Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Maci

Dátum: 2014.06.11. 20:14:39
Nekem nagyon tetszik, hogy 20 csata már aktívnak számít, és az, hogy a szövetségi logóval jelenik meg a szövetség az eseményben külön szép megvalósítás.
Dátum: 2014.06.11. 14:41:54
LANDRAGÓR KISOKOS

- 2 csp, és szint*50 LE (ez a minimum töltés!) elköltésével támadod meg egyszer landragórt.
- a csatában saját magad ellen harcolsz, a legtöbb eventhez hasonlóan.
- a csata vadászatnak minősül AF, végzet templom, és feladatok tekintetében és szövetségi küldetés tekintetében.
- a csata során kapsz Le-t sajtolásra (nem fog be állatot, de számol egy fiktív sajtolást, ez azt jelenti; nem kell, hogy üres állathelyed legyen!)
- Feladatok és végzet templomban kapható sajtolós küldetésekbe NEM számít bele.
- a csata során szubplazmát és szinguláris anomáliát találhatsz. Ősdrágakövet használ a program , illetve kiégett őskövet sem találsz.
- csata végi jutalom gyanánt térkapus cuccok, manaital, gyógyital, dukátital jöhet.
- kiüthető relikviák: Féléves aukciós bérlet, transzcendentális fókusz, Mágiaelnyelő, A fáradhatatlanság medálja, Epikus kincsesláda

ESEMÉNY VÉGI JUTALOM
- minimum töltéssel számolt csp-kre körülbelül 50%!! bónusszal fejlődnek a tulajdonságaid (egyet kiválaszthatsz, amelyik NE fejlődjön)
-a minimum töltésen felüli LE betolására maximum 1-2%!! bónusz jön. (ha jön egyáltalán)
- fertőzés csökkenés/növekedés
- +5 szerencsére
- + kiégett őskő, a csaták számának mértékében.
Dátum: 2014.06.11. 14:39:19
Megnéztem a szövetség, a portya és az egyéb fül alatt, nem találtam.
Dátum: 2014.06.08. 08:56:32
szia,

írd be a kérdéseidet a kvíz topicba itt a fórumon, ott lesz aki kivesézze.

üdv
maci
Dátum: 2014.06.05. 15:17:15
Az új karakterek "feladatok" kiosztásának finomítását már én is kértem a fejlesztőktől.
Dátum: 2014.06.05. 09:48:12
Így a második ilyen esemény után szerintem jó látható, hogy a legnagyobb játékosállományt képviselő horda a versenyben dobogós helyre nem nagyon fog kerülni, ami tekintettel arra, hogy összesen 4 horda játszik, eléggé szar kilátás. A legkisebb játékosállományt megmozgató horda pedig minden valószínűség szerint az 1. helyen fog nézelődni. Szerintem ez nekik is unalmas, lévén ha nincs verseny, nincs semmiféle izgalom az eseményben.

Szerintem a motiváció hiánya destruktív tud lenni a versenyben való részvételre tekintettel.

Javasolnék egy olyan jutalmazási rendszert, ahol a hordához (szövetség hordájához) tartozástól függetlenül határozzák meg a verseny EGYÉNI jutalmát. Adott horda helyezésért kapható jutalmát újra gondolnám, annak függvényében, hogy ki lehet-e úgy ballanszolni az eseményt, hogy bármelyik horda nyerhessen.

Az esemény működésére vonatkozólag szintén változtatást javasolnék, ahogy a legutóbb is. Adott térképmező birtoklását ne befolyásolja múltbeli tevékenység, azaz ne legyen figyelembe véve, hogy előző nap/napokon kié volt a mező és milyen támadási aránnyal.
Dátum: 2014.06.05. 09:23:52
Idézet: Kimberlit - 2014.06.05. 07:54:11
Behó beismerése

Lújzi04 meg is kérdezte erről Miklóst és ő is megerősítette hogy amióta van kürt azóta kvázi értelmetlen a HT... Csak hát ő is úgy van vele hogy hagy tolják csak a nagyszövik... Addig se panaszkodnak hogy nincs mit építeni...

Mert LUSTÁK


Ezek szerint nem adja a +1%-ot?
Nem panaszkodnak a nagy szövik, hogy nincs mit építeni, mivel van, és itt nem a HT-ra kell gondolni.
a "mert lusták" megjegyzésed mihez kapcsolódik? Próbáltam a kijelentések mellé egyesével oda rakni, de sajnos egyik mellett sem volt értelme.
Dátum: 2014.05.30. 09:11:44
A száraz tűz sebzése 360-440-ig terjed, ez a te varid ugye, a denevérfény meg 330-550 között sebez, plusz a 10% a sebzésére, plusz az hogy neked nem jött be a varid, így csak felét, vagy negyedét sebzed, nekiviszont bejött a varija, kritikusan.

Magasabb szinten könnyen előfordul, hogy kapsz egy 15k-s sebzést, te meg sebzel 1-et.
Dátum: 2014.05.18. 11:11:18
Már az npc-k sem állnak veled szóba látod.
Dátum: 2014.05.17. 14:10:22
a világok közti bajnoki jól hangzik, csak kérdés, nem lesz-e túl sok belőle már?
Dátum: 2014.05.16. 17:56:11
Ezért kérdezem, hogy mire kell gondolni pontosan, mert tényleg nem értem, bár körvonalazódik.

Varázslat lenne?
Dátum: 2014.05.16. 17:44:43
Gyakorlatilag ha jól értem, inkább a szövetség által elérhető epikus cuccok, bónuszok a zavaróak, mintsem a lélekkufárnál vásárolható tárgyak.. (?)

Akkor itt egy állatok, szövetségi bónuszok és gyűrű/nyaklánc nélküli bajnokiról van szó? Kíváncsi lennék megváltozna e a nyertesek kiléte.
Dátum: 2014.05.16. 17:10:26
Annak mi értelme van, hogy mindenkin ugyanaz a felszerelés legyen?

Hogy lesz más a végeredménye a bajnokinak?

Nem igazán értem.
Dátum: 2014.05.15. 22:05:58
Volt valami magyar fejlesztésű térképen lépegetős játék, ahol elég sok karit vittem. Befizettem 30ezret november 30-a környékén x karakterre, majd rá egy-két nap múlva decemberi akció keretén belül minden befizetést megdupláztak. Kértem őket, hogy az egy-két nappal korábbi befizetésemet fogadják el az akció keretében. Nem tették.
Dátum: 2014.05.15. 08:45:33
v1,v2,v3 ott van a karakterlap felett, jól láthatóan. v5-ön nincsen.

Ez a folyamatos v5 probléma azért van, mert különálló szerver a tiétek? Sajnálatos, hogy míg az elsődleges cél megvalósult (a játék általános "gyorsulása") addig ilyen nem várt mellékhatások vannak .
Dátum: 2014.05.15. 08:16:55
nekem a karakterlapon ott van. Bár ha neked nincs ott, akkor nekem varázsolta oda valamelyik köhscr..hömip..hömmt
Dátum: 2014.05.15. 07:53:24
Jó kérdés, hogy mi van a tegnap meghirdetett kvíz olimpiával. Nyilván azok az eredmények az előző olimpiáé.
Dátum: 2014.05.15. 07:37:32
a karakterlapodra azért ránézel te is gondolom.
Dátum: 2014.05.14. 21:13:09
Én 2008 óta játszom, és nem tapasztaltam ilyesmit sem a magam, sem az ismerősi kör befizetésénél.
Dátum: 2014.05.14. 12:26:26
Nekem maradt valamennyi hordatrófeám múltkorról, illetve most 100 csata alatt összeszedtem még párat, így a napi vásárlásokkal meg lesz mindkettő tárgy. Nekem rendkívüli módon mínuszos az esemény, ha 900 csatát letolnék, körülbelül 15 millió mínuszban vagyok, ennyit sajnos nem ér meg a +8 ideiglenes bónusz.

Nem panaszkodom, mivel pénzért meg tudom venni, így nem érdekel.