Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Doktordikhed

Oldal: 1234
Dátum: 2009.09.04. 13:15:50
Szintén térkapus bug. 2200 LE-vel mentem, nyertem, nullát kaptam.
Dátum: 2009.08.02. 12:49:48
Szerintem, meg elég nagy baromság, hogy mínuszt ad a medál. Nem is láttam még olyat, hogy a korábbi bajnok hátránnyal induljon valahol. Megküzdött a bajnoki címért, küzdjön meg más is érte. Semmi értelme a dolognak, ha a bajnokokat hatalmas mínuszokkal büntetjük. A végén meg már lassan mindenki nyerhet bajnokit, így értéke sem lesz a medálnak.
Dátum: 2009.07.30. 15:17:44
Másrészt meg így az építő karakterek jól bebuknak, mert kevesebb a csp. Jobban megéri portyázni és vadászni.
Dátum: 2009.07.30. 15:08:17
Tovább tart a játék, több őskő fogy. Eddig ez tényleg egy gyors világ volt, mert minden nap be kellett nézni, most meg érezhetően lelassult. Ezért kár volt "gyors" világot indítani.
Ne, kíváncsiságból feltettem v2-n is a korábban sokat emlegetett kérdést:

Hogyan írjuk helyesen?

Eötvös Loránt tudományegyetem
Eötvös Lóránt Tudomány-egyetem
Eötvös Lóránd Tudomány egyetem
Eötvös Loránd Tudományegyetem*

Ezúttal azonnal törölnivel dobták vissza, mivel rosszul lett megjelölve a jó válasz. Valószínűleg a kedves értékelő azt hiszi, hogy Lórántnak írják :D:D Ennyit az értékelésről.
Dátum: 2009.07.22. 20:12:56
Nekem most dobtak vissza azonnal töröljétek kifogással egy fórumon is megtárgyalt, jó kérdést...
Kedves tőled, de nem ezzel van a gond. v1-v2-n van 60-70 elfogadott, jó kvízkérdésem, de már ott sem írok, mert véletlenszerűen dobálják vissza. Látod, hogy nem garantálható, hogy elfogadnak egy jó kérdést...
Én már nem írok kérdést, ha nem vagyok rákényszerítve, mert nincs értelme. Ha egy értelmesebbet kérdez az ember visszadobják, közben tele van a kvíz butaságokkal, de itt rákényszerítenek... A wikidotos idevonatkozó részt elolvastam. Semmit sem segít, mert ezek szerint alapján a helyesírásos kérdést el kellett fogadni. A Mansonos is határeset, mert világszerte ismert személy, de oké, aki 10 éve barlangban él, talán még nem hallott róla. Csak haladnék már ezzel a sz*r küldetéssel...
Oké, de kit izgat, hogy valakinek érdektelen? Valakinek meg érdekes, és egy általánosan, országszerte elérhető információra kérdez rá.

Azt meg nem tudom elfogadni, hogy a kérdés ugyan jó, de már sok a helyesírással foglalkozó kérdés... Ha nem lehet helyesírással foglalkozó kérdést feltenni, írják ki a szabályzatban, ha meg lehet, akkor ne dobjanak vissza egy jó kérdést.

V4-en iszonyat nagy hátrány, ha beragad a küldetésekkel az ember, és én fizetek ezért a játékért, ennek ellenére azt mondják nekem, hogy ugyan jó a kérdés, nem is szerepel még, szabályba sem ütközik, de visszadobjuk...

(Carey bejelölése véletlen, természetesen Manson volt megjelölve helyes válaszként)
Te is értékelsz? Három kérdésem lenne?

1. Ezt miért dobták vissza?

Melyik előadó lépett fel 2009-ben a soproni VOLT Fesztiválon?

Paul McCartney
Michael Jackson
Marilyn Manson
Mariah Carey*

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Tévében, rádióban, interneten, plakátokon az egész országban reklámozták...

2. Ezt miért dobták vissza?

Hogyan írjuk helyesen?

Eötvös Loránt tudományegyetem
Eötvös Lóránt Tudomány-egyetem
Eötvös Lóránd Tudomány egyetem
Eötvös Loránd Tudományegyetem*

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

3. Mit írjak, amit elfogadnak és végre haladhatok a küldetésekkel? Így sok értelme nincs a játéknak, hogy ok nélkül hátráltatnak.
Dátum: 2009.07.21. 21:45:36
Mikor szűnik már meg a kvízkérdéses küldetés? Még mindig vaktában dobálják vissza a kvízkérdéseket, és v4-en haladna az ember.
Hogyan írjuk helyesen?

Eötvös Loránt tudományegyetem
Eötvös Lóránt Tudomány-egyetem
Eötvös Lóránd Tudomány egyetem
Eötvös Loránd Tudományegyetem*
A helyesírásos kérdésemet visszadobták, gondoltam próbálkozok olyan kérdéssel, ami biztos jó, mert ezer hasonló van már elfogadva...

Mennyi a végeredmény? 5*3+4=?

35
24
19
1

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint túl könnyű, vagy számtan feladat volt.

Csak azt nem értem, hogy ha számtani kérdést nem lehet felrakni, akkor miért kapok 3-4 vadászatonként egyet??
"Hadd válaszoljak Helyette. Lanmadragoran csak az első világon 7.349 helyes kvízválasszal szeritnem tudja, melyik a jó kérdés, és melyik nem. Ergo, a véleménye szerintem valamilyen szinten etalonnak számít."

Nekem az első világon 8.123 helyes válaszom van. A másodikon 7.520. A harmadikon 5.114. Ez még nem azt jelenti, hogy minden kérdésre tudom a választ, vagy hogy mindenben okosabb lennék Lanmandragorannál...

Más. Újra próbálkozok a kvízes küldetéssel.

Hogyan írjuk helyesen?

Eötvös Loránt tudományegyetem
Eötvös Lóránt Tudomány-egyetem
Eötvös Lóránd Tudomány egyetem
Eötvös Loránd Tudományegyetem

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Az utolsót jelöltem meg helyesnek. Maga az egyetem is így írja a nevét a honlapjuk szerint. Nem tudom mi a gond.
Ne nyissunk már felesleges vitát. TV reklám, plakátok, rádió...mindenhol reklámozták, ez nem igényel lexikális tudást.

Tudtommal, nincs olyan kitétel, hogy nem lehet egy olyan népszerű és ismert rendezvénnyel kapcsolatban kérdést felrakni, amire talán pár év múlva senki sem fog emlékezni.

Nem is azzal dobták vissza, hogy "sajnos a kérdés hibás, mert annak ellenére, hogy most nincs vele gond, pár év múlva talán - amikor talán a végzetúr sem lesz már - nem fognak rá emlékezni a játékosok." Szóval, kérlek, ne írj hülyeségeket. Keress benne helyesírási hibát stb, mindegy, csak értelme legyen, mert az előző hozzászólásod nevetségesre sikeredett Gondolom még te sem tudod, hogy pár év múlva mire fognak emlékezni az emberek.

Nem a válaszok miatt írtam be a kérdést, meg az okoskodások miatt - mert egyértelmű, hogy ez a kérdés elfogadható - csak indokként, hogy az említett küldetéshez más alternatívát is elérhetővé kellene tenni.
Dátum: 2009.07.20. 17:51:45
Jó lenne kiírni a játékból a kvízkérdéses küldetést, mert elég nagy hátrány, ha v4-en azzal szív az ember, hogy nem tud előre lépni, mert mindent visszadobálnak...
Melyik előadó lépett fel 2009-ben a soproni VOLT Fesztiválon?

Paul McCartney
Michael Jackson
Marilyn Manson
Mariah Carey

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Nem értem, miért kell ilyen szinten szemétkedni. Küldetés lett volna, most meg várhatok még 100 helyes válaszig. Következőleg megpróbálom feltenni az 1+1 kérdést, bár azt meg csak a matematikusok tudják... Jó lenne kilőni ezt a küldetést a játékból.
Dátum: 2009.06.23. 20:22:50
Idézet: Ariel - 2009.06.23. 15:03:04
"35 fanatikus és profi" játékos nem lesz olyan őrült, hogy hetente ki-be ugráljon a szövetségébe kínzókamrát, kincspontot harci bónuszokat feladva, csak azért, hogy egy értelmetlen, minimális veszteséggel járó háborút megnyerjen. Ha mégis megteszik akkor már csak a fanatikus jelző igaz rájuk, a profi biztosan nem...


Értelmetlen? Szakértelmet és tulajdonságot fejleszteni is értelmetlen, mert nem segít a világ éhezőin, de a világ éhezőin segíteni is értelmetlen, mert életben maradnak és tovább szennyezik a környezetet...stb.

Nézőpont kérdése, hogy mi értelmetlen. Azért játszunk, hogy nyerjünk. Háborút, bajnokit, csatákat. Ha valaki azt mondja, hogy csendben szeretne fejlesztgetni, azért teszi, mert még nem elég erős a csatákhoz, vagy már nincs elég kedve a játékhoz. Ha elég erős lesz, ő is csatázni fog. Szóval, ha élvezed ezt a játékot, akkor a háború nem értelmetlen, mert ez a játék lényege, győzni, felülmúlni a többieket. Ha már ez értelmetlennek tűnik, akkor miért játszik az ember? Hogy 800-ró 900-ra növelje a szakértelmeit? Persze, ez is egy cél, csak hosszabb távon kevés.
Dátum: 2009.05.06. 14:36:01
Hoppá, figyelmetlen voltam. kb 3 perccel a viadal után néztem, akkor léphetett szintet. A viadalon még a szintemen volt. Elnézést. Okosan csinálta
Dátum: 2009.05.06. 14:17:20
Ha tudtam volna, hogy megváltoztatják a kategóriákat, nem lépek szintet
Oldal: 1234