Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lupius

Oldal: 1
Dátum: 2010.07.16. 23:20:30
Karakter átnevezést is csináljatok már basszus!
Dátum: 2010.06.06. 16:02:54
Ez egy bő segítő kész válasz volt.
Dátum: 2010.06.06. 15:40:31
Én azt szeretném kérdezni, hogy esetleg lehetséges-é az h a karakteremnek más nevet adjak? És ha igen , akkor hol? vagy kivel vehetem fel a kapcsolatot ez ügyben?
Dátum: 2010.06.06. 13:42:42
Szerintem nagyon jó lenne az ha lehetőség adódna a karakterek át nevezése , de mondjuk csak egyetlen egyszer de akkor már végleges marad utána, vagy ha van ilyen lehetőség, akkor azt hol keressem , vagy az illetőt, aki ezzel netán foglalkozik? Elég sok embertől lenne erre igény...
Itt az egyik link is:
http://translate.google.hu/translate?hl=hu&sl=en&u=http:// www.joellessacredgrove.com/Celtic/deitiest-u-v- w.html&ei=Yfn7S_uZLYmRONv0sc0B&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CBkQ7gE wAA&prev=/search%3Fq%3Dtaliesin%2Bgod%26hl%3Dhu
Elősször is: Taliesin úgy tartják egy csúnya isten volt, kit anyja Ceridwen bízott meg egy bizonyos üst őrzésével. A fiú ivott az üstből, mire az anyja sólyommá vált és széttépte. Majd megszületett mint Taliesin a bárdok, és druidák Istensége. Később emberként járt a földön, majd visszatért az Istenek birodalmába.
Másodszor: kezd ki lenni a tököm a sok idiótával aki utána olvasás nélkül ítéli meg az adott kvíz kérdést. A google a barátod, és keress rá! (nem 5 perc, 1-2 óra!) Amit beírosgatsz az egy Fantasy regényből idézett szöveg! A wikipédián pedig egy keresztény ír emberről van szó, aki felvette a Taliesin nevet. Kelta istenként írd be, rögtön találsz kettőt is! Az egyik britt gabona isten:aratás,bőség,sör,stb; a másik a bár Isten
Úgyhogy írd be így:
TALIESIN GOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Helló nekem egy ilyen problémám lenne:
Melyik az a Kelta Istenség, melynek halandó alakját bárdként ismerik?

Belenus
Nuada
Taliesin
Cernunnos

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Mi ebben a hiba? Szövegértésből esetleg megbukott az admin aki értékelte?
Sziasztok! Az én problémám a következő:
Hogy hívják a kelta vallás Nap istenségét?

Taliesin
Oghma
Cernunnos
Belenus

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Ebben mi a hiba? Aki nem ért hozzá az ne értékeljen, vagy olvasson utána, ha nem tudja, de egy JÓ kérdést ne értékeljen rosszra, az aki nem ért hozzá!
Oldal: 1