Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Krazus

Oldal: 123456
A mentorálással kapcsolatban lenne olyan kérdésem (bocs hogyha már volt), hogy már játékban lévő játékost is lehet mentorálni, vagy csak a bevezetés után regisztráltakat?
Dátum: 2011.08.24. 16:53:17
Nektek hanyadik drakónnál pottyant relikvia? Én már 50-et lenyomtam de egyenlőre semmi.
Dátum: 2011.08.24. 13:46:27
Akinek egyszer már megvolt a féléves aukciós bérlet, az most is meg tudja szerezni?
Dátum: 2011.05.17. 15:33:26
Szimpatikus event volt, a nyeremények ferek voltak, aki akarta az képes volt teljesíteni, nekem tetszett.
Dátum: 2011.02.23. 21:12:08
Nekem tetszett az esemény bár szerintem nem 3 hétre való esemény.

Lehetne egy olyan esemény ami az eddigi 3 eventet kombinálja.

Például lehetne olyan, hogy a kufárok lázadása. Az első 10 napon történet szerint felkutatnátok a lázadó kufárok bázisait (térkép), a következő 10 napon távolról semmisítitek meg a gyülekező zsoldos csapatokat (Zarknod típusú csaták), majd az utolsó napon nyílt háború zajlik köztetek a csatatéren (xenó háború típusú csaták). Ehhez kereskedelemmel kapcsolatos jutalmakat tudok elképzelni, pl a tárgyak x %lé-vel olcsóbbak, vagy x % lélekkristállyal olcsóbbal. Azt is eltudom képzelni, hogy a xenó háború mintájára mind3 rész adna jutalmat.
Dátum: 2011.01.29. 22:28:25
Nem tudom, hogy volt-e már, ha igen akkor elnézést.

Mivel ezek epikus csaták, akkor az epikusokra bónusz sebzést adó tárgyak itt is érvényesek lesznek ugye?
Dátum: 2011.01.26. 16:13:34
Hát, azért ezek nyilván nem a gyakori tételek közé tartoznának, illetve nem mindig a legmagasabb szintű cucc a legjobb, viszont az általam elképzelt tétel mindig az lenne. A kecske is jóllakik a káposzta is megmarad.
Dátum: 2011.01.26. 15:40:46
Viszont lehetne olyan új aukciós tétel hogy:
- Fejlődő fegyver
- Fejlődő varázslat
- Fejlődő pajzs
- Fejlődő páncél
- Fejlődő csizma

Ezek a fegyverek a karakterrel együtt fejlődnének, és mindig a lélekkufárnál kapható legmagasabb szintű felszereléssé változnának, vagyis figyelembe vennék a kereskedelem szakértelmet.
Dátum: 2011.01.17. 19:00:16
Nagyon jó lett a +10Af-es tárgy. Végre egy gyakori tárgy, ami tényleg képes arra, hogy komolyabb összegű aranydukátot vonjon ki a forgalomból.
Még jöhetne pár ilyen jellegű.
Dátum: 2010.10.27. 20:37:22
Csak egy ötlet a következő térkép eseményhez.

Landragór támadása miatt a felszín jelentősebb változásokon keresztül eset át, ezért a kufárok újra versenyt hirdetnek.

Ha valaki ugyanannál a kufárnál indul és nem sikerül javítania korábbi teljesítményén, akkor szerintem a semmi helyet kaphatna azért legalább egy végzet medálját.

Illetve szerintem, lehet, hogy a mászás szaki helyett valamelyik másik kaland szakinak kéne most plusz százalékot adni a térképtalálás esélyéhez.
Dátum: 2010.05.09. 11:02:17
Szerintem is.
Dátum: 2010.05.07. 17:16:58
Alapjáraton tetszett az esemény, de szerintem se ér fel a Zarknodos eseményhez, és én is hiányoltam az egyéni jutalmazást. Viszont ha többször is megismétlődik azesemény, akkor bevezethetnénk azt, hogy aki nem tudott az előző relikviánál jobbat szerezni, az is kapjon legalább egy végzet medált, hisz a lé-t befizette, tehát legyen valami jutalmazása is. Bár most még van másik 3 relikvia amiből választani lehet, de nem tartom kizártnak, hogy valakik ismételnek.
Dátum: 2010.05.04. 11:48:29
A Zafír gyűrűt viselni kell ahhoz hogy hasson és ha nem akkor összeadódik e a hatása a Zafír csillaggal?
Dátum: 2010.04.02. 19:38:40
Miklós mondta, hogy ez az esemény bekerülhet többször is:

Néhány ötlet: a 2., 3., 4., stb. alkalommal mindig jöhetne egy-egy új tétel az előzőleg győzedelmeskedő relikvia helyére, hogy hosszútávon se legyen unalmas és elértéktelenedő az event. Esetleg a Zarknodról lemaradtak részére relikviák is bekerülhetnének, ez még a legendát se sértené, hisz egy lélekkufár mért ne juthatott volna hozzá.
Dátum: 2010.03.21. 11:27:23
Nemrégiben vetettem föl de senki nem reagált rá:
Szerintem lehetne a játékban aranydukát lottó, vagy inkább sorsolás: lényege, hogy bárki beszállhat, aki még nem nyert aukción, a nevezési díj 1 aranydukát, a rendzser sorsol a nevezett játékosok között, a szerencsés nyertes pedig megkapja az összes nevezési díj x százalékát. (Pl.: Mondjuk 100 aranydukátig 100%-ot, 200-ig 95%-ot és így tovább.)
Dátum: 2010.03.17. 22:21:36
Szerintem az aukció fölgyorsítása nem old meg semmit, elértékteleníti azt is ami eddig érték volt.

Megoldás lehet új aukciós tárgyak bevezetése, bár ez lassítja a rendszert, ahogy azt Miklós mondta.

Lehetne VU lottó: aki részt akar venni rajta az berak 1 aranydukátot, a rendszer sorsol a győztes mindent visz. Így aki később kezd annak is lenne esélye felzárkózni egy kis szerencsével. (Esetleg a nevezési dukátoknak csak x %-át kaphatja meg ezzel is kiszelektálván a dukátokat). A lottóra csak olyan nevezhetne aki még nem nyert aukción.

A zsákbamacskát én nagyon jó ötletnek tartom, sőt nem muszáj ah-s tételnek lennie, szerintem sokan licitálnának rá, ha egy szintnek és kereskedelemszakinak megfelelő tárgyat kapnának,ez szerintem nem is igényelne sok plusz munkát.

Illetve, segítené a dukátok "fogyasztását" a vaklicit bevezetése, így tényleg annyit rakna mindenki az adott tárgyra amennyit megér neki. Esetleg tájékoztatóul kilehet rakni a 2. hely licitjét.

Az új gyenge +1-es tárgyak licitidejét, szerintem nyugodtan lelehet csökkenteni, az nem fogja fölborítani a játékegyensúlyt.

Ezek az ötletek fogantak meg bennem az eddig olvasottak alapján, szerintem a mostani rendszer sem rossz, csak idő kell amíg leszabályozza magát, amiből nem fogyunk ki hisz ez egy végtelen játék.
Dátum: 2010.03.11. 22:35:59
Sztem az is elég, ha az új cuccoknak rövidül az aukciós ideje.
A dukátbukás nem rossz, nem muszály teljes dukátösszeget bukni, de ha 1-2 aranydukátot lehet bukni, már akkor is lesznek olyanok, akik nem tolják fel szándékosan a cuccok árát.
Dátum: 2010.03.03. 21:53:26
Remélem valaki informáltabb olvassa majd ezt

Lesznek új erős relikviák is a régi ritka és gyakori tárgyak mellé, vagy csak a "gyengébb" sűrű (vagy nem is tudom minek nevezzem) tárgyak jönnek?
Ha valakit érdekel a Warcraft történelme látogasson el ide:
http://www.warcraft-history.gportal.hu
Dátum: 2010.01.19. 21:43:51
De, a jelenlegi rendszerben a háború büntet, de a valóságban sem volt mindig kifizetődő háborúzni, ezért lenne jó az új rendszer, vagy a régit megreformálni.
Oldal: 123456