Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Apacuka

Oldal: 1
Így van, de azért azt ne felejtsd el hogy ezt a játékot nem Vágó vagy Gundel Takács vezeti, és nem milliókért hanem a játékban való tovább haladás érdekében.
És nem mindenki nyelvész proesszor aki itt játszik. Vagy legalábbis szeretne.
És ami a leg szebb az egészben, hogy vadászatnál mindig ugyan azokat a kérdéseket adják be. 50 kérdésből kb.40 ismétlődik, de a kületéses kérdéseket sorra dobálják vissza! Hol vannak a többi kérdések?
Kb. indulás óta játszom a normál világokon, és alkalmanként a gyors szerveren is. Ez alatt az idő alatt legalább nyolc karaktert és több 10 ezer forintot töröltem a kvízek, és az agyonra terhelt szerver miatt. Mostanra már kicsit elegem lett a sok JÓ-ból. Ne csodálkozz ha néha elborul a játékosok agya.
Egyébként ha játékosok értékelik a kérdéseket, ők nem tudhatják hogy ki írta a kérdést. Ha pedig a fejlesztők akkor nem értem miért nem adják meg a küldetés végett.
Küldetésre írtam ezt a kérdést:
Melyik együttes száma a Not Gonna Get Us?

Edda
t.A.T.u
Nightwish
The Rasmus

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

t.A.T.u a jó válasz.

Ettől kissé elborult a búrám, és ezt írtam a kedves értékelőknek:

Miért kell kvíz kérdést írni küldetés képpen, ha úgysem fogadják el őket? És miért van elfogadva egy csomó speciálisabbnál speciálisabb, és hibás?

Mert vannak kivételek, de te nem vagy az!
Mert mi csak a hasunkra csapunk!
Mert mi is túl speciálisak vagyunk!
Mert csak ezt tudjuk laírni!

Kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A legutóbbi kérdésed az "Azonnal töröljétek" értékelést kapta, ezért még 71:20:36 ideig nem írhatsz új kérdést. (ilyenkor a kérdés pontok sem nőnek)

Ez kivágta a biztosítékot a kedves értékelőknél
Dátum: 2008.10.15. 19:24:29
Halihó!
A Kristály Koponya Szövetsége tagokat toboroz. Még 4 hely szabad. Szint nem számít. Építés:legalább 500LE /hét/fej.
Oldal: 1