Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - WillChi

Ha nem is ömlik, de jön belőle...

Attól, hogy jobb LE/TP arány jönne esetlegesen a vadászatból, nem csökkennek a lekonzerválódott különbségek. És, még abban sem vagyok biztos, hogy nem nőnének ez után is tovább.

Ha csak magamat nézem, a szintemen egész jónak számítok annak ellenére, hogy elvadászom az összes CSP-met. Nekem csak jó, ha a vadászatból kevesebb TP jön be, ettől senki nem zárkózik rám!
Idézet: Paco - 2011.07.13. 14:36:55

2,Ezt meg miért is? Hiszen a küldetések javarészt TP-re épülnek, néhány kivételtől eltekintve; "Lépjen az állatod 12 szintet", "Sajtold ki egy 20-as szintű állatodat".
De a többiért akkor is tp-t kapsz vagy a portyából, vadászatból, vagy TK-ból sikeresen teljesített feltételek által.


Nem beszélve arról, hogy pont most lett megnerfelve a lefelé ütés a max. távolság környékén! Eddig kaptam kábításnál v. bénításnál egy csatáért 1-2 TP-t, most 8 a minimális, egy csatáért. Még, hogy nincs TP a küldetések mögött! VF esetén a nagy nullák jönnek nagyrészt ezekből...
Idézet: Miklós - 2011.07.13. 14:21:46
Idézet: McMad - 2011.07.13. 13:54:40
A Játékosok közötti szakadéknövekedést MEG KELL ÁLLÍTANI. Erre nem jó / nem elég az említett javaslat.

1.) Kínzókamra -> max annyi +LE-t kapsz amennyi a napi vadászatod 10%-ka.



Ezzel annyi gond van így elsőre, hogy azok a szövetségek, akik HT-t birtokolnak, nem vadásznak minden nap, csak azokon a napokon, mikor az övék a torony. így kiesne heti 5-6 napi kamrabevétel annak ellenére is, hogy esetlegesen elvadásszák az utolsó CSP-t is!
Én tovább mennék.

Ne ún. alanyi alapon kapjanak ezek a karakterek valamit, hanem legyen minden szintlépés után közvetlenül valamiféle küldetés, amelyen meg lehet szerezni ezeket a 'nyereményeket'! És ne valami túl egyszerű dolog legyen ez, hanem valami olyan, ami érdekessé teszi a szintlépéseket, és meg kelljen dolgozni a jutalomért.

Azért, hogy a nagyon jó karakterek tulajdonosainak se legyen savanyú a szőlő, nekik is lenne ez a küldetés, de ők valami mást kaphatnának, esetleg valamilyen tárgyat, fókuszt, stb., amit esetleg megvenni nem is lehet.

Az, hogy csak úgy ingyen dobáljuk a tulajdonság pontokat, csak a feszültséget növeli.
Miklós én valamilyen szinten megértelek, de...

- vadászok
- portyázok
- nem LE-TP maximalizálok

A jó szintre vonatkoztatott LE-met (így valóban egy jó LE-TP arányt) annak köszönhetem, hogy havi szinten 150-160 ismételhető küldetést csinálok átlagosan, ami nem kevés plusz kavicsot jelent (főként az állatfelszerelések miatt). Gondolom, hogy ezzel nem csak én vagyok így.

Akkor ezek után vegyétek ki a képletből az így megszerzett LE-t is, mert ezt nem mástól szedtük el, hanem nem kevés munkával megdolgoztunk érte!
Én szimplán ellenzem ilyen formában az egész ötletet!

Az, aki megdolgozik a jó LE/TP arányáért (pl.: rengeteg küldetést csinál meg nap, mint nap), le van t.jva, a másik meg aki csak jól elvan, meg erősödik a semmin...

Ha az ember gyereke nem sajnál ezen felül rengeteg LGY-t belefektetni egy EH-VF váltogatásba, akkor miért kell neki is hátrányosan megélnie ezt a dolgot?

Megértek én mindent, de aki megdolgozik azért, hogy jobb legyen a másiknál, az ne legyen már mesterségesen visszatartva!
Dátum: 2011.06.27. 19:07:58
És, ha még 10-en így gondolják, akkor utolsóként zár a csapatod...
Dátum: 2011.06.27. 15:30:10
Ez igaz, de ettől ezt még mindig nem lehet taktikaként nevezni. Főként a kiszámíthatatlansága miatt, és azért, mert a végeredmény nem a Te döntésedtől függ.

Mod.: Nézd a sakkot! Annak az eredménye teljesen taktikai döntésektől ill. a stratégiától függ. Van lehetőséged reagálni az ellenfeled döntésire. Itt, ha az utolsó pillanatban váltanak az emberek, akkor szimplán a szerencséden múlik, hogy melyik csapatban vagy, nincs reagálási lehetőséged.
Dátum: 2011.06.27. 15:17:10
Mivel az utolsó pillanatokig várhatnak az átlépők, pillanatok alatt felboríthatnak mindent. Esetlegesen, utána már nem tudsz reagálni. Ez nem taktika, hanem szerencsejáték!
Dátum: 2011.06.15. 19:07:03
A Térképkeresés szakértelem most is működik? Erre való utalást a JV részéről nem találtam. Jó lenne, ha valaki 'kinyilatkoztatást' tenne ezügyben!
Dátum: 2011.06.04. 16:23:00
Cras, az ellenfélnek is duplázza. Ha neki másfajta fikusza van, akkor azt. Egy esetben durva a helyzet, azzal szemben, akinek semmi nincs bent, és a 0 duplázva is annyi marad (ha nem 00 -nak írom, de az már egész más. )...

Mod.: Természetesen ez nem jó így, javítani kell.
Dátum: 2011.06.04. 08:44:54
És valóban...
Még szerencse, hogy mindkét félnek duplázódik. így annyira nem sérül az esélyegyenlőség.
Dátum: 2011.06.03. 19:40:59
V1

Ma, 14:00 A bajnoki viadal 32. kategóriájának győztese: Ariel
Ma, 14:00 A bajnoki viadal 31. kategóriájának győztese: Nexo
Ma, 14:00 A bajnoki viadal 30. kategóriájának győztese: Soul Reaver
Ma, 14:00 A bajnoki viadal 29. kategóriájának győztese: Howard
Ma, 14:00 A bajnoki viadal 28. kategóriájának győztese: Marcsa
Ma, 14:00 A bajnoki viadal 27. kategóriájának győztese: Gaizka
Ma, 14:00 A bajnoki viadal 26. kategóriájának győztese: LXXXVIII_Silex'en_thour
Ma, 14:00 A bajnoki viadal 25. kategóriájának győztese: WillChi
Ma, 14:00 A bajnoki viadal 24. kategóriájának győztese: Nephila
Ma, 14:00 A bajnoki viadal 23. kategóriájának győztese: Smaragdszemű Shela
Ma, 14:00 A bajnoki viadal 22. kategóriájának győztese: Aurri
Ma, 14:00 A bajnoki viadal 21. kategóriájának győztese: Yoli
Ma, 14:00 A bajnoki viadal 20. kategóriájának győztese: Kisgyík
Ma, 14:00 A bajnoki viadal 19. kategóriájának győztese: Mordred
Ma, 14:00 A bajnoki viadal 18. kategóriájának győztese: Prisma
Ma, 14:00 A bajnoki viadal 17. kategóriájának győztese: SecPec
Ma, 14:00 A bajnoki viadal 16. kategóriájának győztese: ArraSails
Ma, 14:00 A bajnoki viadal 15. kategóriájának győztese: Pastrana
Ma, 14:00 A bajnoki viadal 14. kategóriájának győztese: Sloan
Ma, 14:00 A bajnoki viadal 13. kategóriájának győztese: Silx
Ma, 14:00 A bajnoki viadal 12. kategóriájának győztese: HOLTPONT
Ma, 14:00 A bajnoki viadal 11. kategóriájának győztese: Szinuhe
Ma, 14:00 A bajnoki viadal 10. kategóriájának győztese: NoFear
Ma, 14:00 A bajnoki viadal 9. kategóriájának győztese: Meggy
Ma, 14:00 A bajnoki viadal 8. kategóriájának győztese: Louis De Funes
Ma, 14:00 A bajnoki viadal 7. kategóriájának győztese: Anthrax
Ma, 14:00 A bajnoki viadal 6. kategóriájának győztese: Öcsi a csontozó
Ma, 14:00 A bajnoki viadal 5. kategóriájának győztese: Genpa
Ma, 14:00 A bajnoki viadal 4. kategóriájának győztese: Lorelay
Ma, 14:00 A bajnoki viadal 3. kategóriájának győztese: Delilah
Ma, 14:00 A bajnoki viadal 2. kategóriájának győztese: Utasha
Ma, 14:00 A bajnoki viadal 1. kategóriájának győztese: Reiren
Dátum: 2011.05.30. 18:15:50
Cras, biztos vagy benne, hogy jól válaszoltál?

Mivel a "SZÖVETSÉGI HÁBORÚK" c. topicban vagyunk, lehet, hogy nem karaktert akar támadni, hanem szövetséget?

Ash2: Amennyiben szövetségben vagy, akkor tudsz szövetségi háborút indítani. A "Szövetség" menüpontban van jobb oldalt egy "Hadüzenet" feliratú gomb. Ott majd beírhatod a megtámadni szándékozott szövetség nevét. Ezt követi majd még egy szavazásos fázis, hogy tényleg meg szeretnétek-e támadni a célt...

Mod.: Én is köszönöm a 'Lepontozó Brigád' áldozatos munkáját! Egy olyan HSZ-t sikerült lepontozni, amiben szimplán segíteni szerettem volna. Amennyiben nem ért egyet azzal, amit leírok, akkor kéretik legközelebb vitát kezdeményezni (nem flame-et)! Abból csak jó sülhet ki, ha normális keretek között meg van beszélve valami, és nem arctalanul lepontozgatni mindent!
Dátum: 2011.04.18. 13:32:23
Szerintem meg ennek a topicnak az első hozzászólását kellene olvasgatni, mert amit írtál, az csak a Térképes eventre vonatkozott...
Dátum: 2011.04.18. 13:24:33
Mindegyiknél meg lehet nyerni bármelyiket.
Dátum: 2011.03.28. 17:27:07
Lehet, viszont annyira nem terjed az új rendszer, mint szeretnék...
http://hu.wikipedia.org/wiki/Bináris_prefixum
Dátum: 2011.03.14. 20:58:19
Várni... Addig, amíg Miklós, vagy Baraty csinál valamit.
Dátum: 2011.03.05. 18:41:45
A normál portya ablak továbbra is elérhető lesz, ahol a normál portyázás szabályai szerint lehet harcolni azokkal, akik nem vesznek részt az eseményben. Ha egy portya során az egyik harcoló fél nem nevezett be az eseménybe, akkor a portya normál szabályai érvényesülnek.


Miklós ezt írta.
Gondolom, ha nem nevezel, akkor normál portyát folytathatsz bárki ellen...
Dátum: 2011.02.03. 19:13:31
Jah!
Furcsa volt...