Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tigrisnyul

Dátum: 2011.03.16. 13:39:17
Áh, így próbálnak elcsenni egy napot!:)
Dátum: 2011.03.15. 23:20:41
Oh. Én nem bánom ha nem javítanak a hétvégén ki valamit. Ezért írtam amit írtam.
DE egy hozzászólást (mint ahogy ma meg is tette valaki nem rég), reakciót megoldhatnának. És igen, ehhez csak számítógép kell és az idejükből kb. 5 perc maximálisan.

(Amit vélhetőleg többen eltöltöttek gép előtt, de persze lehet, hogy tévedek. És az egész csapat el van tiltva munkaszüneti napokon a számítógépétől.)
Dátum: 2011.03.15. 21:06:53
Azért ez egy vicces hozzászólás volt!
Mert hát elég sokan fizetnek. (Különben már nem futna a játék, de pszt!!! Ne szólj senkinek!)
Plusz egy online szolgáltatás (mert ez az, csak játéknak nevezik) igenis elbírna egy darab adminnal aki munkaszüneti napon is bekukkant, legalább egy nap kétszer. (Az nem olyan nagy meló.)

Keresem azt az admint aki a négy nap alatt nem is ült számítógép közelében sem. Tegyék fel a kezüket! Köszönöm!
Dátum: 2011.03.15. 09:10:00
Miért lepődik itt meg bárki is azon, hogy nem reagálnak? Sokkal nagyobb eseménynél sem reagáltak, mert a hétvége az hétvége kérem, és akkor ők bizony nem dolgoznak. SŐT, még csak nem is olvassák a blogot.
Senki de senki az egész online háttércsapatból nem olvas, ír, segít!
Ez itt a rend!
Hétvégén, kár is zajongani.(Meg munkaszüneti napon.)
Dátum: 2011.03.07. 14:12:00
Huh, már megijedtem, hogy viccelnek!:)
Dátum: 2011.03.07. 12:06:39
Hm. Nem is értem miért nem lehet beépíteni annyi pluszt, hogy a portyapontokért is kapjanak eseménypontot. Programozás szempontjából gondolom nem nagy valami.

Amúgy tetszik az ötlet.
Bár azt hiszem akik egy szövetségen belül vannak azok valószínűleg összefognak és egy kufárhoz fognak állni, pont amiatt amit már írtak valahol. Miért támadnánk egymást?
Bár én szeretek pl. Arénázni!:)

Meglátjuk!
Várom.
Dátum: 2011.02.22. 14:57:02
Jah, bocsesz, én néztem el. Azt hittem ez még mindig az hogy megkaptam a nyakláncba és a gyűrűbe helyezhetőt is!
Hibázni is tanulni kell!
Dátum: 2011.02.22. 14:35:16
Meg lesz oldva az a hiba, hogy még mindig két fókuszkristályt ad, ha valaki a lélekszívásos jutalmat választja?
Mert már több világon is vége, régi a probléma... szerintem nem a jutalmazottakat kéne ostorozni, ha beteszik mindkettőt, nem tudván hogy ez csak hiba a rendszerben.
Mert hogy az hogy ez egy hiba szintén csak a fórumon derül ki egyértelműen!
Dátum: 2011.02.21. 11:36:58
Több helyen leírtam mostanában, de itt is megteszem.
Egy általános érvényű javaslat.
Nagyon sok fontos és hasznos információt csak fórumon böngészve lehet megtalálni.
Aktuális esemény: Xenó. Van egy leírása az eseménynek. Van egy statisztika oldal és van egy Jutalmak oldal.
Leírás gondolom az esemény alatt is tudjátok módosítani, pl hogy meddig tart valami azt jó lenne ott leírni jól.
A másik, én pl. csak valakitől hallottam hogy azért ha top 10-ben van az ember kap valamilyen plusz medált, de hogy melyikért mit azt csak akkor tudtam meg, amikor megkaptuk. Ez a jutalmaknál nem szerepelt.

Mágiamesterei.
Ott a szövetségekről egy szó sem esik a játékleírásban vagy a GY.I.K.-ban. Szintén csak fórumon lehet kibogarászni. Gondolom a GY.I.K.-ot lehet frissíteni.
Az ottani apropó, hogy a prémiumtagság szükséges ahhoz hogy szövetségnek tagja lehess, nem szerepel a játékleírásban, csak fórumon található meg az infó. Ráadásul ott sem ott ahol az a topic név hogy Szövetségek.

Ha minden tisztán le van írva ott ahol helye van, kevesebb az idegeskedő ember, kevesebb aki inkább ezeket olvasva kilép esetleg.

Egy másik az eseményekkel kapcsolatos dolog. Az e-mailt mindig akkor kapom meg amikor az esemény már el is indult. Ez lehetne kicsit hamarabb. De csak ötlet.

Köszönöm hogy elolvassátok!
Dátum: 2011.02.21. 11:10:21
Tény, hogy csak azt írtátok hogy három hét. De a három hét az reggel 10-kor járt le. Ez itt és most már a negyedik hét első napja és második órája.
Szerintem ha mondjuk szombat vagy vasárnap egyértelműsítitek, hogy az event egy kicsit elúszott és csúszott a kezetekből, és tovább tart, akkor sok sok sok mérgelődő hsz-szel kevesebb lenne itt.
A csend gyilkol a leginkább.
Dátum: 2011.02.15. 12:00:24
Dr. Alfred Southwick helyesen a villamosszék feltalálójának a neve. A mostani kvíz olimpián dobta a kérdést rosszul írva a nevét a dán fogorvosnak...
Dátum: 2010.12.15. 14:17:27
Kérdés:
Mi a reneváns szó jelentése?

Jelzem, ilyen szó nem létezik. Köszönöm a figyelmet.
Dátum: 2010.12.07. 22:03:16
Köszönöm!
Dátum: 2010.12.07. 13:37:53
Bocsánat, előre jelzem nem olvastam végig, mert ahogy észrevettem igazából csak arról találok infót, hogy miért nem lehet megvenni, és hogy lehet mégis megszerezni.

Ami engem érdekelne:
Van kódom, veszek egy familiárist. mindegyik mást tud. Ha nincs hordázásom, akkor őt beállítom.

Mágiatündér:
Kérdés, a varázslat elnyelést adónak van varázslatelnyelése és működik 25 alatti kennellel?
Őrült démon:
ha harcol maga is 10%-kal többet sebez? Vagy csak a vele harcoló állatom?

Előre is köszönöm a választ!
Dátum: 2010.10.04. 05:20:06
Mikor fedeszte fel Kolumbusz Amerikát?
1474
1564
1492
1562

Talán fedezte....
Dátum: 2010.10.03. 23:07:31
Mikor és hol jelent meg az első keresztrejtvény?
1461-ben, a Guttemberg által gyártott nyomtatógép próbanyomataként.
1957-ben, a Népszabadságban.
1853-ban, a Washington Post leghátsó lapján.
1913-ban, a New York World újság mellékletében.

Guttemberg?????
Guttenberg talán.
Dátum: 2010.09.17. 20:21:46
"Egy mongol tradíciókat követő íjász a lövéskor hogyan feszíti meg az ideget?"

ha ez nem speciális akkor mi???
Több karaktert nem áll szándékomban indítani, szóval többé nem teszek fel kérdést. Remélhetőleg!:)
De azért köszönöm!

Amúgy tudod mi a problémám azzal a topiccal? Nem volt még visszaélés? Mármint én beírok, te megírjátok hogy ez oké lesz, és aztán más írta be? Hisz ez egy nyílvános topic.
Dátum: 2010.09.09. 09:24:59
"Melyik földrészen fekszik Honduras?"

A helyes válasz Közép-Amerika.
Ez nem szerepel a válaszok között, csak Dél-Amerika.
Én is kaphatok választ?