Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Grahor

Oldal: 1
Meszy, semmi bajom azzal, hogy nem én nyertem a bajnoki viadalt kettőn közül. Egszerűen nem figyeltünk fel addig rád és néhány szövitársam, akik rendszeresen figyelik a toplistákat jelezték, hogy az elmúlt pár hétben meglepően gyors fejlődést mutatsz. Ehhez jött hozzá a kari lapodon általad feltüntetett több 9000 LE-s portyád.

Szóval semmi bajom azzal hogy Te nyerted a viadalt, ha tisztességes játékkal fejlesztetted ilyen jól a karakteredet.
Továbbra sem akarlak semmivel megvádolni, csak nekem gyanus kicsit a dolog.
Ha viszont a szabályoknak megfelelve játszol ilyen jól, akkor csak elismerésemet tudom kifejezni feléd.
Meszy engem vert ki a bajnoki viadal döntőjében és ekkor figyeltünk fel arra, hogy az utóbbi pár hétben milyen portya/LE átlagot produkált. Én nem feltételezek róla semmit, de nagyon gyanus, hogy ilyen átlagokat szabályosan nem lehet elérni. Lévén a LE DIFF 4. helyén állok én sem vagyok kezdő a portyázásban. Ja és ezt elejétől kezdve a szabályok betatásával és rengeteg játékkal értem el.
Arról meg hogy Miklósék ki tudják szürni a rabszolgázókat csak annyit, hogy minap valotta be írásban egy hozzánk jelntkező játékos, hogy rabszolgákat tart. Természetesen szóba se jöhetett, hogy felvegyük a szövibe....
Oldal: 1