téged üt.
Mágia meg főleg...
VAn egy ötletem, az hogy lehessen 5-10-20 stb CSP-ért egyfajta random küldetést elvállalni amolyan ŐV féléket.
Lennének a küldiben harcok meg szakértelempróbák meg logikai feladványok de korántsem lehetne teljes bizonyossággal elvégezni.
Ha teljesíted akkor sok LE-t kapsz érte, többet mint a szakik nélküli vadászatért, meg TP-t is,ha elbukod akkor mondjuk a felét.

Mindezt persze a casual gamerek érdekében, akik nem tudnak órákat a vadászatra várni azoknak is legyen alkalmuk 5 percre leülni és szórakozni.
Aki komolyan veszi a játékot az úgyis vadászna inkább hisz spektrális+sajtolás és az még biztos is.

Persze az eddig felhozott NPC-k is kellenek, ezt olyan mellékvágánynak gondoltam.
Vagy lehessen befizetett LE-ért is elvállalni, annyit teszel fel amennyit akarsz, ha teljesíted dupla, ha nem teljesíted bukod.
Mondjuk maximált összeggel és napi egyszer.
Szóval CSP-ért vagy LE-ért, mindegy csak színesedjen a játék és megtaláljak benne a varázst azok is akik nem versenyeznek meg nem játszanak napi sok órát.
Ez jó lenne, ha Miklósék kis történeteket is kiollóznának mellé és küldetéseket formáznának hozzá minden szinten párat, esetleg lennének több szinten folytatódó küldetéssorozatok is mellé több év után is lenne miért leülni végzeturazni.
Dátum: 2009.03.24. 16:36:02
Piciklon ez nekem egy délelőtt ugyanezekkel a nevekkel.

olvas el a karakterlapom, rajta van a tegnapi délelőtt 3 dobogósa (Mási Valkitor)
Dátum: 2009.03.24. 16:34:02
Winnie mi? 3 óra alatt 6-szor támadnak?
Csak mert én a fenti listán azt látom hogy azért nem ütöttek meg többször mert nem lehetett a játék szabályai miatt...
Dátum: 2009.03.24. 16:25:24
Hát én megint 3600 ÉP-ben értem haza a 90+-os egészségemmel és a 20-as sebgyógyításommal.
A ma délelőtti támadóim lent, a hajnaliakat már nem vésem bele mert közben játszottam.
Nincs kedvem kiollózni ez csak a csatalista, úgyis vagy 8K sebződés lenne a vége.
Amúgy közben rájöttem hogy a nagy egészség miatt nem is tudnék kevés ÉP-ben hazaérkezni, hiszen 5-6 szinttel magasabbról kb. 50% ÉP-nél támadhatnak, és hát ugye ha az az 50% már maga 2500 akkor van miből gazdálkodni akármikor is lépek be...

Ma, 13:57 Axonise Flass Mási Valkitor A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása P
Ma, 13:46 Grelnar Mási Valkitor A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása P
Ma, 13:12 Asmodeus Mortimer Mási Valkitor A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása P
Ma, 12:38 Dragon Hunter Mási Valkitor A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása P
Ma, 11:38 Bobek Mási Valkitor A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása P
Ma, 10:29 Stardust Mási Valkitor A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása P
Ma, 08:06 EMTyb Mási Valkitor A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása P
Dátum: 2009.03.23. 16:11:23
20. szint feletti megunt, LE vesztést korlátozó szabály miatt már LE zsáknak sem használható karaktert vennék spammelés céljából!

"Valamire akkor is jó lesz" jeligére
Akkor ma sokat vadásztál Zacc?
Vihetlek a kamrába?
Dátum: 2009.03.21. 12:19:34
Jaja, úgy csinálom, 25%-on is néha szétütnek, bár valószínű én valalmi kamikaze végzeturat neveltem mert nagy szokott lenni az adok-kapok a térkapuban