Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - McMad

Dátum: 2011.03.01. 07:04:05
Alvilági verem
"... 20. szint felett már nem a varázslatsebzést csökkenti, hanem szintenként 0,6% rezisztenciát ad..."
Kitalálta-e már valaki, tudta-e tesztelni valaki, hogy pl. 25. szintű Av-nél a rezisztencia 5x0,6% (20. szint feletti szint számít), vagy 25x0,6% (össz szint számít)?
Mód.: Javítgatás
Dátum: 2011.02.21. 09:40:58
Teljesen igazad van. Ezt a csapkodást nem mi generáljuk. Szinte adja magát, hogy aktívkodjunk és legfeljebb addig tehetjük, amíg ki nem nyírjuk az összeset.
Egy jól irányzott JV nyilatkozat tud csak a kérdések végére pontot tenni. Vagy a ma 10 órakor bekövetkező események...

Kieg.: Lord Zero - KIZÁRÓLAG a Xenóbeállítások és azok kezelése keltett komolyabb ellenérzéseket. Ezt legközelebb okosabban kell belőni és finomabban állítgatni. A többi ellenvetés már rég megoldódott, illetve javítva, kiegészítve lett.
No meg a leírás szerinti Vég előtti majd 3 napos JV csend sem túl közkedvelt mozzanat azért...
Dátum: 2011.02.21. 09:15:42
Attól függ, hogy miért drukkolsz...
Ha azért, hogy lehessen még ütni őket (max 3 hétig még), akkor MAXIMÁLISAN egyetértek.
Dátum: 2011.02.21. 07:52:45
Idézet: Nekem8 - 2011.02.20. 19:20:06
...Már hetekkel ezelőtt jeleztük a királynőregen problémát!
Sajnos Miklós válasza nem volt túl megnyugtató, de vártuk ezt a hétvégét a regen nélküli királynőkkel.
Mit mondjak.. látjátok!
Ez az event nem jött össze.
Az ötlet super, a lehetőségek újak és jók, a díjak rendben vannak, a kivitelezés...demoralizáló!
Kár volt érte, több volt ebben ennél!
Ne öljétek ki a játék és a verseny szellemét.

Hmmm... Mán megen MINDENKINEK igaza van többé kevésbé. ÉN rendkívül élveztem ezt az eventet, DE...
Ami tőlem eléggé függetlenül működik (mások aktivitása, Mami beállítások - nem számolva a "sírásos" ráhatást) azzal nem tudok mit kezdeni. Szomorú leszek, ha ma lezárul az event. MÉG bízom abban, hogy ma csak a Toplisták és a díjak elérése zárul le, valamint a díjátadás tolódik addig, amíg le nincs csapva minden királynő a már előre jelzett kitételnek megfelelően még 3 hétig (max 6 hét eventidő). EZ lenne a leginkább játékosbarát megoldás véleményem szerint és az eddigi JV nyilatkozatok eléggé erre hajaznak.
Dátum: 2011.02.19. 09:57:31
Dettó, pedig még nem is tartok a pörgetésnél. ;-)
Jobban tudok taktikázni. Az EH-sok meg megosztottak a CSP-ért szintén semmi szitut illetően. Majd a következőn lehet, hogy másképp lesz ez is.
Per pillanat VF-esként TÖKKKÉÉÉLETES a PP szitu számomra.
Kieg.: PP-ért legfeljebb kristálypontot gyűjtöttem mostanság, illetve Kihívással "állatfejleszettem". Az meg esik/alap az Eventen is. ;-)
Dátum: 2011.02.18. 16:17:04
Lord Zero óvatosan fogalmazott V2 kapcsán...
Eeeez tényleg kemény...
No de senki nem jelentette ki, erősítette meg a JV részéről a hétfői lezárást. Lehet, hogy csak a díjakért folyó meccsek zárulnak akkor és a 6 hét a kinyírási határidő. No de akkor meg hiba lenne a kinyírás előtt kiosztani a díjakat. No, majdcsak tisztul a kép...
Dátum: 2011.02.18. 16:01:38
Ráhúz hétvégén a munkaidejére? Lelkes munkaerő... ;-)
Kieg.: Legalább neked legyen igazad, mert az eddigi kb. 2+ napos Xenó hullási ráta nem túl biztató a hétfőre nézve...
Dátum: 2011.02.18. 15:44:05
V2-n hány van vissza és hány %-on?
Dátum: 2011.02.18. 15:00:45
Mikor? Melyik?
Dátum: 2011.02.18. 10:59:30
Passz. Olyan felvetés is volt a JV részéről (ha jól emlékszem), hogy lezárják X idő után az eredményeket és csak a verés marad addig, amíg ki nem nyúlik mind, de épeszű ideig engedve elnyúlni a szitut. Utána nyereményosztás. Majd a JV-k megmondják.
Egyébként érdekes, hogy V3 sokáig vezetett leölt Xenóban és Csapdatöltésben a többi szerver előtt. Elsőnek töltöttük fel pl. az összes Csapdát. Nem is volt "Xenófeltámadás" 1 sem V3-on. Az eddigi hírek alapján viszont per pillanat, hogy-hogy nem, de tökutolsónak végző szerver lesz. Az utóbbi napok Xenóamortizációját figyelve hétfőre kizárt V3-on a befejezés. Van ilyen, de az előzményeket is figyelembe véve kissé "furcsa"...
Dátum: 2011.02.16. 13:50:51
EZ is érdekes ötlet.
Egyébként a Darah-féle megnyilvánulással is pont annyira egyetértek, mint Giganticussal, azaz többé-kevésbé. No de már előttem kifejtették (én is), hogy mit, miért, mikortól, hogyan stb. lehetne finomítani, módosítani az eventen ahhoz, hogy kiegyensúlyozottabb, taktikailag érdekesebb, hosszútávon is szavatos és Játékhangulatilag "ülő" cucc legyen ebből a nagyon jó kis alapötletből. ;-)
Dátum: 2011.02.15. 13:01:04
Teljesen igazad lenne, ha ez nem egy "fatality" event lenne itten ippeg most.
Azaz ha nem érzi magáénak valaki a körítősztori szerinti "nekünk annyi" szitut, akkor kiesett a játékhangulatból. Ebbe nem nagyon fér bele ilyenkor a "Mi is a nyeremény? Áhh... Inkább hagyjuk..." féle hozzáállás, illetve több mint illúzió romboló. ÉN még azt is bevezetném, hogy aki nem vesz benne részt az nemhogy passzíve örülhet a "megmentett bőrének", de valamiféle morális hátrányt is elszenvedhetne. Persze semmi lényegeset, mint pl. egy +1mp vadászatra. :-P
Amiről te beszélsz az TÖKÉLETESEN megállja a helyét a Térképes event során, DE NEM Landragórnál és a Xenóknál.
Mánha számít egy picit a Játékhangulat is, nem csak a HIPEROPTIMALIZÁCIÓ.
Kieg.: Azt a bizonyos "hátrányt" le is lehetne dolgozni persze egy köv "Fatality" eventes aktívkodással.
A részvétel a fontos, a taktikázás - az eventen belül - az más kérdés. Aktívkodni az fog jobban, akinek jobban belefér és remélhetőleg nem azért, mert neki jobban kell a cucc. Arra ott a Térképes event, ami VERSENY akarna lenni. Habár ott érzem ezt a legkevésbé... :S
Dátum: 2011.02.11. 13:38:08
Idézet: Birka - 2011.02.11. 10:06:25
15x futottam eddig neki maxról, pedig csak 4-én döntöttem úgy, hogy 0 TP-ért csak ÉP befektetéssel jó lesz nekem az állat fejlődés + valamelyik díj 8. szintre...

Hmmm... Nem is tudtam, hogy ha valakinek VF és EH sincs, annak is 0TP jár a PP-ért... Elég jól hangzik, de... Ettől még nem erősödik a játékélmény, legfeljebb nem száll el az alacsony szintű kari TP/LE viszonylatban...
Kieg.: Persze van aki azt mondja: "A részvétel a fontos." Ja, egy érdekmentes helyzetben igaz is... :S
Dátum: 2011.02.08. 14:47:58
Ja-ja. Szóból ért az ember... No mög a Galetkikok is asszem... ;-)
Azért kevésnek érzem még a taktikai lehetőségeket az eventekben. Csak érdemes lenne merengeni azon a régebbi "választható Xenóerősség - módosuló győzelmi érték" ötleten. NAGGYON kajolnám...
Dátum: 2011.02.08. 14:40:42
Hát sokkal inkább.
Dátum: 2011.02.08. 14:36:23
Csapda fenntartási költség? Nem rossz ötlet...
Dátum: 2011.02.08. 11:29:38
V3 - Helyzetjelentés:
Az UTOLSÓ csapda 71,06%-on és ütemesen növekszik.
Már csak pár óra és nem lesz hova építeni...
Dátum: 2011.02.03. 14:43:12
Az érvelést megtámogatandó és a többi HSz-hez hozzátenném, hogy elsősorban nem a "MINDENKINEK MAX NYEREMÉNYT" a célja az értelmesebb hozzászólásoknak, hanem az "AKTIVITÁS HOZZA MEG A GYÜMÖLCSÉT ÉS NE RÁFIZETÉS LEGYEN".
Unom a "felugrom 2 napra és bezsebelek mindent, oszt vigyor az arcotokba" alakokat....
Más meg napi több óra aktivitással se tud a közelébe férkőzni az elsősorban szintfüggő teljesítményeknek...
Dátum: 2011.02.03. 11:19:12
Ez felvet egy érdekes ötletet:
Mi lenne, ha válaszható lenne az ellenfél? Nem, nem a jelenlegi event során. Majd a következő ilyenben.
Emelt győzelemszám nyereményhatárokkal elkerülhető lenne, hogy bedarálják az apróért a magas szintűek a kicsik célpontjait.
A győzelemszám mindjárt érdekesebb képet mutatna, hiszen aki lefelé darálna, az alig tudna felmutatni értelmesebb mennyiséget (töredék győzelmi érték/győzelem). VISZONT akik elnyesték a karakterüket és fogós a szintjéhez igazított célpont az még mindig juthat sikerélményhez és nyereményhez lefelé nézelődve. Ebben az esetben is fontos a Xenóregen jó belövése.
Mindenesetre érdekes lenne egy "nagyobb kockázatvállalás - értékesebb győzelem" szitu...
Mit érdekes... Újabb hangulatos taktikázási lehetőség...

Mellesleg gyakorlottabbnak mondható "mesélőként" ÉN hiszek a "belenyúlásban". MINDENKOR A JÁTÉK ÉLVEZETI ÉRTÉKÉNEK NÖVELÉSE ÉRDEKÉBEN! Persze a játékosnak nem kell tudnia róla, illetve igen finoman adagolni a változtatást, hogy szinte természetes, nem feltűnő folyamatként élje meg, mert az ront azon a bizonyos élményen, ha tud a dologról. ;-)
Kieg.: Pl. a regenhangolását én nem kürtölném ki. ;-)
Dátum: 2011.02.03. 09:26:15
Szerencsét növel a csapdaépítés.