Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A bolygó ura
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
121. hozzászólás - 2012.10.24. 14:06:45 (Válasz Truth80 #119 hozzászólására.)
Tudod kinek nem éri meg?
Az ilyen (0 aktivitás, de extra bevétel, akár pénzért) játékos a szövetségének tömény ráfizetés. Kivéve ha nagykari multija... :-X

Visszatérve a topictémára:
A játék pénzes oldala az átlagosnál kicsit jobban erősít. Eddig "rendben" van.
Kényelmesít, időt spórol. Ez is rendben van.
Az ÁLTALÁNOS játékélményt (pl. versenyeken) viszont káááár, hogy rontja az erősödő pénzszag...
Pedig állítólag nincs nekije... :-x
Pontszám: 8.83
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
122. hozzászólás - 2012.10.24. 14:18:38 (Válasz McMad #121 hozzászólására.)
Nem magamra gondoltam egyebkent, csak egy lehetseges kiskapura akartam ravilagitani.

En biztosan nem kenyszeritenem magam tobb honapos passzivitasba, annal sokkal nagyobb fuggo vagyok
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 7.99
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
123. hozzászólás - 2012.10.24. 15:13:39
Az ultraimplantot alternatív módon a (hűséges) népnek mozgalomba beszállok én is Bambi nélkül is, mert ez a szerencsétlenség kerék nem megbízható, drága és ha faragni kell a költségvetésemen, akkor azt hagyom abba először. A többiről meg már elmondtam a véleményem.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.96
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
124. hozzászólás - 2012.10.24. 15:21:09 (Válasz Offsboy #113 hozzászólására.)
Ezt az ultra-implantos kezdeményezést én is támogatom!
Pontszám: 8.69
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
125. hozzászólás - 2012.10.24. 15:26:24
Megjegyzem ám ki támogatta, majd Offs-os pólóba megyek, fogjatok szavamon ki elkap.
A hozzászólást Offsboy módosította 2012.10.24. 15:27:09-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.68
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
126. hozzászólás - 2012.10.24. 15:43:10 (Válasz Offsboy #125 hozzászólására.)
Én nem fogom apasztani a bambi készletet a kontódra egy darabig

Kétlem, hogy akár csak jövőre eljutnék talira...
Pontszám: 8.69
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
127. hozzászólás - 2012.10.24. 15:48:56 (Válasz Bpetya75 #126 hozzászólására.)
Pedig a bambi egyik fő tulajdonsága, hogy jut is marad is.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.68
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
128. hozzászólás - 2012.10.24. 17:45:40 (Válasz Offsboy #113 hozzászólására.)
+1
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.23
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
129. hozzászólás - 2012.10.24. 18:26:21 (Válasz LanMaffia #128 hozzászólására.)
Tudom, hogy te a sörért, na nem mintha nem szívesen
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.68
kedvelt tagKivert kutyaFérfi
Végzetúr tanonc
32 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
130. hozzászólás - 2012.10.24. 19:15:47
Ti tényleg hisztek a pechpontokban??? Akkor gondolom a Télapóban is....
V5 Kivert kutya
V4 Blöki és egyéb neveken...

Orosz szerveren: Aytuk

Pontszám: 6.89
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
131. hozzászólás - 2012.10.24. 21:45:23
Azzal kapcsolatban, hogy a verseny jelleg miatt az emberek "kényszerítve lennének" a dekrétumok használatára. Pont ezt szerettük volna elkerülni, éppen ezért van az, hogy a jutalmat mindenki megkapja, helyezéstől függetlenül, a szintek végén. A top 15 díja inkább csak névleges a fő jutalmakhoz képest. Maga a verseny rész a dicsőségről szól, épp azért, hogy ne lehessen "pénzért tápot venni". A verseny aspektusra azonban mindenképpen szükség van, azért esemény az esemény. És a dekrétumok is kellenek, mivel biztos, hogy a 56 feladatból lesz pár, ami egy-egy karakternek túl nehéz, emiatt ne akadjon el az egész templommal. A dekrétumok pedig nemcsak őskőért, hanem LE-ért is kiválthatóak. A költség pedig pont azért nő, hogy alaposan meggondolja mindenki, használ-e vagy sem. Lehetett volna dekrétum nélkül is csinálni az eseményt. És biztos vagyok benne, hogy nagyon sok játékosnak keserű szájíze lenne miatta, hogy elakadt a 3., 4. vagy 5. szinten, egyetlen feladat miatt. Ezt nem akarjuk.
Nyilván előfordulhat, hogy csak azért, hogy valaki a leggyorsabb legyen, és megszerezze az 1. helyet, hajlandó a normálisan elvártnál több dekrétumot venni, de nem tartom értelmesnek, hogy valaki erre irigykedjen, vagy azt mondja, hogy "akkor ez az őskőről szólt". Ezzel az erővel ha egy játékkiadó kiad egy dobozt díszdobozban +poszterrel meg figurával akkor arra is irigykedhetsz, aki díszdobozt vett neked meg csak a sima jutott. A játék maga ugyanolyan élvezetes lesz neked is, csak nincs posztered, ami neked amúgy sem jelent semmit, a másiknak meg fontos.
Amin egyébként Kocos írt, hogy a dekrétum használata 8 óra csúszást jelentene automatikusan, teljesen jó ötlet, akkor tényleg nem azon múlna, ki költ több dekrétumot (mondjuk ezt hogyan kéne implementálni? annyi idővel később mehet át a következő szintre?).

Az ultra-implantot mindenkinek mozgalomról. Mondjuk nekem egy tudás könyvét pörgetett a gép, neked ultra-implantot. Akkor ezek után én kérhetek egy ultra-implantot? Ez nem lenne túl igazságos. Az pedig, hogy mindenki tömegével vehessen ultra-implantokat, szintén nem jó ötlet, megint csak sokakat frusztrálna és az összes állatfelszerelés is elvesztené az értelmét. Talán hiba volt, hogy engedtük, egy embernek több ultra-implantja legyen. Ha ez arról szólna, hogy 1 db lehet, amit előbb-utóbb úgyis kipörgetsz, akkor kisebb gond lenne ebből. Lehet azt kéne tenni, hogy akinek 1-nél több van, annak adni helyettük automatikusan másik ultra-ritka nyereményt, és 1-ben korlátozni az ultra-implantokat. De a VU talis aukcióra mindenesetre betesszük mindenképp.
Pontszám: 8.37
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
132. hozzászólás - 2012.10.24. 21:55:54 (Válasz Miklós #131 hozzászólására.)
Az "ultraimplantot-mozgalom" nem arról szól, hogy a fán is az teremjen, csak legyen más beszerzési forrás is, ne csak a szerencsétlen kerék, ahol legtöbben LE-t nyerünk a pirosból, míg van aki már 5 ultraimplantot. Én nem irigylem tőle, de jól esne nekem is
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 9.22
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
133. hozzászólás - 2012.10.24. 22:14:39 (Válasz Miklós #131 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2012.10.24. 21:45:23
...emiatt ne akadjon el az egész templommal...


Gondolom itt piramisra gondoltál.

Egyébként a + idő implementálása nem olyan bonyolult. Spontán kap(hat) a végső időre +X órát. Azt azért nem hiszem, hogy minden dekrétumra ezt meg kellene tenni, inkább az elsőért nem jár plusz idő, míg a másodikra már 2 óra, harmadikra 4 óra, 4-re 6 óra, vagy minden szinten az elsőre nem jár + óra (vagy csak +1), de a másodikra +5 óra. Nagyjából úgy, mint a különböző sporteseményeken a büntetés-másodpercek, percek, órák (Dakar rally, lovasversenyek, stb.)
Pontszám: 6.78
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
134. hozzászólás - 2012.10.24. 23:27:55 (Válasz Miklós #131 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2012.10.24. 21:45:23
Amin egyébként Kocos írt, hogy a dekrétum használata 8 óra csúszást jelentene automatikusan, teljesen jó ötlet, akkor tényleg nem azon múlna, ki költ több dekrétumot (mondjuk ezt hogyan kéne implementálni? annyi idővel később mehet át a következő szintre?).


A legegyszerubb az, ha egy szamlalo van, ami minden dekretummal 8 orat no, es amikor minden feladat kesz, akkor indul a visszaszamlalas, majd amikor letelt akkor van kesz a piramis.
Pontszám: 7.04
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
135. hozzászólás - 2012.10.24. 23:29:37 (Válasz Craslorg #133 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2012.10.24. 22:14:39
Spontán kap(hat) a végső időre +X órát.


Gondolom lesz egy toplista, befejezesi datumokkal, amin furan mutatna, hogy az elso ember holnaputan lesz kesz, a masodik meg jovo szombaton. Raadasul ez az ellenfeleknek tobblet informaciot adna.
Pontszám: 7.04
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
136. hozzászólás - 2012.10.25. 00:51:59 (Válasz Kocos #135 hozzászólására.)
jövő szombaton
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.23
kedvencAeliaNő
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
137. hozzászólás - 2012.10.25. 01:08:43 (Válasz Miklós #131 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2012.10.24. 21:45:23
Ha ez arról szólna, hogy 1 db lehet, amit előbb-utóbb úgyis kipörgetsz, akkor kisebb gond lenne ebből. Lehet azt kéne tenni, hogy akinek 1-nél több van, annak adni helyettük automatikusan másik ultra-ritka nyereményt, és 1-ben korlátozni az ultra-implantokat. De a VU talis aukcióra mindenesetre betesszük mindenképp.


Sokkal jobb lenne a normál Aukciós Házba berakni, az élő aukciót meg meghagyni a ritkább/egyedibb tárgyaknak.
Pontszám: 9.63
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
138. hozzászólás - 2012.10.25. 08:35:19 (Válasz Miklós #131 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2012.10.24. 21:45:23

Az ultra-implantot mindenkinek mozgalomról. Mondjuk nekem egy tudás könyvét pörgetett a gép, neked ultra-implantot. Akkor ezek után én kérhetek egy ultra-implantot? Ez nem lenne túl igazságos. Az pedig, hogy mindenki tömegével vehessen ultra-implantokat, szintén nem jó ötlet, megint csak sokakat frusztrálna és az összes állatfelszerelés is elvesztené az értelmét.


A szövetségi társam már az 5. ÖTÖDIK implantját pörgette ki, senki másnak nem esett. Azért ez elég necces...
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 7.98
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
139. hozzászólás - 2012.10.25. 11:40:49 (Válasz Quellon #132 hozzászólására.)
Én eddig 4 pirosból 2x LE-t kaptam. Szerintem vezessünk be csereakciót. Aki legalább 2x LE-t kapott, az cserél azzal, aki legalább 2x ultra-implantot kapott, így mindenkinek lesz 1-1 mindkettőből és mindenki boldog lesz.
Pontszám: 6.59
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
140. hozzászólás - 2012.10.25. 11:49:58 (Válasz Viskos #139 hozzászólására.)
Vagy, ha pirosat pörgetünk akkor legyen lehetőség azt mondani, hogy "köszi nem kérem, maradjon meg a pechpontom", így nagyobb eséllyel forgatunk hamar újra pirosat, talán jobbat.
Nem biztos, hogy jó ötlet, de érdekes gondolat.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 9.61
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője