Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - McMad

Dátum: 2012.11.07. 15:36:51
Szerintem is, DE a többek között Ariel és Kocos által felvetett dolgok is sajna tények.
Kieg.: Azokkal is érdemes lenne foglalkozni a jövőben... :-X
Dátum: 2012.11.07. 14:11:27
10 pont.
Remélem időben nyilvánosságra kerül a pontos terv, hogy minél több szemszögből átvilágítható legyen... :-X
Dátum: 2012.11.07. 14:06:36
Idézet: Ariel - 2012.11.07. 13:58:33
... Viszont ha a szintkorlátot szigorítjátok, akkor már semmi akadálya, hogy a tárgyak erősödése ne a mostani siralmas tempóban haladjon, és ne kelljen évekig epikust ütni pár nap alatt összeszedhető LE bónuszért cserébe.

No ez még 1 használhatóbb érv az Epitábla finomítása / átgondolása mellett... Támogatom.
Dátum: 2012.11.07. 13:48:03
Mindig csodálkozom azokon, akik egy ÁLTALÁNOS korlátozást, szabályozást HÁTRÁNYBA HOZÓKÉNT ( ) értelmeznek.
Legfeljebb arról beszélhetünk, hogy 1(!!!!) előny elvész/elhalasztódik, amivel már amúgy is plusz előnyhöz jutott eddig (extra LE-t, TP-t, stb., kinek milyen igénye van).

Az első lehetőséget helyből elvetném, mert számtalan problémát vet fel (erről már beszéltek sokan előttem is).
A 2. lehetőség okosan kitalálva megoldás lehet arra, amit már máshol felvetettem. Van ahol a szomszédos táblák között erős az ugrás bizonyos bónuszokban.
A Cras által felsorolt problémás bónuszok PONT nem problémásak a 2. variáció esetén (az elérhető módosítóra redukálja a magas szintű cuccot). Az 1 Dukátra cserélési lehetőség értelmetlen, ha amúgy is megkapod a magas cucctól a kisebb cucc bónuszát. A Tulbónuszok inkább érdekesek ezen a téren.
Az, hogy nincs szükséged újabb cuccra, mert szinteket lépegetve felerősödik veled egy magas cucc, így is ölég jó táp.
Aki nem akar Epit ütni ilyen feltételek mellett, pláne szövi széteséstől fél, mert csak később kiteljesedő cuccokat tudna kiütni, az a szememben szimplán telhetetlen, vagy mégsem "önzetlenül" dobálja pl. lefelé a kincseket, mert alacsony szintű ESÉLYTELEN lenne másképp egy licitharcban... :S
Nekem is volt már 2 "ezmiez" levelem Kihívásdömpig miatt, de miután leírtam azt a nem rövid listát, hogy miért is éri meg nekem (és akár neki is vereségei ellenére - pl. Támadás itala hegyek, alkalmanként PP nélküli kristálypont bevétel) meg is szakadt a levelezés azonnal.
Kieg.: Tapasztalatlanság, forrófejűség, stb... :-X
Dátum: 2012.10.31. 15:31:47
Mondom, hogy TE feddhetetlen vagy a szememben, ergo szót se arról a témáról többet.

Az eddig felvázolt ötletekből NEKEM az epicuccok újragondolása, fokozatosabbá tétele, ellen felszerelések, bónuszok bevezetése jobban tetszene a Nerffel szemben...

Kieg.: A lepontozók viszont erőteljesen multigyanúsak... Hmmm... Kik is voltak aktívak az uccsó pár órában?
Dátum: 2012.10.31. 14:56:06
Hmm... Ahhoz képest, hogy mekkora lobbyzás volt az Entiplafon kérdésében (Szöviepinél ne lehessen nagyobb a tag Entije) igazán érdekes a "pl. 200-as cuccot a 100-as lassúzó, Epihez hozzá érni sem tudó, a nagyokhoz képest alamizsna befizető tagnak" álláspont.
Tán van kismultid? :-P Bocsánat. Ez kissé kemény volt. Visszaszívom... :-X
Kieg.: Már csak azért is mert legjobb tudomásom szerint te tényleg önzetlenül szolgálod a szövetséged érdekeit amibe beletartozik a kiskarik támogatása is.
Dátum: 2012.10.31. 14:47:18
No ez is érdekes ötlet. Nekem ez is tetszik.
Az Entifüggő variációhoz: Spec én KIFEJEZETTEN Entifüggő vagyok (A szövink még nem üt akkorát, mint én) és így kb. ölég objektíven látom, hogy ez mit jelentene.
60.-70. szint környékén pl. 100.-105. szintű cuccokat... :-X
Dátum: 2012.10.31. 14:29:39
120-as "Tüskés" Epicucc van... Olyan is akinek van "alacsony" szinten.
Szerény véleményem szerint HIRTELEN ugrik nagyot a cucc. Előzmény nélkül, amely nem "passzol" az Epicuccok stílusával.
Vagy az Off által is emlegetett "nerf" lehet megoldás /ha sokan hasonlóképp látják/, vagy a kissé játékegyensúlyba illőbb fokozatosság elve ellen orvoslattal.
Mire gondolok?
Eleinte +1%-os cuccok mondjúúúk 100. szintű cuccoknál és felfelé erősödne. Már ez is izmos /+5 Tüskés bőr/. + Ellenálló bőr a védelmi jellegű Epicuccokon...
Kieg.: Hoppá... Eltévedtem... Ez nem a fejlesztési javaslatok topic... Elnézést...
Dátum: 2012.10.31. 14:02:01
Az Ősi Kritikus Sokkoló (150-es epikus nyaklánc) hibás volt, véletlenül került bele a tüskés bőr. Javítottuk a tárgyat, hiszen tüskés bőr epikus gyűrűben lehet.

Hmmm... Sajna még nem volt lehetőségem tesztelni, de érdekelne:
Ezek a "Harcban az ellenfél elszenvedi a neked okozott fizikai sebzése 5%-át" Epikus gyűrűk a szöveg szerint ugyebár NEM a Szakértelemre adnak pluszt (nem +25 Tüskés bőr), ergo az "Ellenálló bőr" szaki sem ér ellenük semmit. Jól gondolom?
+ Amennyiben tévednék, akkor összeadódik-e a karakter Tüskés bőr Szakértelmével? Vagy a nagyobb számít?
Apró megjegyzés: BRUTÁLerősnek érzem ezeket a cuccokat pl. egy 60. szintű karakteren... :-X Gratula azoknak a szövetségeknek, akik az ilyesmiket már lefelé is tudják hajigálni (arrafelé ritka a 25-ös Tüskés bőr, vagy Ellenálló bőr. Megkockáztatom, hogy 80.-on sem sokan rohangásznak ilyesmivel).
Méééég apróbb kiegészítés: KÖVETELEM a "sárga irigység fejecske" leprogramozását!
Dátum: 2012.10.31. 11:13:58
Amikor kiválasztod a jutik közül és "leOKzod", akkor azonnal megjelenik a plusz érték a Szakértelmen és a visszaszámláló úgy mint más időfüggő esszenciánál, azaz nem kell külön élesíteni.
Az, hogy AL nélkül is ki lehet-e választani, használni nem volt még lehetőségem tesztelni, de szerintem igen.
Ha nem így lenne, akkor meg sem lenne szabad jelennie, mint választható szitu az AL mentes karaktereknél.
Kieg.: Vagy náluk kiírja, hogy "nincs AL - nem választhatod"? Mert ha nem, akkor ez egy baki lenne a JV részéről... :-X
Dátum: 2012.10.29. 15:58:47
/Mód.: :-D 3 mp lemaradás Koc mögött... :-P :-x/
Dátum: 2012.10.27. 12:51:21
...Ezt követően írtam egy kérelmet a Gazdasági Igazgatónőn keresztül a Főigazgatónak. Leírtam, hogy csökkent a bérem az előző munkahelyemhez képest, és hogy mennyivel megnőttek a feladataim. Erre megvádoltak, hogy visszaéltem a kapott információval, és megszüntették a munkaviszonyomat...

Nekem ebből az jött le, hogy:
1. NEM hivatkozott mások bérére. Kizárólag a SAJÁT bérviszonyát taglalta a vezetőség felé az előző és a jelenlegi SAJÁT munkaviszonyaiban a munkaköri szituációváltozás függvényében /ergo nem élt vissza semmivel, mert nem hivatkozott az általa pluszban kapott, egyébként munkaköréből fakadóan ismert információkra/.
2. Kompenzációt, szerződésmódosítást, stb. kért /amit bárki megtehet/ és erre...
3. A vezetőség a kiosztott munkakörből fakadó információplusz kezelést sérelmezte /jogtalanul HA TÉNYLEG csak a SAJÁT viszonyait feszegette Honda.../ és magas ívben xxx-t a munkaköri problémafelvetésre.
Amúgy igazatok van HA visszaélt az információkkal.
Dátum: 2012.10.27. 11:27:54
Ezek szerint "normális" jelenség pl. az, hogy felvesznek adott munkakörbe X fizetéssel és utána akár megduplázzák a munkaköröd fizetéskompenzáció nélkül úgy, hogy a plusz munkakört is lásd el egy időben a bevállalttal?
Egyébként jellemző...
Dátum: 2012.10.25. 11:05:17
2-nek kellett volna jönni.
Ha ráviszed a kurzort az oszlopvég jutalomra (1-es AF képességgel az első oszlop tetejére tesz +1-et), akkor mit ír ki?
Nálam:
XXX,
2 templomkristály
Ezt a jutalmat már átvetted!

Kieg.: Gyanítom, hogy esetleg félreértetted a leírást és az elsőnek (és a 2.-nak) teljesített sortól/oszloptól vártad a +1 TempK-t.
Valójában az első oszloptól kezdve jobbra, utána lefelé haladva rakosgatja be a +1-eket, azaz NEM a teljesítési sorrend számít. :-X
Dátum: 2012.10.24. 14:06:45
Tudod kinek nem éri meg?
Az ilyen (0 aktivitás, de extra bevétel, akár pénzért) játékos a szövetségének tömény ráfizetés. Kivéve ha nagykari multija... :-X

Visszatérve a topictémára:
A játék pénzes oldala az átlagosnál kicsit jobban erősít. Eddig "rendben" van.
Kényelmesít, időt spórol. Ez is rendben van.
Az ÁLTALÁNOS játékélményt (pl. versenyeken) viszont káááár, hogy rontja az erősödő pénzszag...
Pedig állítólag nincs nekije... :-x
Dátum: 2012.10.24. 13:33:53
Ja. Lehet így is.
Mégsem tudok sok olyan játékosról, aki pl. hónapokig nem csinál semmit, csak kiveszi az 5 CsP-ért a dukátot és havonta (most már akár bő 2 hetente) kisüti a kutat... :-X
Dátum: 2012.10.24. 13:26:44
OFF
A bő 3 hónapos bevétel mennyiséget kevésnek érzem az Ultraimplantért (persze kinek mennyit ér, ki mennyire aktív).
Viszont...
Egy hiperaktív játékos (közel minden nap benéz) SÍÍÍMÁN megérdemelné (szerintem), hogy pl. 0,5-1 év után járó Hűségszilánk mennyiségért akár szabadon válasszon 1db Szerencsekerekes Piros nyereményt. FŐLEG, hogy ekkora időmennyiség után már az is kérdéses, hogy megéri-e X ideig spórolni és beváltani pirosra, vagy aprótápokkal letolni ezt az időt inkább... :-X
Kieg.: ON
Dátum: 2012.10.24. 13:06:38
Sajna 100%, hogy a legtöbbet dekrétumozók lesznek a befutók.
Az hogy némileg kompenzálva lesznek az magától értetődő (pl. RENGETEG kaviccsal).
No de mi lenne, ha 2 kategória lenne?
A bolygó Urás + 1 olyan, amire csak azok kerülnek fel, akik 1 dekrétumot sem használtak fel.
Mondjuk egy 5-ös lista (elért pontszám szerint szintén). A győztese megkaphatná a már javasolt "Bolygó kockája" címet. :-P
Kieg.: Ha lenne alternatíva az ellenkező (legalábbis agymunka, idő és kavicsigény tekintetében erősen különböző) végletre, akkor 100% az is, hogy indulnék az alternatív toplistás helyezésért még akkor is ha SEMMIT nem adna. :-x ;-)
Dátum: 2012.10.18. 15:28:45
Te tudod...
Mindenesetre ha nem hajt az "Ellenség" (nem toplistázol), akkor miért is kellene dekrétumozni?
Laza gyaloggaloppal letudsz 3-5 szintet a szintjutiért oszt passz. :-X