Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Morroch

Dátum: 2009.05.30. 12:08:36
Érdekes, nálunk volt hogy 4 órán keresztül 1 támadás sem volt.
Dátum: 2009.05.30. 11:52:42
Nem csak 5-10 szinttel legyenek nagyobbak, hanem lgyen köztük nagyobb is.
"bujdoklohaboru"-t játszik mindenki alattatok pont miattatok, ezért ha lenne 5-10 szinttel nagyobb nálatok legnagyobbaknál akkor ti is tudnátok mire kényszerülnek az alattatok levők.
A Kristályszív ezzel talán elkerülhető is lenne, de erre jelenleg nem térnék ki.

Hangsúlyozom, engem nem érint közvetlenül a KH és a TOP első pár oldal, de látom mindkettő hatását azokra akiket elérnek.
Dátum: 2009.05.30. 09:35:17
Szerintem nincs miért elnézést kérned, nem sértésnek vettem/vettük csak pontosítottam a helyzeten.
Dátum: 2009.05.30. 09:17:06
Idézet: Butchman - 2009.05.30. 09:12:48
Szerencsére a Ronin tagjai nem verték a csanalat az én izémmel, és nem akartak beküldeni a kristályosok közé egyedül.

Asmo nincs egyedül és akarata ellenére nem "kényszerítettük" volna semmire. Ő csak a LE veszteség ellen kampányolt, a háború igenis tetszik neki és nekünk csendes nézőknek is.
Dátum: 2009.05.30. 09:09:46
Szerintem kapcsoljátok ki a Kvíz-t.

Aki a LE-ért vagy az Olimpián a medálokért csinálja az már úgyis adatbázisból dolgozik, esélye nincs másképp, mert az élen végzők jelentős, ha nem teljes része így csinálja.
- A kérdések buták és használhatatlanok hatalmas százalékban.
- Akik átengedik az ilyeneket és a hibás kérdéseket, azok nem fizetést, hanem büntetést érdemelnének.
- Egyszerűen röhejes, hogy még a szabályzatban is az van, hogy 10. szinttől lehet indulni először Bajnoki Viadalon, de mivel a szabályt egyszer olvastam az elején, az első Bajnokimon pedig 8. szinten vettem részt, természetesen ez maradt meg jobban nem a leírt 10.
Ezek után válaszoljunk helyesen egymás után x db kvízkérdésre?
Ennyire hülyének néztek mindenkit? A magyar zászló színeit is adatbázisból keressem hátha ti azt is elkúrtátok a kérdésértékeléskor?
Nem érdekel, semmi szankció vagy lepontozás, de az tűrhetetlen, hogy tőlünk fairplay-t vártok és hogy szóljunk, ha hibát észlelünk, ti meg lazán ültök egy rakás szar közepén és kanalazzátok a levesünkbe!
- Ha LE-t akartok osztogatni, írjatok jóvá vadászatonként 10%-ot mindenkinek.
- Ha küldetésben akarjátok hagyni a Kvízeket, akkor csináljátok meg normálisra!

Biztos sokan írtak már hasonlót és akár fogalmazhattam volna finomabban is, de ez 8 hónap visszatartott indulata.


Edit: állítólag (megbízható forrás alapján ) vannak lelkiismeretesen dolgozó játékosok ezen a téren akik javították a színvonalat, tőlük és az esetleges szintén jól dolgozó erre a célra alkalamazott emberektól elnézést a hamari kijelentésért. Sajnos munkájuk ellenére is csapnivaló maradt a Kvíz, így fenntartom továbbra is a fenti véleményem, csak akinek nem inge ne vegye magára.
Dátum: 2009.05.30. 06:50:14
Helló srácok, remélem nem gond, hogy beszúrok egy HSZ-t én, mint külsős.
Most, hogy a társaság fele nem játszik egyből koránfekvők lettetek, 9-10 után semmi VU?
Azért remélem folytatjátok a dumcsit itt is, van ami tetszik is és persze ez olyan mintha lenne egy Kémgömböm a belső fórumotokra, ugye mindent leírtok részletesen amit terveztek - háborúk, békék, fejlesztések, tagfelvételek, ami még eszetekbe jut, stb.?

Mi nem felejtjük a Káosz és Vér-t.
További sok sikert a megmaradt harcosoknak!
Dátum: 2009.05.29. 22:42:42
Értelme lenne, max kedved nem. Mindig számítunk rád (azt hiszem nem csak az Ösvény) amíg nem vagyunk teher számodra.
Az viszont "érdekes" hozzáállás, hogy nem szól semmit Miklós. Vajon, ha a Beho-talin amikor Ő kérdezné az ötleteink ahogy novemberben és a VU-társadalom némulna meg akkor mi lenne a reakció?
Dátum: 2009.05.29. 21:59:30
Szerintem ezért nagyon igaz az, hogy a Kristályok közt legyen mindenkori TOP 1 karakter + 5 szint, minimum.
Dátum: 2009.05.29. 17:16:04
Asmo hosszú távon gondolkodik, nem a te elveid alapján: "köss bele minden(ki)be".
Holnap délig van időnk egymást győzködni szövin belül, addig csendben szurkolhatsz, hogy döntsünk másképp, ha ez nem tetszik.
Dátum: 2009.05.29. 16:18:02
Idézet: Ricardo - 2009.05.29. 16:06:48
...még a tudat, hogy mi vagyunk az egyetlen smaragd klán aki elveri őket, is jól esik.

Látod milyen jófejek vagyunk? Nem vesszük el a jóleső érzésed.
Holnap délig még van időnk és tagunk akire várunk.

De ettől függetlenül ahol a győztesnek vannak veszteségei ott a háborúval rendszerében valami abnormális van.

Mondhatjátok, hogy a történelem során is volt amikor a győztes is szívott, de mindig megsarcolták a vesztest, nekünk pedig erre nincs módunk. Mielőtt pedig azt mondanátok: "a kútfosztás a sarc", hát a nagy ló....t, a győztes sosem mínuszban volt a sarcolás után! -> Ez az ami nem tetszik nekünk.

Ha mi jobb belátásunk miatt nem is vesszük fel a harcot, attól még elismerjük az eredményes háború megvívóinak érdemeit.
Dátum: 2009.05.29. 15:28:46
Endyr nektek mindegy mire megy a kút, nekünk nem. Persze ha vállaltok egy azonnali kapitulációt az Ösvény ellen ami megoldaná a kiesést amit a Kristály-PC okozna akkor akár háborúzhatunk is velük.
Egészen a veszteségek kiszámolásáig mindenki a győzelem és presztízs mellett állt. Most viszont úgy gondoljuk, hogy győztes háborúért nem kiesés járna... ez változtatást igényelne szerintünk. Addig meg háborúzzon az akinek nem számít a kiesés.
Dátum: 2009.05.29. 14:15:41
Köszi, ebben nem voltam biztos.
Az álláspontunk pedig látható.
Dátum: 2009.05.29. 13:54:29
Kristályszív mást tud.
Aki Katakombákba megy azt továbbra sem ütheti senki.
De ha jól értettük a Kristályokat, akkor Védelem italát használó és láthatatlan játékost sem ütnek.
Dátum: 2009.05.29. 13:17:26
Ha nyerni akartok akkor pincézhetnének. Nem lenne nehéz elméletileg megoldani, ha 137-et nyertetek már és persze ha a háborút is nyerni akarjátok.
Dátum: 2009.05.29. 13:08:03
Operában van helyesírás ellenőrzés vagy lehet hozzá szerezni?
(Az indoklás majd fél oldal, csak külön kérésre írom le. )
Dátum: 2009.05.29. 12:45:50
Ő mindenhonnan gyűűjti és továbbítja nekünk az infót amit nem evszünk észre és/vagy még nem néztünk.
Kulturált vita folyik arról, hogy mit szeretnénk jobban, tudni fogjátok a végkifejletet még épp időben, ha nem előbb hát 19:05-ig biztos.
Dátum: 2009.05.29. 12:44:04
500 VP-ért én sem adnám az elveim.
Viszont nem létszükségem - úgy tűnik veletek ellentétben - , hogy mindenkire lőjek.
Dátum: 2009.05.29. 12:41:11
Barbar, eldöntjük megéri-e.
Dátum: 2009.05.29. 12:40:34
Nasdfil, miért lőttetek a Kristályokra? Elméletileg semmit nem értek el vele, minthogy 5 x 100 VP-t buktok, nem elég amit elégetnek?
Dátum: 2009.05.29. 11:12:44
Ez téves.
Ebben a játékban 3 oszlopos igazság van (ha azt vesszük alapul, hogy normális ember az illető és van egy minimális játékintelligenciája):
- ha több időt szánsz a játékra, jobb az eredmény
- ha több pénzt szánsz a játékra, jobb az eredmény
- aki előbb előnyt szerez, azt a többi semmi módon be nem hozhatja, csak ha az előnyt élvező leereszt a hátrányt felhozni kívánó pedig vért izzad

De ez nem csak a HT-ra igaz, mindenre. Szerintem.