Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Atreus

Dátum: 2009.01.07. 14:37:04
Hát, a neve ismerősen cseng, de olvasva a sorokat, semmi olyan érzésem nem volt, hogy: "mintha hallottam volna már valahol"
Dátum: 2009.01.07. 14:11:16
Nem is akartam nehezet, mert tudom hogy mit várhatok el a játékosoktól. Bár azért kicsit elszomorít, hogy csak a fele tudja a választ. De ugyanakkor örülök, hogy bent maradt.
Lan, a Sikolyt Edvard Munch festette

Cirip, én sajnos még nem hallottam ezt a gyerek verset. Lehet nem is voltam gyerek?
Dátum: 2009.01.07. 12:19:16
Sziasztok jómunkásemberek!

Cirip, mi az a kérdés?

Én viszont meg vagyok lepődve, hogy milyen sokan tudták a helyes választ erre:
Az alábbi festmények közül melyiket festette Kazimir Szeverinovics Malevics?

Sikoly
Guernica
Vörös négyzet
Az elfolyó idő

A kérdésre eddig 27 jó és 27 rossz válasz érkezett.

Dátum: 2009.01.07. 01:44:33
Gondolom az összes játékos nevében beszélhetek, akit kicsit is érdekel, hogy színvonalas kérdésekkel találkozzunk, amikor azt mondom, hogy nagyon szépen köszönjük az erőfeszítéseidet, és a munkádat!
Dátum: 2009.01.07. 01:32:05
Elhiszem, hogy ártatlan vagy A városkánk lakói mind ártatlanok
Függetlenül attól, hogy ki kezdte. Mit csináljon egy tisztességes bűnöző, ha pénzt akar keresni, természetesen párbajra hív ki embereket. Gianni ezt nem kellett volna zokon vegye ..

Jó éjt!
Dátum: 2009.01.07. 01:10:30
Én ma már kihagyom Giannit, de ha holnap is zaklat minket, akkor rám is számíthat..

Gratulálok a győzelmedhez!
Dátum: 2009.01.07. 00:49:39
Hát azért a válaszok közül ki lehet logikázni...
Atomot biztos nem vittek magukkal, ugye?
Ha zuhanóbombázó a gép, akkor feltehetőleg ejtőernyősök sincsenek a raktérben, pláne nem bombával együtt ledobva.. Hitlernek voltak vad háborús ötletei de ennyire azért mégsem volt őrült, hogy katonákat és bombákat dobjon le egy időben ugyanarra a területre
Az meg hogy nem repülőgép volt, hát ...nem maradt több fantáziája a kérdésírónak.

Ha meg már Chewbacca akkor wookie, vagypedig Csubakka és vuki. Szerintem.
Dátum: 2009.01.07. 00:28:33
Látom Gianni topikot nyitottál a westen. Engem ma nem bántott
Dátum: 2009.01.07. 00:27:22
szorítok
Dátum: 2009.01.07. 00:07:29
öööö, ugye nem a Sheenval harcosaira gondoltál?
Dátum: 2009.01.06. 22:57:15
Gyerekek, egy nap alatt kapitulált ellenünk az Ezüst Dragon ..
Igaz, mi támadtuk meg őket, de én ettől egy izgis háborút vártam ..
Dátum: 2009.01.06. 15:46:02
Megint über-punnyadás van?
Dátum: 2009.01.06. 03:22:04
Csak hogy bizonyítsam, hogy nem a levegőbe beszélek, a második vadászati sorozatomból ez jött:

Az alábbiak közül melyik nem prím szám?
103
107
101
106

Javasolnám a "prím szám" tiltólistára való tételét a továbbiakban.
Dátum: 2009.01.06. 02:37:56
Melyik NEM olasz város?
Róma
München
Torinó
Milánó

Az lenne a tiszteletteljes kérdésem, immáron ikszedik alkalommal, hogy nagy munka lenne-e a már meglévő értékelési lehetőségek mellé még egyet berakni, pl: "A kérdés primitív"?
Mint jelen esetben; ez a kérdés nyilván nem ment át a szűrőmön, de azonnali törlésre nem ítéltem, mert annyira nem bicskanyitogató. Végülis a "A válaszok nem jók / nem egyértelműek"-et választottam, mert a kérdés lehetett volna színvonalasabb is, ha valami mást választ München helyett.


MI a Kálium vegyjele?
Kl
Ki
Ka
Km

Remélem ezt más is azonnali törlésre ítélte! Ha valaki találkozik vele, akkor a helyes válasz a Ka

Mi a "másik foglalkozása" Dexternek, a vérnyomelemző sorozathősnek?
mixer a parti bárban
patológus
sorozatgyilkos
chipanddale fiú

Hol, mi, ki? Miért is kéne tudjam? Törölni!

Melyik nem prímszám?
97
101
343
127

Nem volt még elég a prímszámokból??? Lassan az eddig összes ismert prímszám föl lesz sorolva különböző válasz kombinációkkal.



Létezik, létezett-e valaha a Jégkorszak című animációs filmben szereplő állatka: Motkány, vagyis a kardfogú mókus faj?
Nem, ez csak egy kitalált karakter.
Motkány nem a Jégkorszak, hanem a Madagaszkár című filmben szerepelt.
Igen; túlzott vadászata miatt halt ki a 18. század elején.
Igen; de kihalt, mivel az erdőgazdálkodás és fakitermelés miatt kivágták élőhelyén a tölgyfákat.

Ezzel meg nincs semmi gond, csak bemásoltam mert nagyon tetszett, és nem akarok mindig csak panaszkodni.

Jó lenne ha azok a kérdésfeltevők, akik miatt már a 2. Kvíz topikot írjuk lassan tele, kicsit magukba mélyednének, és példát vennének erről a kérdésről, és az igényes válaszlehetőségről!
Dátum: 2009.01.06. 01:17:36
Jó éjt Telk!
Dátum: 2009.01.06. 00:36:14
Engem ma csúnyán megvert
Bár tegnap 3-szor nem sikerült neki

Ha holnap is szívózik akkor az elkövetkező 2 napot a verésével fogom tölteni , meg mindenkivel akit érek a falujukban.
Dátum: 2009.01.06. 00:19:32


Szintén. A mi bőrünk sem olcsó. A kapituláció gomb nálunk is rozsdásodik.
Dátum: 2009.01.06. 00:13:01
Igen, ez igaz, de mi vagyunk annyira fafejűek, és büszke harcosok, hogy nem bújunk el a föld alá. Akármi is történjék.
Elveink vannak, akkor is, amikor az ellenfélnek nincs. Hívhatod őrültségnek is.
Dátum: 2009.01.05. 23:42:40
Ismerős a helyzet.. mondjuk ennyire durván nem kaptunk senkit, de azért mi is bekaptunk egy társaságot, aki akkor a top 14. volt, mi meg kb 140-ek.
Nekünk nincs is katakombánk, elvből nem építettünk, és nem is fogunk. Nekünk volt egy kb 35,000es kutunk nekik 90,000.
Nem tudtak átgyalogolni rajtunk 3 nap alatt, 2 hétig húzódott a háború. Vittek tőlünk kemény 5000LE-t
Dátum: 2009.01.05. 23:13:06
Az a helyzet, hogy akik most meg vannak sértődve, azok száma szerintem tök kevés azokhoz képest akiket ők támadnak, gyakorlatilag pofátlanul..
A "szintünk miatt csak kisebbeket támadhatunk" átlátszó duma mögé bújva. Csak a mértékről feledkeznek meg.