Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - HFerry

Oldal: 1
Dátum: 2012.07.14. 14:31:28
Köszönöm a választ! Akkor jó hogy gyüjtöm a pp-t... Nem kell választanom melyikbe legyek első Mindkettőben lehetek v3-on Köszönöm mégegyszer a választ, azt hittem már senki se fog méltatni rá.
Dátum: 2012.07.13. 09:39:17
Valaki esetleg megtudja mondani, hogy a kufár csatás győzelmeket beszámolják-e a Lady portyagyőzelem versenyébe?
Dátum: 2012.07.11. 14:20:37
Azt esetleg tudja valaki, hogy a kufár csatákat beszámítják-e a Lady portyagyőzelem versenyébe?
Dátum: 2011.07.26. 11:36:05
A hordaparancsnokot a 11. szintre lépve a legenda oldalon találhatod meg. A küldetést bármikor teljesítheted a szint elérése után, ha a hadúr szóra kattintasz a szövegben.
Az az egyszerű igazság, hogy szánt szándékkal nem fogadják el a kérdéseket az esetek nagyon nagy százalékában. Egyszerűen hibás ez az egész. Igenis hiba, hogy játékosok értékelik a kérdést, mert ha tetszik neki elfogadja, ha nem tetszik nem fogadja. Csak pusztán szimpátián múlik az egész. S ahogy elnézem többen vannak akiket ez zavar. Egyéni véleményem szerint, oltári hiba egy ilyen színvonalas játéktól ez a kvíz rendszer...
Jó. S akkor a játékleírás mire való? No mindegy. A múltkor 3 szám számtani középértékét kérdeztem... Az is speciális volt. Általános iskola 5. osztály.
Üdvözletem.
Manapság egyre inkább az az érzés erősödik bennem, hogy szándékosan ejtik ki a kérdéseket, szőrszálakat hasogatva, vagy nevetséges, oda nem illő indokot adva... A következő kérdést tettem fel legútóbb:


Az alábbi állítások a Végzetúr játékkal kapcsolatosak. Egyik helytelen! Melyik?

A játékban 5 féle horda jelenik meg.
Drakint "felkutatni" a Legenda menüpont alatt lehetséges.
A smaragd horda, alapból egy szintel hamarabb képes varázslatot vásárolni a Lélekkufártól.
Saját kvíz kérdést feltenni, minden 100 elindított vadászat után lehetséges.

"A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!"
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Értékelők? Hány értékelő? 1? 10? 110? Speciális réteg? Lehet, hogy a Végzetúrosok speciális réteg a szerepjátékosok között, de ez esetben rosz az indoklás. Minden megtalálható a játékleírásban. Semmi olyat nem írtam ami szintfüggő lenne.
De ha Drakinba bele lehet kötni, azt mondom ott van a Végzetúr wiki.

Így csak elmegy az ember kedve a kérdés felrakástól

Talán jobb lenne, ha jóval több helyes kvíz válasz után lehetne kérdést feltenni, és azt kizárólag egy arra hivatott illető ellenőrizze, nem pedig bármelyik játékos kénye kedve szerint oda kattint, hogy speciális...
Oldal: 1