Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - McMad

Dátum: 2010.10.15. 13:30:11
Légy igazságos és nagylelkű. Add át NEKEM!
Szeeegééény Top10-esek, Szeeegééény magas szintűek... A végén még tényleg elhiszem, hogy "kár" érte őket.
Tudjátok mire emlékeztet ez a sok összehordott marhaság? Mindamellett, hogy sokat lehet belőle tanulni, EZ akkor is olyan, mint amikor egy világválság idején ÓBÉGAT a MILLIÁRDOS, hogy MILLIÓKAT veszít havonta. Azt ELFELEJTI hozzátenni, hogy CSAK A NYERESÉGE csökkent. Egy szegény ugyanakkora arányú veszteség esetén ÉHEN HAL! A gazdag meg sajnálatos módon például CSAK 2 Márkás kocsit tud venni évente az addigi 5 helyett. JAJJJ, de sajnááálom szeeeegéééényt.
Hihetetlen, hogy egyesek teljesen elvesztik a realitásérzéküket és ha nem Bengáli tigrist reggelizhetnek, akkor már összeomlik a világ.
Dátum: 2010.10.15. 13:02:57
Nem kell csodálkozni. Szimpla, magas szinten prémiummal kiegészített, jól lebeszélt adok-kapok némi döntetlenre futó háborúval fűszerezve... Tömény tápolás.
Ki is beszélt itt "áldozatról" a versenykategória győzelemért? Tuttti, hogy nem erre a kategóriára gondolt...

Kieg.: erről eszembe jut egy volt "tanárom". Olyan tömény mennyiségű anyagot kért vizsgán, hogy elkezdtek sokan "becserélni" tételeket. A "tanár" látva, hogy "némánmilyenjólbírják" NÖVELNI kezdte a követelmény mennyiséget. Következmény? MINDENKI elkezdett csalni.
Kövessük a példát? Jó, jó, tudom, hogy a tápolás az nem csalás. No de egy ilyen kategóriát betenni versenyre...
Dátum: 2010.10.14. 12:34:59
Nem tudom, hogy észrevettétek e már, de ha tesztek jutalomátvétel előtt valamelyik Tulra, akkor OKOSAN újrakalkulálja a jutalmat. (behó: piros pont)
Ez másra is igen jó. Ha valakinek nem tetszik, hogy egyenletes a TÖ jutalmazás, igaz jó sok LE-vel, de optimalizálhatja. Nyomja fel Jutalomátvétel ELŐTT a számára fontos Tulokat (eközben csökken a jutalom TÖ) és már mindjárt szebben néz ki az eloszlás.
NEKEM erre nincs szükségem, mert az 1. szintem óta 1 kanyi pontot sem tettem az Egészségre és a Mágiára, sőt 3 szint óta semmire. Igaz, már kezdett kicsit kényelmetlen lenni, DE MEGÉRTE a Tulajonkénti +19 pont 160db minimál LE-s aktiválásért.
Behó: Thenx és piros pont a Fertőzés csökkentés külön gombjáért. Remélem szintlépéskor AZ nem tűnik el... ;-)

Mód.: 18. szinten NEKEM űűűberbrutálfrankón bejött az event.
Dátum: 2010.10.13. 23:17:03
Hmmm... V3-on nem tülekednek a toplistán az alacsony szintű karik (25.-30. szint alatt).
Hogy mééér? Hát nem is tudom...:S
(A többi világra nincs rálátásom)

Mód.: Tényleg akkora probléma lenne még 1 versenykategória bevezetése az eddigi, vagy új ötletek alapján, ami az alacsony szintűeket is be bírja csábítani a versenybe? Vagy talán irigyelné valaki tőlük ezt a díjat?
Dátum: 2010.10.13. 16:08:15
Hmmm... Kezdem érteni a jutalmazást. Asszem.
Nodeakkor... A lezárás pillanatában FIX TÖ növekedéssel kalkulálhatunk? Azaz nem az átvétel pillanatánál számolja újra az egyébként az Event végén FIXEN kiszámolt FIX LE-ből kalkulált TÖ növekedést? Mert akkor ezzel megen lehet trükközni.
Megakkor... Remélem, hogy az átvétel késleltethető lesz legalább a Fertőzéscsökkenés tekintetében, mert igencsak közel járok hozzá, hogy egyáltalán legyen.
Spec én külön gombra tenném...
Dátum: 2010.10.12. 23:38:01
Idézet: Cavalorn - 2010.10.12. 21:26:55
Ugye jól tudom, hogy holnapután 10 órakor van vége az eventnek?


De jól mondta. A "holnapután" az csütörtök.
Dátum: 2010.10.12. 10:27:12
Nehogy bedőlj már neki! Ez csak politikai ilyesztegetés, hogy jó bexarassák a népet, oszt hadra foghassák az "önkéntes" jelentkezőket. Gondolod, hogy az egymással folyton hadakozó Végzeturak és Úrnők megmoccannának csak azé, mer valahol szórakozik egy gyíkocska? Nem. Kicsit lassabban, kicsit nagyobb áldozatokkal, de úgy is elkapta volna valaki a grabancát Landragórnak. Viszont így gyorsabban, kevesebb vérveszteséggel letudjuk a közös erő segítségével.
Dátum: 2010.10.12. 07:12:32
Nem olyan régen elpanaszkodtam magam itt, hogy semmi talált Relik. Másnaptól kb. 10 aktiválásonként kiesett az összes addig lehetséges.
Tegnap megen elbőgtem magam, oszt ma mivel nyitom az elsőt? Térkifordító. Kinevezem ezt a Topicot Kultikus Hellyé.
"Elsíránk magunkot, oszt az Úr fényös orcáját rejánk veté."
Mellesleg ha nem találok még 1-et, akkor megy a kufárnak. Spec én (itt az alacsony szinten) az LGy-vel nem sokat tudok kezdeni. No persze, ha a Kreatív Csoport a Behónál kitesz magáért és elárasztja a 40. szint alatt is ötletes vásárolható LGy-s tárggyal a terepet, akkor szívesen látnám azt is. Persze ez esetben a későbbi Eventek alkalmával is érdemes lenne LGy-re váltható Relikeket beütemezni.
Dátum: 2010.10.11. 23:27:26
Persze, hogy van már csizmám... Sebaj majd veszek mégegyett. Mondjuk ahhoz találnom kellene legalább 1 Térkifordítót.
Juteszemvan... Olvastam a Wikin a Landragór sztorit. Az alapján NEKEM nem úgy tűnik, hogy szegény 3. szintű Pistikének maxolt ultraspeccel, spektrálissal, stb. számolnák el a végén a TÖ növekedést... (valaki régebben ezzel a hírrel dobta fel EDDIG a hangulatom).
Dátum: 2010.10.06. 08:27:49
Affene... Már megint egyet kell, hogy értsek veled.
Félreértés ne essék. ÉN nem ez ellen a verseny ellen kampányolok, hanem egy BIZONYOS ötlet MELLETT, amely szerintem SOKKAL kedvezőbb opciókat biztosítana az alacsony szintűeknek is, nem csak a jól fejlesztett, esetleg szakirányos karaktereknek.
Dátum: 2010.10.06. 08:16:11
Igaz. Azonban az általam ismert ÉRTELMESEBB fejlődési stratégiák egyike sem támogatja, sőt kizárja az ilyen hozzáállást. Mikor is tudsz maximumot kihozni a TÖ, vagy SzÖ fejlesztésből? Ha Minél több alacsony értéket tudsz feltornászni egyformán. Ez alacsony szinten minimum beszürkít a középmezőny aljára, vagy az alá. Ráadásul pont a leggyorsabban fejlődő fázisban (kevés a szintlépéshez szükséges TP), amikor a LEGFONTOSABB lenne a gondos fejlődés, mert később már rohadtul nehéz, hacsak nem lehetetlen az optimalizálás. Fenntartom, hogy aki ALACSONY szinten ebbe belemegy TELJES GŐZZEL 1 HÓNAPIG az DURVÁN elrontja a saját jövőképét.
Dátum: 2010.10.05. 23:48:06
Jó, fogadjuk el, hogy aki alacsony szinten (20.-25. alatt) versenyezni akar ezért a díjért (teljes, győzelem esélyes gőzzel) az mondjon le arról is, hogy épeszű, versenyképes karakter lesz belőle valamikor is. Itt nem erre a versenyre gondolok. Legyen. Részemről (16. szint) felejtős... Sok sikert a többieknek. Majd visszanézek ezért a díjért közepes szinten.
Dátum: 2010.10.04. 10:59:28
Idézet: Kocos - 2010.10.04. 10:54:59
Idézet: Mona89 - 2010.10.04. 10:50:35
És mondjuk vajon jó-e Dezsőkének 3. szinten , akinek van egy buzogánya s 0 szakija ? ügye 3. szinttől lehet csépelni a manókat , de már a bérlet sem igazán volt jó kis szinten, menet közben kaptak lehetöséget másra , s ezzel az itókával mi lesz ? Vagy a térkapus tárgyakkal, mert arra meg ott a szintkorlát . Most elmanózza Dezsőke a csp-it, s majd vár 2-3 heteket mire tud játszani, se elementális, esetleg prémium Dezsőke, és kell neki egy év mire esetleg hasznát veszi , de itt valahogy ez kimaradt a számításból , szerintem .


Dezsoke 3. szinten mindenkepp piszok jol jar az esemennyel, mert maxos spekivel es csapdaval es sajtolassal szamoljak el a vadaszatait, mikozben neki szakijai sincsenek még.


EZ IGAZ? AZANNYA...
Dátum: 2010.10.02. 21:03:46
Valami olyasmi rémlik régebbről, hogy csak 1 fajta relik lesz található a 3. körben, de az akár többször is.
Rettentő kíváncsi vagyok rá... Lehet, hogy "kacsa" az infó?
Dátum: 2010.10.01. 15:30:33
Hogy kik? Az alacsony szintűek, DE pont ők a legesélytelenebbek a jelenlegi kategóriákban.
Ezt a versenyt rendszeresre tervezik, azaz nem kellene túlnyomni a jutalmazását.

Más és mégis ideillő: Beszélt már valaki alacsony szintűekkel Zarknod, Landragór, vagy Térkép Event ürügyén? Odafigyelt valaki rájuk? Vagy nem érdekes, majd felnőnek és jót fognak játszani? Melyik event az amelyikben az alacsony szintűek értelmes számban hajlandóak voltak részt venni, ahhoz képest, hogy ők vannak a legtöbben? Szerintem egyik sem. Karaktergyilkos mindegyik alacsony szinten. Buttgereit ötlete az első, amit mellékesen bevezetve VALÓDI esemény, IGAZI verseny lenne alacsony szinten is.
Dátum: 2010.10.01. 14:19:01
Úgy érzem rossz irányból közelítitek meg az ötletet.
Az ötlet bevezetésének következményei MESSZE túlmutatnak holmi pókkérdésen, meg morgolódási fejfájósdin...
Egyszerűen JÓVAL TÖBB JÁTÉKOS ÉREZNÉ MAGÁÉNAK, LENNE MOTIVÁLTABB A VERSENYBEN!
Teccikérteni?
Dátum: 2010.10.01. 13:02:10
Idézet: Buttgereit - 2010.10.01. 09:51:38
Lehetne valami olyan kategória is amit biztos nem a pókok nyernek meg. Én a toplistában való legnagyobb előrelépésre gondoltam. Ez azért lenne jó mert valószínűleg egy alacsony szintű nem pók karakter nyerné meg.

Akárhogy merengek ezen az ötleten, egyre jobban tetszik. Előre elképzelem, hogy valaki tol még 1-2 pontot a Taujára és nyom még pár portyát, csak be tudjon még előzni pár embert, párdon, galetkit a Sebzés Toplistán a határidő előtt...
A Top10 karakterek meg nem izgatnak. Miért? Mert a többi kategóriát úgy tudják megnyerni, ahogy csak akarják. Ez a "vigaszági" kategória MESSZE izgalmasabban, JÁTÉKbarátabban hangzik, mint a többi. Legalábbis számomra...
Az az érdekes ebben a kategóriában, hogy minél alacsonyabb szintű vagy, annál jobbak az esélyeid a nagy számú előrelépésre. Huhh... Ráadásul nem csak 50-100 játékos esélyes a kategóriára, hanem több 1000. Hát nem egy játékbarát, versenyre ösztönző kiegészítőötlet?
Kik azok, akiknek ez a díj a leginkább hasznos? - Az egyenlőre állat nélküli, szövetségi kennel nélküli, alacsony szakiértékekkel rendelkezők.
Kik azok, akik épp ezért "véresre" hajlandók versenyezni magukat ezért a díjért, ha látnak a megnyerésére esélyt?
Na kik? 2-t találgathattok...
Dátum: 2010.10.01. 11:43:09
Ezt kifejezetten ötletes dolognak tartanám, a szintfüggetlensége miatt. 1 baj van csak vele: Mindegyik Toplista első 5.-10. helyezettje, eleve bukja az adott kategóriát.
Ettől függetlenül NEKEM tetszik az ötlet.
Dátum: 2010.09.29. 16:40:38
Egy pillanat... Nincsenek szintkategóriák?
Hmmm... Akkor alacsony szintűek csak véletlenül juthatnak be az első 3-ba.
Sebaj. Akkor is érdekes játék.
Dátum: 2010.09.29. 16:31:07
Kategóriára bontott, 1 hónapig tartó, több versenyszámos verseny?
EEEEEZ NAGYON TETSZIK! Jöhet.
Díj? Egye fene, legyen az is.
Mini V4-nek hangzik, de épp ezért hangzik izgalmasnak.