Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - McMad

Dátum: 2013.09.23. 11:05:16
Ezt Yaksee, vagy az én kérdésemre reagáltad?
Nekem 2 is volt...
Dátum: 2013.09.23. 10:36:21
Az nem csak a Térképeseményre bevezetett opció volt?
Dátum: 2013.09.23. 10:33:20
Levelem az ÜSz-nek:

"Üdvözlet.
Az arany tulajdonság fejlesztés olcsósító pálcákat nem lehet "platinásítani" (nem jelenik meg a jutalmak között). Lemaradtam valamilyen információról, vagy bug?
Tisztelettel: Mc"

Pedig...
"Ha úgy választasz arany díjat, hogy már van a birtokodban arany díj, akkor platinát kapsz helyette!"

Van arany tulpálcám és nincs, nem jelenik meg platina.
Ellenben az arany AFp és VadászLE relikemre megjelent a platina opció, juti...
Dátum: 2013.09.13. 10:02:09
Kizárt, hogy játékosok közötti tranzakciót támogassanak (én sem támogatnám - többen indokolták miért - igazuk van).
Viszont az egyedi, akár spec taktikákra épülő új Szerencsekerék nyereményeknek igazán nem látnám akadályát HA eladhatók/visszaválthatók lennének.
Dátum: 2013.09.13. 09:41:49
Csak ha KOMOLYAN nem szeretnéd... :S
Kieg.: 1 próbát megér, hogy feldobjam fejlesztési javaslatra az ÜSz-en a Relikeladhatóságot (megint - sokszor és sokan felvetették), illetve visszaválthatóságot ha Szerencsekerekes...
Dátum: 2013.09.13. 09:29:49
Pedig van még olyan UR, amit nem szeretnék az életbe se látni nálam azért a pechponttért...
Nem mondom ki, hogy melyik, mert a végén még jól bebabonázom, mint EZT.
Dátum: 2013.09.13. 09:22:14
Ugye mekkora szívás a taktikaidegen, lehetőségekkel nem kooperáló cuccok benyelése? :S
Dátum: 2013.09.13. 08:47:27
Ha a JV belemenne a cserébe veled, akkor UGRÁNDOZNÉK örömömben, mert a -338 pechponttal csak károm lett belőle. :S
A Végzetmedálok SOKKAL nagyobb értékkel bírnak a szememben és csak -225 pechpontot kapnék 5 darab után.
Kieg.: Kisesélyes sajnos ez a tranzakció is.
Dátum: 2013.09.13. 08:30:13
És összejött, amitől a legjobban tartottam... :S
REFLUXIÓZUS NOTESZ!
Mínusz RENGETEG pechpont - némi PP előny SPEC taktikáknál - 48(!!!) órás váltási korláttal.
Köszönöm! :S
A használatára épülő taktikák messze sem érdekelnek.
Azon merengek, hogy ha a topszövitagok Epiláda visszaválthatóságát "reális" igényként értékelte a JV (pedig csak azoknak "felesleges", ahol kariszinthez képest erős cuccokat dobál az Epijük RENDSZERESEN - ez szinte kizárólag topszöviben fordul elő), akkor vajon EZT hajlandó lenne-e a JV visszaválthatóvá tenni?
Sajnos kisesélyes, mert ez ugyebár (SZERENCSÉRE) csak 1x eshet.
Pedig 1 db végzetmedálra is szívesen lecserélném.
Így jártam.

Örömhír azoknak, akik be vannak tojva a sok pechponttól: -178-nál esett.
EZÉRT sem fogják visszaválthatóvá tenni (minimális téma a sok pechpont VALÓJÁBAN), pedig KAPÁSBÓL UR-re lennék jó az érte kapott pechponttal...
Dátum: 2013.09.12. 11:05:08
Nem újrahasználható.
Dátum: 2013.09.11. 13:17:09
Hozzáadta - levonnak (vásárlásalkalom-1)x20 dukátot a logok alapján.
Dátum: 2013.09.11. 12:41:23
Spec én rákísérleteztem éjfélkor, hogy mi/hol a hiba.
Félrekattintottam? Szimplán nem él a világító gomb? Akkor miért vonja a platinát és a kiégettet?
Dukátot azért írja? Ősköves vásárlással mi a helyzet?
Mire rájöttem a bug természetére 6x vásároltam pluszban (5 kiégett/platina és 1 ősköves).
Megírtam az ÜSz-nek a bugot még rögtön ezután.
Dukátot és az őskövet visszaírták.
Platinát/kiégettet nem kaptam vissza.
Visszaélés gyanú miatt? Kíváncsi vagyok az ÜSz álláspontjára, mert megreklamáltam a teljes visszaállítást.
Kieg.: Még minimum 180 vásárlásnyit tudtam volna belegörcsölni, ha vissza akartam volna élni a dologgal...
Dátum: 2013.09.06. 12:45:08
Rápislantottam a karijaim tulfejlesztési LEigényére és KÜLÖNBÖZŐ volt azonos felszereléssel.
Erős a gyanúm, hogy a Megák nem működnek...
Kieg.: Hopp... Baraty beelőzött...
OK.
Dátum: 2013.09.06. 12:39:24
Viszont rendületlenül 808-at gyógyul az az állatom, amelyik 1212-t nem tesztvilágon elméletileg azonos feltételek mellett...
Kieg.: Lehet, hogy a nem a Bűbös kunyhó, hanem a 21. mega működési zavara?
Dátum: 2013.09.06. 10:08:51
Gyógyítottam az állatomon és valami 800 körüli értékkel sikerült gyógyítanom azt az állatot, amit alapesetben 1212-vel tudok gyógyítani.
Valami nem aktív a gyógyításnál...
Bűvös kunyhó?
Dátum: 2013.09.04. 16:01:57
Miklós
Re: A kufárok csatája
1409. hozzászólás - Ma, 13:21:59
Amit most pótoltunk, és a korábbi kufárcsatánál is megvolt, hogy legyen NPC ellenfél szép számmal.

A KH nem minden világon nevezett automatikusan, ez a függő háborúk miatt van. A háborúknak le kell zárulniuk, és utána tudnak benevezni, különben annak lesz belőle problémája, akinek a háborúja emiatt félbeszakad.


Kocos
Re: A kufárok csatája
1410. hozzászólás - Ma, 13:31:47 (Válasz Miklós #1409 hozzászólására.)
V3 tekintetében:
Szeptember 01. 14:01 A KoD és a Kristály Szövetség szövetségek között kitört a háború!

Tehát minden valószínüség szerint 1-2 órán belül zárul a KSZ vs. KoD háború, és akkor jöhetnek bunyózni.


Gyanítom, hogy megjöttek (figyelembe véve az időpontokat és az elszállás időpontját). :S
Dátum: 2013.09.04. 15:13:54
Miklós 14.30akárhánykor belőtt egy Hírt ide a fórumra.
Lehet, hogy annak az aktiválása kavar...

Kieg.:
Re: Végzetúr friss hírek
347. hozzászólás - Ma, 14:34:02
A Kufár csata ideje alatt a lélekkufárnál megvásárolható a Jégszív amulett (relikviák) és a szubplazma csomag (egyebek). megjelent a háborúban a kristály klónok hordája, hogy mindenkinek legyen bőven célpontja. Ha még így sincs elég célpontod, ellenőrizd a portyabeállításaidat, hogy ne csak az azonos vagy magasabb szintűek támadásár engedélyezed!
Dátum: 2013.09.02. 11:14:20
Idézet: Popeye72 - 2013.09.02. 09:20:37
...A VU-t átállítani egy ilyen rendszerre azt jelentené, hogy az egészet újra kellene programozni, de ez már egy teljesen másik játék lenne.

Ebben biztos vagy?
Én inkább ELŐNYKÉNT kalkulálok a Behó TF-es tapasztalatával e téren. +
Az általam említett "anomáliák" igenjól kezelhetőek lennének térképpel (kifejtettem), ergo SOKKAL VÚ-sabb lenne a VÚ vele.
Az Ariel által említett "értelmetlen" fejlesztések sorába sorolhatnám a Szubplazmát, ha "rövidlátó" lennék.
A szubplazma jelentősége megnőne minden szinten a térképpel (alacsony és közepes szinten közel 0 az értelme per pillanat).
Akárhogyis...
Én hátrányát nem látom és tőletek is csak olyan ellenérveket látok a térképpel szemben, ami vagy az ötletelési stílusomat kritizálja (felőlem jöhet, de NEM ez a lényeg - úgyis a Behóé az utolsó szó), vagy "fél" az esetleges változásoktól (pl. napi rutin környezetfüggő változtatásától).

SAJNOS azonban valamiben maximálisan igazatok van:
A böngészős TF versenytársa lenne a VÚ-nak, ha pl. ebben is hasonlítanának. :S
Tehát a legkomolyabb ellenérv a térkép ellen - el kell ismernem - az, hogy a Behó kiseséllyel fog konkurenciát kreálni saját magának.
Rá is nézek majd, aaaaaz biztos, hátha kevésbé időrabló lesz és ha a VÚ hangulat erősebb lenne benne...
Kieg.: Káááár, hogy 2 játékra nincs időm (ahogy 2 karira sem jóideje)...
Dátum: 2013.09.01. 00:41:12
Esetemben SOHA nincs sértődés, mert vagy igaza van a másiknak és akkor mirefel, vagy nincs és akkor meg PLÁNE marhaság negatív érzésekkel bombáznom magam.

Visszatérve a kérdésre: BÁRHOL lehet vadászni. Csak valahol lassabb (kevés vad), valahol táposabb (LEdúsabb vadak, +1% vadászLE), valahol gyorsabb (több vad).
A keselyűs példa tökéletes egyébként...
Aki rászorul a gyorsabb vadászatra, az kiteszi magát a DIREKT erre figyelő cápáknak.
Persze ott a 15% ÉP alatti dolog...
Amit szívem szerint ÉN eltörölnék.
Ájultan vadászni?
Kieg.: Ez az egyik legkifordultabb játéktechnikai elem...
Persze, hogy már van AF képesség is rá, így meredek lenne megreformálni, de talán lehetne átértelmezni.
Pl. "elmenekült", harcra nem hajlandó kategóriára....
Akár még azt is el tudnám képzelni, hogy minimális LE veszteséggel kibújik valaki a harc alól, ha elmenekül (15% alá kerül).
Ez azért ÉLETSZERŰBB, mint a "halhatatlan" duma...
Dátum: 2013.09.01. 00:13:40
Á-ááá...
Van egy ötletem és ahogy tovább gondolom, illetve merülnek fel igények, jönnek reális, irreális hozzászólások úgy bővítem, formálom.
Abnormális?
A Varázslói mágiánál se tettem ezt másképp.
Az általad javasolt technika -már meg ne sértődj - "bolhaugrás" játéktechnikai fejlődés szempontjából.
Én nagyot álmodok és az élet majd jóóól helyretesz. :S
Tudod hozzá vagyok szokva. CSAK abban reménykedem, hogy JOBB lesz a javaslataimtól valami...
Régi motoros vagy.
Te is tudod, hogy milyen minimális változásokkal lépked előre a VÚ.
Azonban mindamellett, hogy sok van benne, még SOKKAL több lehetne.
Az AF pl. egy NAGY lépés volt.
A VT is, mégha nem is volt sok programozói oldala (szerintem), de sokat tett a taktikai oldalhoz.
Tápértéktől FÜGGETLENÜL.
Jólesne egy térkép, mert...
Már elmondtam miért.
Kieg.: Az, hogy többet kezdek belelátni, messzebbre is tudok nézni ne legyen már téma. Ez mégsem egy "milyen ember vagy" topic....