Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Balog

Oldal: 1
Sziasztok

White Angel vagyok, nem igazán reagáltam a fórumon írtakra mert ezt a fórumot még soha nem is olvastam....

Egyik szövi tagom szólt, hogy nézzek már fel ide is mert rólam van szó,

Lehet hogy sajátságosnak tünik a stratégiám, de bizom benne hogy hosszú távon müködni fog, majd nézzétek meg a karit 2 -3 hónap múlva, a tárgyakon is sokat sporoltam mert vadászathoz nem kell semmi, energialövedék is csak azért van meg mert nem ebbe az irányba indultam el.

Az előtörténet úgy indult hogy párszor munkám miatt nem tudtam vadászat elindítása után feljelentkezni , és elvittek LE - utánna a az LE minusz után egyre többen támadtak egyre inkább nemtudtam fejlődni és portyázni ÉP miatt, viszont ekkor jött az ötlet hogy mi az a módszer amivel maradéktalanul el lehet költeni az LE -t : Építés , elkezdtem vadászni nyomni a spektrálist tudatturbót, stb. rájöttem hogy tulajdonságot ráérek majd akkor nyomni ha specializálodom olcsobban 20. szinttől (az már nincs messze) addig pedig olyan dolgot fejlesztek ami jó nekem mert megy a szerencsém sokat fog számítani mikor felnyomtam a tulajdoságaimat, és meg türnek a szöviben ahol maradéktalanul fel tudom használni az LE-t hogy ne vesszen belőle, és ez által épül a szövetség is melynek elég erős tagja leszek fél éven belül.
Csak figyeljetek erősen meg fogtok lepődni.

Köszönöm hogy Figyeltek rám Jó érzés, már megérte a stratégiám felfigyeltetek rám.

Nem vagyok nagy Fórum olvasó, és nem is tervezem ezt a jövöben sem. Köszönöm a szövi tagomnak hogy szólt !

Jó Játékot nektek is Balogh Tibor White Angel

aki nehezen indult de hosszútávon érdemes rá figyelnetek
Oldal: 1