Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Vekerur

Oldal: 1
Dátum: 2008.11.04. 15:45:35
De régebben bármikor eltudtam adni a fegyveremet.
Dátum: 2008.11.03. 22:55:56
Ma elküldtem a végzeturamat vadászni, de elöbb mennem kellet ezért amikor még volt olyan 7-8 cselekvésem akkor abbahagytam a vadászatot, és volt anniy LE-m hogyha eladom a kardom akk megtom venni azt az ostort, de nem engedte eladni a kardot, atr irta ki, hogy éppen csinálok valamit ezért nem tom eladni, pedig semmitsem csináltam megpróbáltam, hogy utána elküldöm 5 percre, de utána se volt jó, akkor hogy kilépek és belépek, így se, meg utoljára, hogy elküldöm pihenni és utána megszakítottam ezt, hát így sem volt jó, így nem tudtam a bajnokságra megvenni és mind az 5000-ret kivégzésre toltam....Szóval ezt lehetne orvosolni, mert ez egy nagyon szemét bug.
Dátum: 2008.10.24. 09:52:15
Mennyi számít már elég jó szerencsének ?
Dátum: 2008.09.18. 20:40:15
Ezt nem itt kéne megvitatni, de, én jáccotam mindkettővel és a Magus jobb, de az Álomfogó kártyajáték mindkettőnél jobb.
Dátum: 2008.09.18. 20:14:20
Nem neked célóztam, de van olyan akinek 40 valamennyi hozzászólása van, de szerintem sokat mondok ha van 10 értelmes hozzászólása, ha esetleg tévednék akkor szóljatok le. De a spamből akkoris kegyetlen sok van és lehetne kicsit moderálni a dolgokat.

Jah és Trinigan amit te csinálsz az akkora Spam, hogy kílóg az oldalról, mert ha te 30 másodperc alatt, beirsz valamit ide kilépsz körülnézel visszalépsz és beirsz megint valamit akkor, te hatalmas kocka vagy, de nekem az a véleményem, hogy ez lehetetlen, de ha még lehetséges is akkoris ott a "Módosítás" gomb, mert a legtöbb helyen ha 5 órán belül kétszer irsz egymás után azé má kapsz egy figyelmeztetést. De a 30 másodperc azé , kicsit tulzás szerintem.
Dátum: 2008.09.18. 19:16:18
Elég kiegyensúlyozottak a hordák, de egy ilyen játékba szerintem olyan a jó ami a harcban ad pluszt, ezért nálam a gyémánt már kiesett, a közeéharci erősítő azért nem teccik mert etől feltétlen nem biztos, hogy betalálsz, de a smaragdnál a varászlatok jó, mert ha jól értettem, akkor a varázslatok mindig betalálnak. A plusz hp-s se rosz de az annyira nem teccet.
Dátum: 2008.09.18. 19:10:05
Spammalést már abbalehetne hagyni szerintem, mert a "szeva" meg hasonlóknak semmiköze a végzetúr információkhoz. Erre van egy külön fórum.
Dátum: 2008.09.16. 17:47:44
Idézet: SkunkliX - 2008.09.16. 15:03:09
A témám maga ez a játék , meg ez a cég aki csinálja. Megnézve a naptáramat 2008-at írunk. Beholder 16 éve működő cég. Csinálunk online játékot térlép nélkül. Mi vaaaan ???? 2008-at írunk. Kedves Miklós , lehet el kellene azon gondolkodni hogy technikailag 1 ilyen dolog nem elfogadott. Nem akarom csinálni itt a reklámot senkinek , de szerintem te is tudod hogy a világhálón milyen MMORPG-k érhetőek el , akár teljesen ingyenesen. Ne áruljuk már a levegőt! Lehet hogy a cégnek a meglévőtechnikai személyzetét kellene fejleszteni egy kicsit. Hogy ha valamit pénzért akartok eladni akkor talán valamelyik levelezős játékot kéne átgyúrni flashbe , végtelen mozgással . És perze lehet hogy a magyar piacot is kicsit hanyagolni lehetni , de legelább zászlóshajókat indítani a nemzetközi felé. Szóval lássuk be hogy technikailag ma már nagyon sok minden lehetséges és azért nem árt néha (legalább megpróbálni) a legjobbnak lenni , nem csak tartani a középszintet.


Szerintem te valamit félreértesz, itt nem MMORPG lesz hanem egy böngészős játék ( de ha tévednék akkor szóljatok), mert ha MMORPG lenne akk seemmi értelme nem lenne egy rakás szabálynak. Meg szerintem az internetes ingyenes MMORPG amiket megvenni nem kell, hát...azoknak nagy része olyan is amilyen, üres, hosszú távon unalmas. A Végzetúr pedig szerintem a legjobb böngészös játék ami magyarul fut, mert a legtöbb játékban akik belellőnek a játékba tízezreket, akár százerreket! is, azok ott ülnek egész nap a gép elött (ők a kockák) , és mást sem csinálnak mint a másik játékos örömét rontják el. De itt ilyeneket egy rakás szabály gátolja: 3. minusz x%, stb...meg ugyanazt a tagok csak nyolcóránként támadhatja ugyanaz meg ilyenk, ezek tökéletesen ki egyenlítik a játékot.
Dátum: 2008.09.15. 18:02:12
a kimondásuk pedig kész kínzás
Dátum: 2008.09.13. 08:27:36
Idézet: yaki the funhun - 2008.09.12. 20:14:41
milyen lesz a grafika?


Ez engem is nagyon érdekelne.


A Gy.I.K.-nál ha fent rákkatintok a kérdésekre, nem hoz be semmit és hibát jelez.
Oldal: 1