Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Warfoki

Dátum: 2010.06.06. 20:45:21
Intelligens kedvenc szakértelem befolyásolja a kihíváskor kapott TP-t?
Dátum: 2010.06.05. 14:39:24
Idézet: LanMaffia - 2010.06.04. 21:45:49
nem tudom hiba-e, de a barátság kristály adta bónuszt nem írja hozzá a karakterlaphoz.

Nekem most 45% a lélekszívás, a kristály adna még egyet, de 45-öt ír.

Kérdés ez után hogy egyáltalán érvényesül-e?


Érvényesül. Nekem 1-es és eddig nem volt lélekszívásom. Most meg megjelenik a csatákban, tehát van és érvényesül is. És nekem sincs kiírva a karakterlapomon.
Dátum: 2010.06.05. 14:36:41
Ha már a kategóriáknál tartunk: a számítógépes játékokon belül össze kéne vonni a konzoljátékokat és a PC játékokat: manapság a játékok jó része multiplatform.
Dátum: 2010.06.04. 16:42:10
Én a szintek szerinti bontást javaslom. Minél jobban széthúzódik a mezőny, annál esélytelenebb egy friss karakterrel AH-s cucchoz jutni. Kiegyensúlyozásként könnyebb dukátszerzést adni nekik viszont a régi motorosokkal szemben pofátlan húzás: ők keményen megdolgoztak azért, hogy annyi dukátot halmozhassanak fel, amennyit. Plusz a széthúzó mezőny miatt ez mindenképp felemás megoldás. Szerintem.

A 100 dukátot meg vegyük már ki. Sosem fog 100 alatt elkelni.
Dátum: 2010.05.31. 12:21:04
Az entitás maxolása hogy működik? Mennyi a maximum szint és ez szintfüggő-e? Kerestem a wikin, de nem találtam infót erről. Persze lehet, hogy csak erősebb szemüveg kéne...
Dátum: 2010.05.28. 10:54:29
"100 forintnak..... ".
50 a fele
nálam a helye
43 Ft a fele(infláció)
megvan a helye

Az inflációs válaszon beröhögtem, de azért biztos, hogy ez üti a színvonalat?
Dátum: 2010.05.27. 17:39:25
Idézet: Craslorg - 2010.05.27. 12:38:53
Jó, de amit átfestettél, add nekem! Lécci... lécci... lécci...


Már nincs meg, kicseréltem egy autentikus, működő Trabantra, amit a szomszéd Jenő bá' rakott össze. A hazai az igazi! (És befestettem pirosra, hátha Ferrarinak hiszik... )

Ki volt Heinrich Himmler?
Oszták arcképfestő.
Német zeneszerző.
A Schutzstaffel (SS) vezetője, magas rangú náci vezér.
Porosz hadvezér.

Enyhén jelölt válasz...

Ki volt Thomas Stearns Eliot?
ír grafikus
belga nagykövet
irodalmi Nobel-díjas költő
francia filozófus

Dettó.

Mi All Bundy életének legnagyobb sikere?
Drága autó a garázsba
Jól fizető állás
Egy tökéletes család
4 tuchdown 1 match alatt a gimibe

Ki a fene az az All Bundy? (És egyébként is touchdown szerintem...)

Mi a címe Lola első nagylemezének?
Titokban álmodoztunk
Álomtánc
Hallja meg a világ!
Élj a mának!

Oké, szóval a Lola-fanok elenyésző kisebbségét (khm... amíg élünk, remélünk ) leszámítva ez ki a fenét is érdekel?

Mikor írta alá Magyarország a trianoni békeszerződést?
1920. június 04.
1920. július 04.
1918. augusztus 24.
1919. január 18.

Gondolkodtam, hogy berakjam-e, mert ezt egyértelműen illik tudni. De az azért nem teljesen tisztességes szvsz, hogy egy betű különbség van a két válasz között. Ha az ember siet, simán félreolvashatja, akkor is ha tudja.

Melyik nem pop zenekar?
Duran Duran
B.B.B.
Alphaville
Metallica

Ezek közül mindegyik az...
Dátum: 2010.05.27. 11:28:38
Milyen egy igazi Ferrari?
Sárga
Piros
Zöld
Kék


Namost, ha én átfestem kékre, akkor már nem is igazi a Ferrari? Fenébe, vehetek újat...
Dátum: 2010.05.25. 22:39:53
Miért a gyilkos szkarabeusz képe jelenik meg, mikor a barátság kristálynak - legalábbis az ajánlós akciót hirdető lapon - van külön képe?
Dátum: 2010.05.24. 02:01:05
Döntetlen kész, tárgytalan. (A segítségem felajánlása áll, ha valakinek kell valami.)
Dátum: 2010.05.23. 19:25:33
Aki V3-on a döntetlenezőssel szenved és tud ütni (Xarun, Smaragd Horda, 35. szint), az próbálkozzon be nálam, ha mód van rá és eddig nem tette meg. Már csak egy kéne, de már baromira frusztrál, hogy nem jön össze. Emellett egyéb küldetésekben is szívesen segítek, ha valakinek nyavalyája van ÉS tud egy normális üzenetet küldeni. (Gyengébbek kedvéért, a "hö bazzeg kő' egy ezres, vetkőzzé" nem számít normálisnak... )
Dátum: 2010.05.20. 16:07:24
HA sok portyázás miatt fáradt vagyok és mondjuk -50%-on állok, az védekezéskor is rontja a tulajdonságokat, vagy csak támadáskor?
Dátum: 2010.05.19. 21:09:04
Melyik nem jó a kérdések közül Charles Robert Darwinról?
1998-ban halt meg
1809-ben született
angol természettudós
az evolúcióelmélet kidolgozója

Esetleg az állítások közül?
Dátum: 2010.05.17. 20:54:26
Az összes figyelmeztetés a Bitefight-oldalához tartozik, semmi nem ide. Dobj meg inkább egy linkkel, ha lehet! Katt a nevemre, ott a mail címem a profilomban. (Nem értek hozzá, van ennek a gmonkeynak bármi köze a javascripthez? Mert ez utóbbi hónapok óta nem működik az FF-ben rendesen nekem valamilyen rejtélyes oknál fogva...)
Dátum: 2010.05.17. 20:26:12
Ja, hogy tíz lélekszívásig, nem tíz emberig?! Ezer bocsánat és tanuljak meg olvasni...
Na, ennyi havert viszont már nem tudok becsődíteni. Hmm, nembaj, kitalálunk valamit...
Dátum: 2010.05.17. 20:22:24
Nekem nem működik valamiért a Greasemonkey-os...
Dátum: 2010.05.17. 19:01:49
Kb. sehogy. Bár ha már ajánlottál 10 embert az akció ideje alatt, akkor szvsz eltűnik.

Ezzel kapcsolatban: hány CSP 1-ről 5-re fejlődni csak vadászattal?
Dátum: 2010.05.17. 18:46:55
+5 mindkettőből. ott van az.

Játszom más játékkal, ott megkérem a társakat. van két haverom, aki lóg nekem amúgy is, meg egy harmadik, akit rá tudok venni. A maradékot meg beregelem én könyvtárból, nyilvános wifi megisztóról a városban és hasonlókról. Ha már ingyér' tápot dobálnak, hát én igyekszem elkapni.
Dátum: 2010.05.17. 00:15:35
Az állatok adta elnyelés átlagolódik vagy összegződik? (Ha jól tudom az előbbi, de azért inkább megkérdem...) Egy mágusnak készülő karakternél van értelme több állatot tartani? Mármint sokat nem sebzek nagyon ütésekel, így ők sem fognak, plusz ugye az elnyelés romlik az átlagolással, ha jól gondolom, hogy átlagolódik.)
Dátum: 2010.05.16. 23:32:30
Sok kp nekem egy ideig nem lesz gond szvsz. Momentán 35. szinten vagyok, de már kitoltam minden kalandszakit 20-ra és több, mint 1000 kp-m van. És mivel mást sem csinálok a PP-vel, mint kihívást, ezért ennek a többszörösét kéne elérnem elvileg 40. szintre. A kalandok teljesítését is várom, de sokkal inkább az írásukat. Már most van a fejemben vagy féltucat...

A faterom annyira nem érzi át, ő egy rakást törölt már (V4), mert nem tudta megcsinálni, kp italt meg nem nagyon vesz, kihívásozni meg még ennyit sem.