Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Melinda21

Oldal: 1
Dátum: 2010.07.10. 19:12:43
Valaki felvilágosíthatná már kedves Miklóst arról, hogy vannak alapvető viselkedési normák és arról is, hogy már egy ideje nem kőbe vésik a dokumentációt!
Dátum: 2010.05.07. 13:52:56
Hogy te milyen jól értesült vagy! Gondolom ezt az információt is számodra elfogadható "becsületes" módszerekkel szerezted, amik ugye nem szabályellenesek! De sajnos csalódást kell okoznom, Malabar barátnője vagyok ugyan, de a 1,5 éves fórum mentességet nem azért törtem meg, hogy az AL-t védjem, hanem mert irritáló és gusztustalan módszereket használva vádaskodnak itt egyesek, ami már nálam is kiverte a biztit!
Dátum: 2010.05.07. 13:30:28
Te mindenre kérdéssel felelsz? Mint ahogy most én is! A stílusod epés és a jó ízlés határán túlmenően gúnyos, de mivel ugye ez nem szabályellenes (ez a vesszőparipád) hát használd csak, szíved joga! Tipikus példája vagy azon embereknek, akik a való életben is úgy gondolkodnak, hogy ami nem tilos, azt szabad és messzemenően ki is használják ezt! Nem vagy te véletlenül politikus?
Dátum: 2010.05.07. 12:57:06
Ügyesen kikerülted a választ, de nem, nem azért írtam, hanem mert a te stílusod az, ami gyomorforgató, nem pedig azoké, akiket megszólsz, de ezt te úgysem veszed észre, akkora önbizalmad és beképzeltséged van, hogy azoktól az objektivitásnak a nyomait sem láthatod!
Dátum: 2010.05.07. 10:08:59
Pityu : Te nem szédülsz a magadnak emelt erkölcsi piedesztál rémítő magasságában egyetlen becsületes játékosként?
Oldal: 1