Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fehér Holló

Oldal: 1
Dátum: 2010.12.29. 15:53:38
Most tudtam meg, hogy csak max 49 szint lehet köztem és a gyógyital között. Most akkor minek van sámán iszákom, ami szépen termeli nekem naponta a sárga gyógyitalokat?
Dátum: 2010.11.13. 08:44:46
Szerintem jó lenne, ha a már maximális szintre vitt szakértelmek más színnel jelennének meg, vagy akár egy külön oszlopban
Dátum: 2010.06.14. 12:31:03
A VU-ba nem lehetne beletenni a házasságot? Mondjuk azonos hordások között Tudom, hogy az eredeti történet szerint a galetkik nem tudnak szaporodni, de azért a boldogság lehetőségét tőlük sem szabad elvenni
Dátum: 2010.05.13. 17:33:25
Jó lenne tényleg, ha nem versenyezne egy 24. szintű egy 60-assal. És sokan nem is csinálnak semmit az Aukciós ház opcióval, mert tulajdonképpen nem is tűnik fel nekik, hogy az is van Vonzóbb lenne, ha könyebben szerezhetnénk aranydukátot
Dátum: 2010.05.09. 06:16:30
Nem portyapontért gondoltam aranydukátot, hanem például egymás után teljesített győztes portyákért, vannak ilyen küldetések is, amikor egyet sem szabad huzamban elrontani. Másrészről ezek a lehetőségek is szinthez mértek lennének, nyilván, hogy minél magasabb vagy, annál nehezebb, hogy mindenkinek saját magához képest megfelelő kihívást nyújtson
Dátum: 2010.05.09. 06:12:11
Meg kell szüntetni ezt a hosszú jelentkezést! Egy bizonyos határidőig vagy elindulsz a játékon vagy nem, és amikor már lezárult a jelentkezés lehetősége, akkor kezdődjön az esemény!!!
Dátum: 2010.05.08. 15:11:48
Mindenkinek a maga dolga, hogy vesz-e őskövet. Ha megvan az a kontroll, hogy ilyet csak egyszer vehet, akkor én támogatom.
De lehetne egyéb aranydukát-forrás is, a küldetésekhez hasonlóan (pl.: mostantól 10 egyfolytányi győztes portyáért 10 aranydukát, stb.), vagy lehessen a küldetés LE-ja helyet bizonyos számú aranydukátot választani. Ki mit szól?
Dátum: 2010.05.08. 15:04:51
Nem volt igazságos, hogy már ment a verseny, mikor még lehetett jelentkezni. Nekem szerencsém volt, mert a nyertes lélekkufárhoz csatlakoztam , és így végre lehetőségem nyílt relikviát szerezni. Viszont még nem játszottam, mikor a Zarknodos verseny ment, és szerintem ha kiküszöbölnék a hibákat, amiket az előttem szólók említettek, akkor érdemes lenne még egyet vagy egy hasonló jellegűt csinálni.
És persze mozduljunk ki a vadászat-portya-kihívás körforgásból, legyen benne valami plusz!!!
Dátum: 2010.05.08. 12:30:08
No és a halálraszomorító kutyu???
Itt legalább van kreativitás az alkotókban!

Ja, és ez a fórum beteg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
De nagyon mókás...
Dátum: 2010.05.05. 08:52:56
Sziasztok! A végzetúr előtt nem játszottam netes játékokat, és ezután sem fogok, mert most már hűséges maradok a VU-hoz. A kvízkérdések rendszere tényleg nem letisztázott és a portyát is sokan tartják igazságtalannak. A teljes igazséág az, hogy játékos és játékos között is nagy különbség van, ezt a szövetségemben jól megtapasztalom: van, aki napi szinten rágja wikidotot és előre tervez, fejlődik is, de azok, akik csak pár percre ugornak fel, rengeteg dolgot észre sem vesznek, csak vadászgatnak, mérgelődnek, ha letámadják őket. Szerintem egy valamiből több kéne: intelligenciát igénylő küldetésekből, amikhez picit gondolkodni is kell, nemcsak LE-t gyűjteni

Miklós, neked gratulálok, olyan játékot hoztál létre, mely nem válik unlamassá egy-két szintlépés után!
Dátum: 2010.03.29. 14:57:49
A kedvenc (Kínából származó) mondásom tartja: Ha megelégszel, gazdag vagy...
Aki elégedett, annak megvan mindene, vagyis azok a dolgok, amik neki személy szerint szükségesek, vagy amikre vágyott...
A boldogság azonban nem más (szerintem ), mint az újabb és újabb akadályok helyes leküzdése, az ebből adódó sikerélmény. Az életben elkerülhetetlen, hogy ne találkozz akadállyal, de ha túlteszed mnagad rajtuk, akkor nyerő vagy, és az újabb és újabb ,,jó-hullámok" adhák a boldogságod
Dátum: 2010.03.09. 08:08:26
Többször előfordult, hogy miután megválaszoltam egy kérdést, azt írta Ki, hogy ,,helytelen válasz", de a helyes válaszhoz olyan alternatívát nyújtott, ami nem a kérdéshez kapcsolódott... Például, amikor 4 színésznő neve közül kellett volna választanom, ezt dobta ki: ,,Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: ,,1451"... Valami kis hiba lehet ilyenkor, ezt jó volna kiküszöbölni...
Dátum: 2010.01.01. 09:42:41
Tisztelt Végzeturak és Végzetúrnők!

Szeretettel várok mindenkit szövetségemben, melynek neve:
Zafír Csillag

Aktív tagokat keresünk, de nincs meghatározott LE, amit muszáj a szövetségre fordítanod, mindenki annyit tesz a fejlődésért, amennyit tud...

Üdv
Dátum: 2010.01.01. 09:39:42
Tisztelt Végzeturak és Végzetúrnők!

Szeretettel várok mindenkit szövetségemben, melynek neve:
Zafír Csillag

Aktív tagokat keresünk, de nincs meghatározott LE, amit muszáj a szövetségre fordítanod, mindenki annyit tesz a fejlődésért, amennyit tud...

Üdv
Oldal: 1