Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Street05

Oldal: 12345678
Hát azért egy kicsit gondolj bele abba, hogy ennek a fenntartásáért a Beho. fizet. Kb 30k ember látogatja (ennyiről tudok), és azzal, hogy reklámozod az említett cégeket, rontod/hatod a VU.-s létszámot. Tudom nem játékot említettél, de ismerek sok olyan embereket, akik rendkívül sokat töltenek ezeken az oldalakon. Ezek után már tudod, hogy ilyen fajta kérdést nem teszel fel, és akkor le is zárhatod a dolgot.
Dátum: 2010.03.07. 16:50:41
drakin a 7. fejezetben található a legendában. Ott kikeresed a nevét és rákattintasz.
Nekem elfogadható, amit írtál, így meggyőztél.
Dátum: 2010.03.06. 14:18:25
Azt hiszem, hogy egy közösségi fórumon, nem illő ilyen "rasszista" vicceket beírni.
Dátum: 2010.03.05. 19:17:04
Most én ezt nem azért mondom, de doomlord 2. világról még szó sem volt, amikor 5.-ről már igen. Miért nem lehet már azt elindítani vajon???
Lehet, hogy hülyeséget mondok, de legjobb tudomásom szerint, csakis országnak lehet fővárosa nem? Ami pedig Angliának bizony van..
Dátum: 2010.03.03. 17:35:58
Most az adminok rendkívül elvannak foglalva, mert az új design-t kell finomítani stb...Legyél türelmes.
Dátum: 2010.03.03. 17:34:18
A fertőzés költsége szint*300 LE. Lehet, hogy ez nincs meg Neked.
Dátum: 2010.03.02. 16:21:02
Cselekvés pontot automatikusan kapsz, időközönként.
Dátum: 2010.03.02. 15:30:20
Apropó, a fórum skin váltása is tervben van?
Dátum: 2010.03.02. 15:11:24
Ez egy nagyon pozitív változtatás, ezúton szeretnék gratulálni a tervezőknek érte
A kisebb optikai hibák így a first start-nál még beleférnek.
Dátum: 2010.03.01. 19:48:39
Ez velem történt, de szerintem viccnek sem rossz.

Beírtak az ellenőrzőmbe: "T. Szülő! A fia a mai napon majdnem kirúgta a tanterem ablakát focilabdával."

Faterom vicces kedvében volt és a következőt írta vissza.:
"T. Osztályfőnök! Fiamat majdnem leszidtam érte."
Dátum: 2010.03.01. 19:34:51
Úgyse hallja meg... Nem most sztrájkol?



Ha így van, akkor igen büntet vele minket, legalább ameddig tart, nincs értelmetlen hsz. (csak amiket én írok hehehe )
Dátum: 2010.03.01. 16:39:12
Szent ég! Ez azért elég durva. Legalább addig vedd ki a füldugót, amíg neked beszélnek! Kéne valami szankciót alkalmazni az ilyen szinten Spam-elők ellen. Pl ne tudjon hsz-t írni.
Dátum: 2010.02.28. 20:33:21
Pöttöm, és ha Anyu? Az se baj..
A kiégett őskövet feltudod használni egy szövetségi épület fejlesztésére, ez pedig az energiakristályosító. Bár ez megint csak abban segít elő, hogy kiégett ősköveket kapj, szóval a valós célja ezeknek a köveknek, hogy teljes ősköveket kapjál, amit kizárólag annak rendelésével tehetsz meg. Ha tényleg nem nagyon engedik szüleid, akkor legegyszerűbb módja, ha a telefonodra veszel egy feltöltőkártyát, és sms-ben rendelsz. Viszont mielőtt ilyenekhez folyamodsz, gondold át, hogy mennyire éri meg ez a Te számodra. (leköt-e annyira a játék, hogy pénzt szánj rá, nem kapsz-e érte nagyot ha kiderül:) )
Dátum: 2010.02.28. 19:57:55
Ez marha jól hangzik 03:45:41-kor
Dátum: 2010.02.27. 20:18:32
Milyen jó lenne, ha a meglepetés, amit Miklós említett az 5. Világ lenne
Hát ez a magyar vagyok, az is maradok szerintem teljesen értelmetlen dolog. Egy ember attól még mert kiköltözik külföldre ugyanúgy maradhat magyar, hiszen ez igazából az embertől függ. Sem attól, hogy hol születtél, hogy hol élsz, milyen nyelvet beszélsz, hanem h minek érzed magadat. Én 17 éves vagyok, így önálló döntésjoggal az életem felett nem rendelkezem, de a család a későbbiekben (5-10 év) tervezi, hogy ki költözünk Ausztráliába. Személy szerint pártolom a gondolatot, és teljes mértékben egyetértek Miklós hsz-ének azon részével, amiben azt mondja, hogy a kitartó, szorgalmas ember aki jól bánik a pénzzel, az jól tud boldogulni külföldön. Több rokon, és sok barát él Ausztráliában, és a visszajelzések alapján az életviszonyok arányban kedvezőbbek az ittenieknél. És egyébként nem mindenki "menekülés" szempontjából költözik el, valaki egyszerűen csak máshol szeretne élni, valamiért máshoz húzza a szíve, és ha már nem is lehetetlen, akkor miért ne tenné meg?
Amerika pedig igen rossz példa. Azt tudjuk, hogy egy buta, elvetemült ország az, (bár annak sem minden része) éppen ezért azt felhozni, teljesen irreális. Rengeteg más hely van, ahol nem ölnek meg a terroristák, nem lőnek le az iskolában és nem önt el délután az óceán.
A repülőtől pedig éppen annyira kell félni, mint az autóvezetéstől. Százalékos arányban több a halálos autóbaleset
Dátum: 2010.02.18. 16:10:36
Ebben az esetben meg kell várnod azt a választ.
Megfog jönni hidd el.
Dátum: 2010.02.18. 10:24:00
A másik lehetőség, ha Miklós nevére küldesz itt PM-et, akkor is oda fog menni.
Oldal: 12345678