Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
361. hozzászólás - 2015.04.21. 14:17:03 (Válasz Offsboy #360 hozzászólására.)
Utóbbi pár alkalommal fixen 19k+valamennyit sebeztem vele kristályok ellen.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.26
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
362. hozzászólás - 2015.04.21. 15:35:43
És a kristályoknak nincs robbanásuk, tehát ellenük mindig hatékonyabb lesz, mint olyan játékosok ellen, akiknek szintén van. Nem biztos, hogy félteni kell a PvP-t, PvE-ben nagyokat fog durrogni a robbanás, de játékosok egymás közt lehet bagatell kategóriába redukálják egymás robbanását _amennyiben_ mindkét félnek közel azonos az AFK-ja, csatlósok szakijai és max ÉP-je, önmagában az AFK értékét kémlelni nem is lenne érdemes, az összes összetevő együtt adja meg a hatékonyságot. Ha jól értem
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.67
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
363. hozzászólás - 2015.04.21. 15:48:05 (Válasz Syabo #350 hozzászólására.)
A golyóimhoz és a varázsvesszőmhöz csak akkor nyúlhatsz, ha Elenios papnőinek egyike vagy
Egyébként Wyhetrquaxx képzőgyűrű, ha jól emlékszem és a térképkereső varázsvessző szerintem azért nem tűnt el a relikviáim közül, mert törlésemkor még mindenki másnak is megvolt, a visszaállításom óta pedig már nincs térkép event, előfordulhat, hogy a helyettesítő HH indulásakor eltűnik majd nekem is. Ha nem, akkor lesz egy relikviám ami még Nysának sincs
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.67
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
364. hozzászólás - 2015.04.21. 18:15:43
124 Quaestor láda.... 0 szilánk
Pontszám: 7.66
kedvencNEMESIS 13Férfi
Végzetúr mester
350 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
365. hozzászólás - 2015.04.21. 20:47:38
Ha a robbanást nem is, de legalább a többi bónuszt nem lehetne valahol feltüntetni? Szép és jó, hogy X csatlós Y képessége Z dolgot ad nekem, de sehogy sem tudom megnézni, hogy mennyi is az annyi. Pl az elnyelésnél is csak az összesítettet látom. Most honnan tudjam, hogy abból mennyi a csatlósé?

Mód.: ellenőrizgettem a csatlósok váltogatásával. Két dolgot jegyeznék meg:
-a narancs képesség buggyanús. Akár aktív, a csatlósom, akár nem, az elnyelésem 312
-a piros képesség egy vicc. 5öt fejlesztettem rajta, és +/-5 a varázslatelnyelésem? Ez most komoly?!
A hozzászólást NEMESIS 13 módosította 2015.04.21. 20:50:10-kor
Pontszám: 8.05
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
366. hozzászólás - 2015.04.21. 21:09:05 (Válasz Offsboy #360 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2015.04.21. 12:51:22
3as robbanásra kb2500at robbantam, ez óriási. Egy idő múlva meg 300asra mennyit fogok? 250k-t? Ha mondjuk az össz sebzésed 10-20%-át nem éri el, akkor le van szrva, de ha tolják majd felfelé a sebzést, akkor jó lenne legalább számolni vele.

Az ellenfél robbantását legalább tudod csökkenteni a sajátoddal. A 300-as robbantást kompenzálni tudod, és kinullázhatod. De a mágia és védelem szakikat nem is tudod kompenzálni, és nem csak akkor hat, amikor téged támadnak, hanem amikor te támadnál. A fehér bogyók szerintem csak egy jó mókát jelentenek a piros és narancs bogyókhoz képest...
A hozzászólást Ariel módosította 2015.04.21. 21:10:16-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.06
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
367. hozzászólás - 2015.04.21. 21:35:44 (Válasz Ariel #366 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2015.04.21. 21:09:05
Idézet: Offsboy - 2015.04.21. 12:51:22
3as robbanásra kb2500at robbantam, ez óriási. Egy idő múlva meg 300asra mennyit fogok? 250k-t? Ha mondjuk az össz sebzésed 10-20%-át nem éri el, akkor le van szrva, de ha tolják majd felfelé a sebzést, akkor jó lenne legalább számolni vele.

Az ellenfél robbantását legalább tudod csökkenteni a sajátoddal. A 300-as robbantást kompenzálni tudod, és kinullázhatod. De a mágia és védelem szakikat nem is tudod kompenzálni, és nem csak akkor hat, amikor téged támadnak, hanem amikor te támadnál. A fehér bogyók szerintem csak egy jó mókát jelentenek a piros és narancs bogyókhoz képest...

Bár a láthatóság volt itt most a fő kérdés igaz az is amit írsz; részben. Mivel a piros és narancs bogyót pedig erővel és taumaturgiával tudod kompenzálni.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.99
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
368. hozzászólás - 2015.04.21. 22:27:57 (Válasz Offsboy #367 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2015.04.21. 21:35:44
Idézet: Ariel - 2015.04.21. 21:09:05
Idézet: Offsboy - 2015.04.21. 12:51:22
3as robbanásra kb2500at robbantam, ez óriási. Egy idő múlva meg 300asra mennyit fogok? 250k-t? Ha mondjuk az össz sebzésed 10-20%-át nem éri el, akkor le van szrva, de ha tolják majd felfelé a sebzést, akkor jó lenne legalább számolni vele.

Az ellenfél robbantását legalább tudod csökkenteni a sajátoddal. A 300-as robbantást kompenzálni tudod, és kinullázhatod. De a mágia és védelem szakikat nem is tudod kompenzálni, és nem csak akkor hat, amikor téged támadnak, hanem amikor te támadnál. A fehér bogyók szerintem csak egy jó mókát jelentenek a piros és narancs bogyókhoz képest...

Bár a láthatóság volt itt most a fő kérdés igaz az is amit írsz; részben. Mivel a piros és narancs bogyót pedig erővel és taumaturgiával tudod kompenzálni.

Ja, hát így is meg lehet közelíteni a dolgot, de akkor rögtön mondhatjuk azt is, hogy a csatlósokat meg LE-vel tudod kompenzálni, és nincs miről beszélni
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.04
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
369. hozzászólás - 2015.04.21. 22:30:37 (Válasz Ariel #366 hozzászólására.)
Komolyan nem ertem, miert olyan nagy tap a piros es narancs. A narancs aktivkent az allat tamadasat csokkenti, ami ha az ellenfelnek kelloen magas szintu allatai van (jo esellyel ez a helyzet) akkor semmit sem er. Sajnos nem a maximalis talalati eselyt csokkenti. Az elnyeles reszt nem teszteltem. Ha ugyanugy mukodik, mint a pirosnal, csak pl. minden 3. szint ad +1 elnyelest, akkor az sem fog sokat szamitani. Mar 1000-ig huzni a vedelmet is rengeteg kronit, ami mindossze 334 elnyelest adna. Piros eseten ez 1000 varazslatelnyeles. Raadasul a piros aktiv resze igen csalodast kelto. Az ellenfel varazslatanak talalati eselyet csokkenti. Tehat csak akkor ad bonuszt, ha az ellenfeled IQ-ja 30-on belul van a tiedhez kepest, vagy a novekmeny altal 30-on belulre kerul az ellenfeledehez kepest.
Komolyan nem ertem, mi ezen a nagy tap. Mit nem veszek benne eszre?
Pontszám: 8.84
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
370. hozzászólás - 2015.04.21. 22:54:33 (Válasz Buildermann #369 hozzászólására.)
Hm, most újra megnéztem, és a piros már nem úgy működik, mint az elején. Valószínűleg még bugos volt, ami alapján táposnak ítéltem. Mostanra vagy javították a hibát, vagy máris nerfeltek rajta. Az elején minden egyes plusz szint annyi elnyelést adott, ahányasra növeltem a szakit. Tehát egy csatlóson az 1000-es szakértelem nem 1000 varielnyelést adott, hanem 500500-at... A narancsnál abból indulok ki, hogy úgy lövik be a képletet, hogy tényleg legyen hatása az állatok találati esélyére. Ha csak átlagos lények ellen működik, és olyan karakterekre méretezik, akik nagyon sokat gyakorlatoztatják az állatokat, akkor nem lesz hatása. De ha átlagos karakterre van belőve, akkor egy sokat küldiző, sok narancs bogyót összeszedő karakternél elő fog jönni az, hogy nem találják el az állatok.

Hasraesve nem vagyok az új képességektől, a nerf után a piros is csak side-effect, a narancs még nem tiszta, abban még látok lehetőséget...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.06
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
371. hozzászólás - 2015.04.21. 23:23:05 (Válasz Maci #364 hozzászólására.)
Idézet: Maci - 2015.04.21. 18:15:43
124 Quaestor láda.... 0 szilánk


Beszéltem ÜSZ-el, megnyugtattak, hogy Baraty lefuttatta a témát több karin, minden fájintosan működik, nincs összeesküvés a dolog mögött, egyszerűen a random ilyen....

Ja....

Elhiszem....
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 7.99
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
372. hozzászólás - 2015.04.22. 08:25:30 (Válasz Buildermann #369 hozzászólására.)
Idézet: Buildermann - 2015.04.21. 22:30:37
Ha ugyanugy mukodik, mint a pirosnal, csak pl. minden 3. szint ad +1 elnyelest, akkor az sem fog sokat szamitani. Mar 1000-ig huzni a vedelmet is rengeteg kronit, ami mindossze 334 elnyelest adna.

Az okfejtés jó, de még jobb lenne ha látszana is bármi abból ha növelem a csatlós védelmet, mert sehol nem nő tőle az elnyelésem, most próbáltam +5-el. Így a semmiről beszélgetünk.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.99
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
373. hozzászólás - 2015.04.22. 09:27:47
Akkor sikerult atesni az egyik vegletbol a masikba a piros kronitokkal. Kiegyensulyozhatatlan tapbol alig eszreveheto aprosagga silanyult. A narancsot meg nem is jelzi passzivan, hogy mennyit ad. igy nehez eldonteni, szeretnenk-e fejleszteni rajta. Ami engem illet, a nem aktiv csatlosoknak nemigen fogom fejleszteni se a pirosat, se a narancsot.

Kozben tortent egy bug a robbantasnal. Ellenem sult ki egy olyan karakternek a robbantas, aki meg nem tud feher kepesseget fejleszteni egy csatlosnak sem. Kb. 2000-et sebzodtem (ami a MaxEP nagyjabol 1 %-a, az ovenek szintugy), a harag 100-rol 60-ra esett vissza.
Viszont ha 2000-et sebzodtem ugy, hogy az ellenfelnek 0 a robbantasa, nekem pedig 32, akkor az kesobb tenyleg eleg csunya sebzeseket fog eredmenyezni...
(Ha lesz adatom mekkorat sebez a robbantasom, majd irom ide. A portyalistam tok ures, igy sajnos nem tudom tesztelni. Jo volna ha entitas/epikus ellen is lehetne hasznalni...)
Pontszám: 8.84
népszerűAteecFérfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
374. hozzászólás - 2015.04.22. 12:25:02
99 vadászat -sárga mytokronit szint 23 = 4 asztrál kincs nem vmi sok...
Pontszám: 8.33
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
375. hozzászólás - 2015.04.23. 10:33:47
A passzív védelem elnyelés bónusza működött eddig is, az állatok oldalon az állat elnyeléshez adódott hozzá, de inkább átraktam a karakter bónuszai közé a szokásos helyre, hogy egyértelműbb legyen.
A robbanásos bugot (hogy a védekező is ellőhette) elvileg már javítottam.
Pontszám: 8.19
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
376. hozzászólás - 2015.04.23. 10:54:16
Raraktam 3 pontot a passziv csatlos narancs kepessegere, aminek eredmenyekepp 0-val emelkedett az elnyelesem a karakterlap szerint.:/ Megneztem, az allatoknal sem valtozott az elnyeles. Ki/belepes is megvolt. Roviden osszefoglalva gyakorlatilag semmit sem er. Erosen megkerdojelezodott bennem, nem kovettem-e el oriasi hibat, hogy tengernyi tartalekot felhasznalva maxoltam a myto eszleles szakertelmet. Jelen allas szerint felesleges LEkidobas volt, annyira nem er semmit se a piros se a narancs. Raadasul meg a tobbi szakertelmet is dragitja (nem mintha lenne mit fejleszteni...).
Pontszám: 7.57
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
377. hozzászólás - 2015.04.23. 10:59:35 (Válasz Buildermann #376 hozzászólására.)
Ja, azt elfelejtettem írni, hogy nem 1:1 arányban növeli a képesség az elnyelést.
Pontszám: 8.19
fórumozóRedboybeachFérfi
Végzetúr tehetség
111 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
378. hozzászólás - 2015.04.23. 11:01:03 (Válasz Ateec #374 hozzászólására.)
Hát nem tudom, de nálam
az egyik csatloson a kincs14, a másikon 9,

és 40 vadászatból 8 asztrális kincs eset

de lehet hogy megfogtam a radon lábát

ill. a szürkék aránya is jó a szaki 400 vagyis 40%

40 vadászatból 18 lett

szerintem ez is jó
Pontszám: 5.31
kedvencZooleeeFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
379. hozzászólás - 2015.04.23. 11:14:05 (Válasz Baraty #377 hozzászólására.)
Akkor mennyi most nyomtam 3 szintet a passzív csatlós narancsán és maradt a régi!
V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 8.01
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
380. hozzászólás - 2015.04.23. 11:14:08 (Válasz Baraty #377 hozzászólására.)
Azt sejtettem elore a varazslatelnyeles es a piros kronit osszefuggesebol. De az, hogy 9 pont utan pontosan 1-gyel novekedik az elnyeles az nonszensz. 900-as osszvedelem eseten az mar 100 elnyeles. Huha! Az mar kozeliti egy egeszseges allat elnyelesenek 5 %-at. Vagy majdnem kitesz egy oskoves pancelnyi elnyelest. 10 passziv csatlos eseten pusztan 40950 darab narancs kronit kell hozza. 100 elnyelesert...
Ez meg a varazslatelnyelesenel is siralmasabb.
Pontszám: 8.85
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője