Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Maci

Dátum: 2024.01.30. 08:23:33
Csak csatlakozni tudok medve1400 kollégához. Magam is ilyesmivel foglalkozok, s vettem már részt hasonló projectben... nem kívánom senkinek. Az a drasztikus sebeségnövekedés, ami tapasztalható, mindent megér, amit eddig problémaként észleltünk, nekem is az a véleményem, nem beszélve arról, hogy a javítások is nagyon fürgén történtek. Valamit valamiért, s úgy gondolom, játékosszemmel nézve megérte az a pár napos apróbb kellemetlenség, ami bekövetkezett. Így tovább, külön köszönet Baratynak, aki egyáltalán nem irigylésreméltó helyzetben gyorsan és hatékonyan tette/teszi a dolgát!
Dátum: 2016.07.01. 20:53:49
Hát akkor megérte a második szavazás, nem kell harmadik, hogy hátha végre az bejön a kiskedvencnek, mi?. Aki a v3 feltételrendszere miatt regisztrált ide, és lehúzott pár évet, az meg le van sz@rva. Csak gratulálni tudok, az éves bevételeden észre fogod venni, milyen okos döntést hoztál megint.
Dátum: 2016.06.17. 16:02:22
No comment. Egy nyomorult kavicsot nem leszek hajlandó költeni arra, hogy antilopós cuccot vegyek, s ezzel megint csak nem leszek egyedül.
Dátum: 2016.06.17. 04:42:33
Abszolut jó ötlet a kikapcsolhatóság. Minden érv elhangzott már mellette, ezért nem ismétlem, Miklós tévúton van a véleményével. De ha már itt tartunk: ugyanígy kapcsolhatóvá kellene tenni az állatgyilkos másodlagosokat is. Ugyanis szerintem sokan csak egy-egy hmmm... játékos miatt nyomták az egekbe (én pl. most fogom) és nem akarják minden célpontjuk állatait rommá verni.
Dátum: 2016.03.03. 17:08:35
Egy szövi társunk mai levele.

Idézet On:

Búcsúzom Tőletek. Nem hirtelen felindulásból történik a dolog. Napok óta várok arra, hogy Miklósék talán találnak olyan megoldást, amivel ez a futó event részemről is teljesíthető lehet. Nem ez történt sajnos. Elfogadhatatlannak tartom, hogy olyan kihívás elé állítanak karaktereket, amit képtelen megugrani, egy olyan eventben, amit úgy harangoztak be, hogy bárki által teljesíthető esemény. Aki olvassa a fórumot, vagy hasonló cipőben jár az tudja miről beszélek. A karakterem törlöm, mert Miklós szerint "alacsony szinten senkinek nem okoz gondot a Verem, csak magas szinten van az, hogy a relatíve gyenge karakterek nem boldogulnak." Tehát gyenge karaktert nem hagyok senkire. Megérett ezek szerint a törlésre. Jó volt veletek! További jó játékot kívánok!

Idézet Off

No comment.
Látom a hibát... Azt hittem már a 10. Cseppet rakom össze... Eggyel elszámoltak magam
Ha megvan a Mytokronit fétis akkor az Asztrális csepp helyett nem fétisszilánkot kellene kapnom?
Ha nem így van világosítsatok fel...
Dátum: 2015.06.19. 07:41:46
Bajnoki tóken van a jutalomban, szerintem szb csatákra csinálták ezt a feladatot...csak a megfogalmazás nem sikerült
Dátum: 2015.06.19. 07:20:46
Háborús veterán
Támadj meg 10 ellenfelet a szövetségi háborúban!
Számláló: 0

Ezzel kezdeni kellene valamit...Többször nem támadok érte szövi bajnokin
Dátum: 2015.05.16. 17:22:39
Időhiány miatt átadó: Lolburst V3

1 hónapig még tamagocsizok, ha nincs jelentkező törlök
Dátum: 2015.05.15. 07:58:50
megoldva
124 Quaestor láda.... 0 szilánk
Gyors kérdés...
A csatlósok robbanás képessége működik akkor is ha engem támadnak, vagy kizárólag támadó félnél működik?
Az előző költs 1500 kavicsot "event" 300 zöld mytokronitot adott...

Most napi 1 jön ha nincs még 20 szint azon a vacakon...

Azért egy kicsit nagyobb felvilágosítást is kaphattunk volna, hogy napi egyszer lesz csak megszerezhető, ráadásul kezdetben ilyen kis mennyiségben....Máskor vakon bele kell menni a költekezésbe....
narancs mytokronit detektor
Típus: relikvia
Szint: 65
Állatok gyakorlatozásakor találhatsz narancs mytokronitot, ha van mytokronit észlelés szakértelmed.
Ár: 268000 Lélekenergia, 700 sisakszilánk


Lélekgyémánt+lélekenergia az ára, az első leírás alapján...


Valami százalékos esélyt adjunk már a kincs a mágia és egyéb mytobigyós cuccoknak, mert ez így elég ködös....
Dátum: 2015.04.01. 14:52:25
Kedves Játékosok!
Indul a Húsvéti akció! Az akció időtartama ápr. 1-től 8-ig.

Nem lehetne kitolni az akciót fizetés után-ra? Sokak 10.-én kapnak fizetést. Nem kerül semmibe 3-4 nappal meghosszabbítani, és jóval nagyobb bevételetek lenne...
Dátum: 2015.02.10. 14:56:57
Dátum: 2015.02.03. 02:26:40
Külcsíny
Válassz 1 állatodnak új képet!
Számláló: 0

Kép cserélése
(5 Őskő)

Ez megint jól ki lett találva... ez a feladat még sokáig így marad....
Dátum: 2015.01.10. 02:50:42
Rolikam
Dátum: 2014.12.24. 12:08:53
78 db bontatlan ajándékcsomag

V3-on akinek még nincs meg a napi 5 az írjon nyugodtan, küldök csomagot! (v3 Lolburst)

Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!